Terdapat 12 cara untuk bertolak dari Maidstone ke Perpignan dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, atau feri kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Strood ke London St Pancras Intltrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki train dari Paris Gare De Lyon ke Perpignantrain Tgv
10 j 33 min€316–569Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Barcelona
Paling murah- Naiki train dari Maidstone East ke London Bridgetrain
- Naiki train dari London Bridge ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Barcelona (BCN)plane LGW - BCN
- Naiki train dari Barcelona-Sants ke Perpignantrain
8 j 41 min€90–267Kereta api, bas
- Naiki train dari Chatham ke London St Pancras Intltrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki bus dari Aéroport Orly 4 ke Perpignanbus
17 j 33 min€229–426Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Maidstone ke Folkestonecar
- Naiki cartrain dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke Perpignancar
12 j 1 min€315–409Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Montpellier
- Naiki train dari Maidstone East ke London Bridgetrain
- Naiki train dari London Bridge ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Montpellier (MPL)plane LGW - MPL
- Naiki train dari Montpellier Saint-Roch ke Perpignantrain
8 j 45 min€121–301Bas
- Naiki bus dari Maidstone ke Doverbus
- Naiki bus dari Dover ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)bus 700
- Naiki bus dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Perpignan - Bus Stationbus
19 j 23 minPandu, feri kereta
- Pandu dari Maidstone ke Port of Dovercar
- Naiki carferry dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke Perpignancar
13 j 7 min€212–368Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang ke Toulouse, kereta api
- Naiki train dari Maidstone East ke London Charing Crosstrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Toulouse (TLS)plane LHR - TLS
- Naiki train dari Toulouse Matabiau ke Narbonnetrain
- Naiki train dari Narbonne ke Perpignantrain
8 j 52 min€142–454Kereta api ke London Stansted, terbang ke Lapangan Terbang Rivesaltes
- Naiki train dari Strood ke Stratford Internationaltrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Lapangan Terbang Rivesaltes (PGF)plane STN - PGF
7 j 29 min€98–375Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang ke Lapangan Terbang Marseille/Provence, kereta api
- Naiki train dari Maidstone East ke London Charing Crosstrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Lapangan Terbang Marseille/Provence (MRS)plane LHR - MRS
- Naiki train dari Aix En Provence Tgv ke Perpignantrain
9 j 49 min€177–417Kereta api ke London Stansted, terbang ke Carcassonne, kereta api
- Naiki train dari Strood ke Stratford Internationaltrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Carcassonne (CCF)plane STN - CCF
- Naiki train dari Carcassonne ke Perpignantrain
9 j 32 min€92–269Kereta api ke London Stansted, terbang ke Beziers, kereta api
- Naiki train dari Strood ke Stratford Internationaltrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Beziers (BZR)plane STN - BZR
- Naiki train dari Agde ke Perpignantrain
9 j 13 min€96–395
Maidstone ke Perpignan dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Maidstone ke Perpignan adalah kereta api dan terbang yang berharga €85 - €270 dan mengambil masa 8j 41m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Maidstone ke Perpignan adalah kereta api dan terbang yang berharga €95 - €380 dan mengambil masa 7j 29m.
Tidak, tiada bas terus dari Maidstone ke Perpignan. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Maidstone dan tiba di Perpignan - Bus Station melalui Dover dan Paris - Bercy-Seine Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 19j 23m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Maidstone ke Perpignan. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Maidstone West dan tiba di Perpignan melalui Strood, London St Pancras Intl, Paris Nord dan Paris Gare De Lyon. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 33m.
Jarak antara Maidstone dan Perpignan adalah 1422 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Maidstone ke Perpignan tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 10j 33m dan berharga €310 - €600.
Ia mengambil masa lebih kurang 10j 33m untuk bertolak dari Maidstone ke Perpignan, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Maidstone Perpignan ke bas, dikendalikan oleh Euro Fratello Srl, berlepas dari stesen Maidstone.
Perkhidmatan Maidstone Perpignan ke kereta api, dikendalikan oleh Southeastern, berlepas dari stesen Strood.
Cara terbaik untuk bertolak dari Maidstone ke Perpignan adalah dengan kereta api yang mengambil masa 10j 33m dan berharga €310 - €600. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 19j 23m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Maidstone, England dan Perpignan, Perancis?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Montpellier
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Masa
- Rabu dan Ahad
- Anggaran harga
- €55–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Toulouse
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–260
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Barcelona
- Tempoh Purata
- 2 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €25–110
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Marseille/Provence
- Tempoh Purata
- 1 j 57 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–250
- Telefon
- +44 345 322 7021
- Tapak web
- Southeastern
Kereta api dari Strood ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- Southeastern
Kereta api dari Chatham ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–40
- Jadual di
- Southeastern
Kereta api dari Maidstone East ke London Bridge
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- Southeastern
Kereta api dari Maidstone East ke London Charing Cross
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €23–45
- Jadual di
- Southeastern
Kereta api dari Maidstone East ke London Bridge
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- Southeastern
Kereta api dari Strood ke Stratford International
- Tempoh Purata
- 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–28
- Jadual di
- Southeastern
Kereta api dari Maidstone East ke London Charing Cross
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €23–45
- Jadual di
- Southeastern
Kereta api dari Strood ke Stratford International
- Tempoh Purata
- 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–28
- Jadual di
- Southeastern
Kereta api dari Strood ke Stratford International
- Tempoh Purata
- 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–28
- Jadual di
- Southeastern
- Telefon
- +34 910 207 007
- Tapak web
- alsa.es
Bas dari Aéroport Orly 4 ke Perpignan
- Tempoh Purata
- 10 j 55 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €55–130
- Jadual di
- alsa.es
Bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Perpignan - Bus Station
- Tempoh Purata
- 11 j 15 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €55–120
- Jadual di
- alsa.es
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–90
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Maidstone Perpignan ke bas, dikendalikan oleh Euro Fratello Srl, tiba di stesen Dover.
Perpignan adalah 1j lebih awal daripada Maidstone. Ia kini 6:46 PM di Maidstone dan 7:46 PM di Perpignan.
Perkhidmatan Maidstone Perpignan ke kereta api, dikendalikan oleh Southeastern, tiba di stesen London St Pancras Intl.
Tempah tiket Maidstone Perpignan ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.












