Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Lyon ke Ravensburg dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau feri
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Lyon Part Dieu ke Strasbourgtrain Tgv
- Naiki train dari Strasbourg ke Stuttgart Hbftrain Ice / ...
- Naiki train dari Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhoftrain Re5
9 j 20 min€143–328Bas
Paling murah- Naiki bus dari Lyon Perrache Bus Station ke Zurich Central Bus Station Sihlquaibus : Lyon - Prague Central Bus Station / ...
- Naiki bus dari Zurich Bus Station ke Ravensburg ZOBbus FlixBus N99 / ...
9 j 55 min€39–62Pandu 530.6 km
- Pandu dari Lyon ke Ravensburgcar 530.6 km
6 j 12 min€85–123Kereta api ke Lapangan Terbang Geneva, terbang ke Zurich, kereta api, feri
- Naiki train dari Lyon Part Dieu ke Genevetrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Geneva (GVA) ke Zurich (ZRH)plane GVA - ZRH
- Naiki train dari Zürich Flughafen ke Romanshorntrain
- Naiki ferry dari Romanshorn Autoquai ke Friedrichshafen Faehreferry
8 j 9 min€156–434Kereta api, bas
- Naiki train dari Lyon Part Dieu ke Genevetrain Ter
- Naiki train dari Genève ke Winterthurtrain Ic1 / ...
- Naiki train dari Winterthur ke Konstanztrain
- Naiki bus dari Konstanz Bahnhof ke Ravensburg Karlstraßebus 700
9 j 40 min€151–250Kereta api, bas melalui Luzern
- Naiki train dari Lyon Part Dieu ke Genevetrain Ter
- Naiki train dari Genève ke Luzerntrain Ic
- Naiki train dari Luzern ke Konstanz Bahnhoftrain 75
- Naiki bus dari Konstanz Bahnhof ke Ravensburg Karlstraßebus 700
11 j 12 min€145–217Terbang Lyon ke Munich, kereta api
- Terbang dari Lyon (LYS) ke Munich (MUC)plane LYS - MUC
- Naiki train dari Flughafen München ke Pasingtrain
- Naiki train dari Pasing ke Ulm Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhoftrain
7 j 29 min€160–415Terbang Lyon ke Zurich, kereta api, feri
- Terbang dari Lyon (LYS) ke Zurich (ZRH)plane LYS - ZRH
- Naiki train dari Zürich Flughafen ke Romanshorntrain
- Naiki ferry dari Romanshorn Autoquai ke Friedrichshafen Faehreferry
9 j 39 min€117–359Terbang Lyon ke Lapangan Terbang Frankfurt, kereta api
- Terbang dari Lyon (LYS) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane LYS - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Ulm Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhoftrain
7 j 51 min€168–451Terbang Lyon ke Strasbourg, kereta api
- Terbang dari Lyon (LYS) ke Strasbourg (SXB)plane LYS - SXB
- Naiki train dari Strasbourg ke Stuttgart Hbftrain
- Naiki train dari Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhoftrain
8 j 10 min€172–489Kereta api ke Lapangan Terbang Geneva, terbang ke Munich, kereta api
- Naiki train dari Lyon Part Dieu ke Genevetrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Geneva (GVA) ke Munich (MUC)plane GVA - MUC
- Naiki train dari Flughafen München ke Pasingtrain
- Naiki train dari Pasing ke Ulm Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhoftrain
9 j 14 min€184–450
Lyon ke Ravensburg dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Lyon ke Ravensburg adalah bas yang berharga €35 - €65 dan mengambil masa 9j 55m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Lyon ke Ravensburg adalah pandu yang berharga €80 - €130 dan mengambil masa 6j 12m.
Tidak, tiada bas terus dari Lyon ke Ravensburg. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Lyon Perrache Bus Station dan tiba di Ravensburg ZOB melalui Zurich Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 55m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Lyon ke Ravensburg. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Lyon Part Dieu dan tiba di Ravensburg, Bahnhof melalui Strasbourg dan Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 20m.
Jarak antara Lyon dan Ravensburg adalah 838 km. Jarak jalan raya ialah 530.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lyon ke Ravensburg tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 20m dan berharga €140 - €330.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 20m untuk bertolak dari Lyon ke Ravensburg, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Lyon Ravensburg ke bas, dikendalikan oleh RegioJet, berlepas dari stesen Lyon Perrache Bus Station.
Perkhidmatan Lyon Ravensburg ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, berlepas dari stesen Lyon Part Dieu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lyon ke Ravensburg adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 20m dan berharga €140 - €330. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €35 - €65 dan mengambil masa 9j 55m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Lyon, Perancis dan Ravensburg, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lyon ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu, Ahad dan Rabu
- Anggaran harga
- €45–400
Penerbangan dari Lyon ke Munich melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 32 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–400
Penerbangan dari Lyon ke Zurich melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–550
Penerbangan dari Lyon ke Zurich melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 27 min
- Masa
- Rabu, Jumaat, Isnin, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €95–340
Penerbangan dari Lyon ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–420
Penerbangan dari Lyon ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Khamis, Jumaat, Isnin, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €100–370
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–480
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Munich melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Khamis ke Rabu
- Anggaran harga
- €100–250
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Zurich
- Tempoh Purata
- 53 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–380
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–480
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Munich melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis, Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €120–250
- Tapak web
- airbus.com
Penerbangan dari Lyon ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Isnin, Rabu dan Ahad
- Anggaran harga
- €100–260
Penerbangan dari Lyon ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–210
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lyon ke Zurich melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 4 j 13 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–320
Penerbangan dari Lyon ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–290
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Lyon ke Zurich melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €150–550
Penerbangan dari Lyon ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €130–420
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Masa
- Selasa, Ahad dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €160–480
- Tapak web
- twinjet.fr
Penerbangan dari Lyon ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin ke Khamis
- Anggaran harga
- €650–1,700
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Lyon ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €45–310
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 4 j 12 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €100–150
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Geneve
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Geneve
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Geneve
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Geneve
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 4 j 14 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €85–150
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Geneve
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €28–50
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Geneve
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €28–50
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Geneve
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €28–50
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Geneve
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €28–50
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €27–60
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 6 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Pasing ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €24–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €14–35
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €45–100
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €14–35
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €27–60
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 6 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Pasing ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €24–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €14–35
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
Kereta api dari Flughafen München ke Pasing
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
Kereta api dari Flughafen München ke Pasing
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Ravensburg, Bahnhof
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Romanshorn
Kereta api dari Genève ke Winterthur
Kereta api dari Winterthur ke Konstanz
Kereta api dari Genève ke Luzern
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Romanshorn
- Telefon
- +41 71 554 00 00
- Tapak web
- Thurbo
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Romanshorn
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €10–21
- Jadual di
- Thurbo
- 2nd Class Ticket
- €10–14
- 1st Class Ticket
- €17–21
Kereta api dari Winterthur ke Konstanz
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €5–11
- Jadual di
- Thurbo
- 2nd Class Ticket
- €5–8
- 1st Class Ticket
- €8–11
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Romanshorn
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €10–21
- Jadual di
- Thurbo
- 2nd Class Ticket
- €10–14
- 1st Class Ticket
- €17–21
- Telefon
- +49 (0) 7531 915109
- E-mel
- info@sbb-deutschland.de
- Tapak web
- SBB GmbH
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Romanshorn
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €7–10
- Jadual di
- SBB GmbH
Kereta api dari Winterthur ke Konstanz
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €3–5
- Jadual di
- SBB GmbH
Kereta api dari Luzern ke Konstanz Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–16
- Jadual di
- SBB GmbH
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Romanshorn
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €7–10
- Jadual di
- SBB GmbH
- Telefon
- +49 821 899 825 44
- E-mel
- servus@arverio.de
- Tapak web
- Arverio Bayern GmbH
Kereta api dari Pasing ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 59 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Jadual di
- Arverio Bayern GmbH
Kereta api dari Pasing ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 59 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Jadual di
- Arverio Bayern GmbH
- Telefon
- +43 1 89900
- E-mel
- service@westbahn.at
- Tapak web
- westbahn.at
Kereta api dari Pasing ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €28–45
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
Kereta api dari Pasing ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €28–45
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Frankfurt ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €29–60
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +420 222 222 221
- E-mel
- info@regiojet.com
- Tapak web
- regiojet.com
Bas dari Lyon Perrache Bus Station ke Zurich Central Bus Station Sihlquai
- Tempoh Purata
- 6 j 15 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €26–45
- Jadual di
- regiojet.com
- Tempah di
- regiojet.com
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Zurich Bus Station ke Ravensburg ZOB
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €12–20
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +49 731 1550-0
- E-mel
- servicecenter@dbregiobus-rab.de
- Tapak web
- Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Bas dari Konstanz Bahnhof ke Ravensburg Karlstraße
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–13
- Jadual di
- Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Bas dari Konstanz Bahnhof ke Ravensburg Karlstraße
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–13
- Jadual di
- Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
- Telefon
- +49 (0) 7531 3640-0
- E-mel
- info@bsb.de
- Tapak web
- bsb.de
Feri dari Romanshorn Autoquai ke Friedrichshafen Faehre
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–12
- Jadual di
- bsb.de
Feri dari Romanshorn Autoquai ke Friedrichshafen Faehre
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–12
- Jadual di
- bsb.de
- Telefon
- +41 71 466 78 88
- E-mel
- info@sbsag.ch
- Tapak web
- Schweizerische Bodensee-Schifffahrt Ag
Feri dari Romanshorn Autoquai ke Friedrichshafen Faehre
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- Schweizerische Bodensee-Schifffahrt Ag
Feri dari Romanshorn Autoquai ke Friedrichshafen Faehre
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- Schweizerische Bodensee-Schifffahrt Ag
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Lyon Ravensburg ke bas, dikendalikan oleh RegioJet, tiba di stesen Zurich Central Bus Station Sihlquai.
Perkhidmatan Lyon Ravensburg ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, tiba di stesen Strasbourg.
Ya, jarak pemanduan antara Lyon ke Ravensburg adalah 531 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j 12m untuk memandu dari Lyon ke Ravensburg.
Tempah tiket Lyon Ravensburg ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Lyon Ravensburg ke bas anda dalam talian dengan Omio.


















































