Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Manchester Victoria ke Edinburgh dengan kereta api, bas, berkongsi kenderaan, kapal terbang, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Edinburgh Waverleytrain Manchester Airport - Edinburgh / ...
4 j 27 min£67–112Berkongsi kenderaan
Paling murah- Naiki rideshare dari Manchester ke Edinburgh209.6 bt
4 j 36 min£15–25Bas
- Naiki bus dari Shudehill Interchange ke Buchanan Bus Stationbus Ukn30 / ...
- Naiki bus dari Buchanan Bus Station ke Princes Streetbus Uk090
5 j 31 min£33–54Terbang dari Lapangan Terbang Manchester
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Lapangan Terbang Edinburgh (EDI)plane MAN - EDI
4 j 49 min£58–155Kereta api melalui Wigan Wallgate
- Naiki train dari Manchester Victoria ke Wigan Wallgatetrain Leeds - Wigan Wallgate / ...
- Naiki train dari Wigan North Western ke Edinburgh Waverleytrain London Euston - Edinburgh / ...
4 j 29 min£71–120Pandu 210 bt
- Pandu dari Manchester Victoria ke Edinburghcar 210 bt
3 j 52 min£52–75Kereta api ke Liverpool, terbang
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Liverpool South Parkwaytrain
- Terbang dari Liverpool (LPL) ke Lapangan Terbang Edinburgh (EDI)plane LPL - EDI
5 j 40 min£71–204Kereta api ke Lapangan Terbang Birmingham, terbang
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Birmingham Internationaltrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Birmingham (BHX) ke Lapangan Terbang Edinburgh (EDI)plane BHX - EDI
5 j 26 min£70–167
Manchester Victoria ke Edinburgh dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Manchester Victoria ke Edinburgh adalah berkongsi kenderaan yang berharga £15 - £25 dan mengambil masa 4j 36m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Manchester Victoria ke Edinburgh adalah pandu yang berharga £50 - £75 dan mengambil masa 3j 52m.
Tidak, tiada bas terus dari Manchester Victoria ke Edinburgh. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Shudehill Interchange dan tiba di Princes Street melalui Buchanan Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 31m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Manchester Victoria ke Edinburgh. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Victoria dan tiba di Edinburgh Waverley melalui Manchester Piccadilly. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 27m.
Jarak antara Manchester Victoria dan Edinburgh adalah 223 batu. Jarak jalan raya ialah 211.2 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Manchester Victoria ke Edinburgh tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 27m dan berharga £65 - £120.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 27m untuk bertolak dari Manchester Victoria ke Edinburgh, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Manchester Victoria Edinburgh ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Shudehill Interchange.
Perkhidmatan Manchester Victoria Edinburgh ke kereta api, dikendalikan oleh TransPennine Express, berlepas dari stesen Manchester Piccadilly.
Cara terbaik untuk bertolak dari Manchester Victoria ke Edinburgh adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 27m dan berharga £65 - £120. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £30 - £55 dan mengambil masa 5j 31m, anda juga boleh terbang, yang berharga £55 - £160 dan mengambil masa 4j 49m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Manchester Victoria, England dan Edinburgh, Scotland?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j 24 min
- Masa
- Rabu, Ahad dan Jumaat
- Anggaran harga
- £55–190
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 5 j 20 min
- Masa
- Selasa, Hari Sabtu dan Isnin
- Anggaran harga
- £55–190
Penerbangan dari Liverpool ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j 22 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Hari Sabtu dan Jumaat
- Anggaran harga
- £55–200
Penerbangan dari Liverpool ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Derry
- Tempoh Purata
- 3 j
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- £55–200
Penerbangan dari Liverpool ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 5 j 5 min
- Masa
- Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £55–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Lapangan Terbang Edinburgh
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £27–90
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £27–90
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 33 min
- Masa
- Jumaat, Rabu, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- £45–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Knock
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- £45–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Cork
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £45–130
Penerbangan dari Liverpool ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Hari Sabtu dan Isnin
- Anggaran harga
- £45–160
- Tapak web
- aerlingus.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £80–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 26 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £80–170
Penerbangan dari Liverpool ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 46 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £85–140
- Tapak web
- loganair.co.uk
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Isle Of Man
- Tempoh Purata
- 4 j 25 min
- Masa
- Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £100–320
Penerbangan dari Liverpool ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Isle Of Man
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Masa
- Rabu dan Jumaat
- Anggaran harga
- £100–330
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 3 j 18 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £65–110
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Liverpool South Parkway
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £8–14
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Manchester Victoria ke Wigan Wallgate
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £5–11
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 (0)345 528 0253
- Tapak web
- Avanti West Coast
Kereta api dari Wigan North Western ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 2 j 44 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £65–110
- Jadual di
- Avanti West Coast
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Birmingham International
- Tempoh Purata
- 1 j 53 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £30–50
- Jadual di
- Avanti West Coast
- Telefon
- 03457 125 678
- Tapak web
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Liverpool South Parkway
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £13–19
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Birmingham International
- Tempoh Purata
- 1 j 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–60
- Jadual di
- Cross Country
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Shudehill Interchange ke Buchanan Bus Station
- Tempoh Purata
- 4 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £25–40
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Buchanan Bus Station ke Princes Street
- Tempoh Purata
- 1 j 19 min
- Kekerapan
- setiap 10 minit
- Anggaran harga
- £5–9
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- 0141 352 4444
- E-mel
- info@citylink.co.uk
- Tapak web
- citylink.co.uk
Bas dari Buchanan Bus Station ke Princes Street
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- setiap 10 minit
- Anggaran harga
- £8–17
- Jadual di
- citylink.co.uk
- Single
- £8–17
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- BlaBlaCar
Berkongsi kenderaan dari Manchester ke Edinburgh
- Tempoh Purata
- 4 j 23 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £15–25
- Jadual di
- BlaBlaCar
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Manchester Victoria Edinburgh ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Buchanan Bus Station.
Perkhidmatan Manchester Victoria Edinburgh ke kereta api, dikendalikan oleh TransPennine Express, tiba di stesen Edinburgh Waverley.
Ya, jarak pemanduan antara Manchester Victoria ke Edinburgh adalah 211 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 52m untuk memandu dari Manchester Victoria ke Edinburgh.
Tempah tiket Manchester Victoria Edinburgh ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Manchester Victoria ke Edinburghbas anda dalam talian dengan Omio dan FlixBus.
Lihat perkhidmatan berkongsi kereta Blablacar untuk pilihan perkongsian kenderaan antara Manchester Victoria dan Edinburgh. Pilihan hebat jika anda tidak mempunyai lesen memandu atau ingin mengelak daripada pengangkutan awam.


































