Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Mainz ke Gouda dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Frankfurt ke Düsseldorf Hbftrain 47 / ...
- Naiki train dari Düsseldorf Hbf ke Utrecht Centraaltrain Ice / ...
4 j 57 min€52–235Bas
Paling murah- Naiki bus dari Mainz central train station ke Rotterdam Central Stationbus N1310
8 j 44 min€42–71Pandu 421.5 km
- Pandu dari Mainz ke Goudacar 421.5 km
4 j 14 min€75–108Terbang Lapangan Terbang Frankfurt ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane FRA - AMS
- Naiki train dari Schiphol Airport ke Rotterdam Centraaltrain
4 j 43 min€137–324Kereta api melalui Cologne
- Naiki train dari Mainz, Hauptbahnhof ke Köln Hbftrain 55 / ...
- Naiki train dari Köln Hbf ke Utrecht Centraaltrain Ice / ...
5 j 42 min€47–202Bas, kereta api
- Naiki bus dari Wiesbaden Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhofbus 10X
- Naiki train dari Koblenz Hauptbahnhof ke MG Hbf /Europaplatztrain
- Naiki train dari Venlo ke 's-Hertogenboschtrain
- Naiki train dari 's-Hertogenbosch ke Goudatrain
10 j 27 minTerbang Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang Brussels National, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Lapangan Terbang Brussels National (BRU)plane FRA - BRU
- Naiki train dari Brussels Airport-Zaventem ke Rotterdam Centraaltrain
5 j 51 min€98–278Terbang Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Dusseldorf (DUS)plane FRA - DUS
- Naiki train dari Düsseldorf Hbf ke Utrecht Centraaltrain
5 j 44 min€121–199Kereta api ke Dusseldorf, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki train dari Frankfurt ke Düsseldorf Hbftrain
- Terbang dari Dusseldorf (DUS) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane DUS - AMS
- Naiki train dari Schiphol Airport ke Rotterdam Centraaltrain
5 j 21 min€162–498
Mainz ke Gouda dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Mainz ke Gouda adalah bas yang berharga €40 - €75 dan mengambil masa 8j 44m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Mainz ke Gouda adalah pandu yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 4j 14m.
Tidak, tiada bas terus dari Mainz ke Gouda. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Mainz central train station dan tiba di Rotterdam Central Station melalui . Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 44m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Mainz ke Gouda. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Mainz, Römisches Theater dan tiba di Gouda melalui Frankfurt, Düsseldorf Hbf dan Utrecht Centraal. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 57m.
Jarak antara Mainz dan Gouda adalah 443 km. Jarak jalan raya ialah 421.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mainz ke Gouda tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 57m dan berharga €50 - €240.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 57m untuk bertolak dari Mainz ke Gouda, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Mainz Gouda ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Mainz central train station.
Perkhidmatan Mainz Gouda ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Frankfurt.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mainz ke Gouda adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 57m dan berharga €50 - €240. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €40 - €75 dan mengambil masa 8j 44m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Mainz, Jerman dan Gouda, Belanda?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–490
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang Brussels National
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–140
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €28–220
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang Brussels National melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 2 j 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
Penerbangan dari Dusseldorf ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 53 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €30–250
- Tapak web
- brusselsairlines.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang Brussels National
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–140
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €150–490
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €28–220
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Düsseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €35–170
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mainz, Hauptbahnhof ke Köln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–150
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Düsseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €35–170
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Frankfurt ke Düsseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €23–50
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Utrecht Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Mainz, Hauptbahnhof ke Köln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Köln Hbf ke Utrecht Centraal
- Tempoh Purata
- 2 j 35 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €24–50
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Venlo ke 's-Hertogenbosch
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari 's-Hertogenbosch ke Gouda
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €8–19
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Brussels Airport-Zaventem ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Utrecht Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Frankfurt ke Düsseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €23–50
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari Schiphol Airport ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–26
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari Schiphol Airport ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–26
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Schiphol Airport ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Brussels Airport-Zaventem ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €23–50
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Schiphol Airport ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +49-261-98887070
- E-mel
- service@trans-regio.de
- Tapak web
- Trans Regio Deutsche Regionalbahn GmbH (MittelrheinBahn)
Kereta api dari Mainz, Hauptbahnhof ke Köln Hbf
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–45
- Jadual di
- Trans Regio Deutsche Regionalbahn GmbH (MittelrheinBahn)
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Koblenz Hauptbahnhof ke MG Hbf /Europaplatz
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Mainz central train station ke Rotterdam Central Station
- Tempoh Purata
- 8 j 20 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €40–65
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +49 521 92 64 40
- E-mel
- info@go-on-gmbh.de
- Tapak web
- go.on
Bas dari Wiesbaden Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 14 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- go.on
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Mainz Gouda ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Rotterdam Central Station.
Perkhidmatan Mainz Gouda ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Düsseldorf Hbf.
Ya, jarak pemanduan antara Mainz ke Gouda adalah 422 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 14m untuk memandu dari Mainz ke Gouda.
Tempah tiket Mainz Gouda ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Mainz Gouda ke bas anda dalam talian dengan Omio.

































