Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Manchester ke Amboise dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, atau feri kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Manchester Piccadilly ke London Eustontrain
- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki kereta api dari Paris Austerlitz ke Amboisetrain Ter
8 j 32 min€254–437Bas melalui Dover
Paling murah- Naiki bas dari Manchester, Shudehill Interchange ke London Victoriabus
- Naiki bas dari London Victoria ke Doverbus 700
- Naiki bas dari Dover ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)bus 700
- Naiki bas dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke Bloisbus 735
18 j 49 min€74–126Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Manchester ke Folkestonecar
- Naiki Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke Amboisecar
11 j 3 min€281–354Terbang Lapangan Terbang Manchester ke Paris Charles de Gaulle, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane MAN - CDG
- Naiki kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke St Pierre Des Corpstrain
7 j 27 min€97–325Kereta api melalui St Pierre Des Corps
- Naiki kereta api dari Manchester Piccadilly ke London Eustontrain
- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki kereta api dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke St Pierre Des Corpstrain Tgv
8 j 36 min€257–454Bas
- Naiki bas dari Manchester Central Coach Station ke London Victoria Coach Station Arrivalsbus 541 / ...
- Naiki bas dari London Victoria ke Paris - Bercy-Seine Bus Stationbus
- Naiki bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Blois - Bus Stationbus
20 j 49 min€97–207Pandu, feri kereta
- Pandu dari Manchester ke Port of Dovercar
- Naiki feri kereta dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke Amboisecar
12 j 25 min€155–271Terbang Lapangan Terbang Manchester ke Nantes, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Nantes (NTE)plane MAN - NTE
- Naiki kereta api dari Nantes ke St Pierre Des Corpstrain
8 j 5 min€84–237Kereta api ke Lapangan Terbang Leeds Bradford, terbang ke Paris Charles de Gaulle, kereta api
- Naiki kereta api dari Manchester Victoria ke Bradford Interchangetrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Leeds Bradford (LBA) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane LBA - CDG
- Naiki kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke St Pierre Des Corpstrain
9 j 23 min€131–360Terbang Lapangan Terbang Manchester ke Beauvais, bas, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Beauvais (BVA)plane MAN - BVA
- Naiki bas dari Paris-Beauvais Airport ke Paris, Saint-Denis Universitébus
- Naiki kereta api dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke St Pierre Des Corpstrain
9 j 2 min€80–262Kereta api ke Liverpool, terbang ke Paris Charles de Gaulle, kereta api
- Naiki kereta api dari Manchester Piccadilly ke Liverpool South Parkwaytrain
- Terbang dari Liverpool (LPL) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane LPL - CDG
- Naiki kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke St Pierre Des Corpstrain
8 j 10 min€132–406
Manchester ke Amboise dengan kereta api, jalan kaki dan kereta api bawah tanah
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Manchester ke Amboise adalah bas melalui Dover yang berharga €70 - €130 dan mengambil masa 18j 49m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Manchester ke Amboise adalah terbang dan kereta api yang berharga €95 - €330 dan mengambil masa 7j 27m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Manchester ke Amboise. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Manchester Piccadilly dan tiba di Amboise melalui London St Pancras Intl, Gare du Nord dan Paris Austerlitz. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 32m.
Jarak antara Manchester dan Amboise adalah 960 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Manchester ke Amboise tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 32m dan berharga €250 - €440.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 32m untuk bertolak dari Manchester ke Amboise, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Manchester Amboise ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, berlepas dari stesen Manchester Piccadilly.
Cara terbaik untuk bertolak dari Manchester ke Amboise adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 32m dan berharga €250 - €440. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas melalui Dover, yang berharga €70 - €130 dan mengambil masa 18j 49m.
Amboise adalah 1j lebih awal daripada Manchester. Ia kini 11:10 PM di Manchester dan 12:10 AM di Amboise.
Perkhidmatan Manchester Amboise ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, tiba di stesen London Euston.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Manchester, England dan Amboise, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Leeds Bradford ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €60–250
Penerbangan dari Liverpool ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €60–230
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Rabu, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €40–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Nantes melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- €40–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Beauvais
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €30–150
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Beauvais melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- €30–150
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–260
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Nantes melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Leeds Bradford ke Paris Charles de Gaulle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–330
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Paris Charles de Gaulle melalui London Heathrow
- Tempoh Purata
- 3 j 21 min
- Masa
- Rabu ke Jumaat
- Anggaran harga
- €70–310
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Nantes melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–330
Penerbangan dari Lapangan Terbang Leeds Bradford ke Paris Charles de Gaulle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–330
- Tapak web
- jet2.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- €160–440
Penerbangan dari Lapangan Terbang Leeds Bradford ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €50–140
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Beauvais
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- €35–190
- Telefon
- +44 (0)345 528 0253
- Tapak web
- avantiwestcoast.co.uk
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke London Euston
- Tempoh Purata
- 2 j 7 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €75–130
- Jadual di
- avantiwestcoast.co.uk
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €140–240
- Jadual di
- eurostar.com
Butiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Austerlitz ke Amboise
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–70
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke St Pierre Des Corps
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €45–95
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke St Pierre Des Corps
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €35–75
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke St Pierre Des Corps
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €137
- Jadual di
- leshuttle.com
- Tempah di
- leshuttle.com
- Standard fare
- €137
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke St Pierre Des Corps
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €60–100
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke St Pierre Des Corps
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Nantes ke St Pierre Des Corps
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €40–70
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Manchester Victoria ke Bradford Interchange
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- 03457 125 678
- Tapak web
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Liverpool South Parkway
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €16–25
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Liverpool South Parkway
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–21
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Manchester, Shudehill Interchange ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 4 j 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari London Victoria ke Dover
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €9–15
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Dover ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
- Tempoh Purata
- 5 j 10 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €24–40
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke Blois
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €13–23
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- nationalexpress.com
Bas dari Manchester Central Coach Station ke London Victoria Coach Station Arrivals
- Tempoh Purata
- 5 j 55 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €40–110
- Jadual di
- nationalexpress.com
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari London Victoria ke Paris - Bercy-Seine Bus Station
- Tempoh Purata
- 9 j 5 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Blois - Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €14–26
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +33 (0) 9 77 40 24 20
- E-mel
- service.clients@aeroportbeauvais.com.
- Tapak web
- aerobus.fr
Bas dari Paris-Beauvais Airport ke Paris, Saint-Denis Université
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €5–20
- Jadual di
- aerobus.fr
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €8–50
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Tempah tiket Manchester Amboise ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.























































