Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Lower Manhattan ke Boston dengan kereta api, bas, kereta, kereta api bawah tanah, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Ny Moynihan Train Hall At Penn Station ke Bostontrain Acela
4 j 46 min$73–153Bas
Paling murah- Naiki bus dari NYC Downtown ke Bostonbus FlixBus 2611
5 j$30–55Pandu 209.9 bt
- Pandu dari Lower Manhattan ke Bostoncar 209.9 bt
4 j 7 min$39–56Kereta api bawah tanah ke New York JFK, terbang
- Naiki subway dari Bowery ke Sutphin Blvd-Archer Av-JFK Airportsubway
- Terbang dari New York JFK (JFK) ke Boston (BOS)plane JFK - BOS
3 j 7 min$212–1,012Bas melalui New York
- Naiki bus dari New York ke Bostonbus Ppb 5623 / ...
5 j 43 min$48–113Barisan 6 kereta api bawah tanah, bas ke New York La Guardia, terbang
- Naiki subway dari Spring St ke 125th Streetsubway
- Naiki bus dari E 125 St/Lexington Av ke Laguardia Rd/94 Stbus
- Terbang dari New York La Guardia (LGA) ke Boston (BOS)plane LGA - BOS
3 j 16 min$51–361Terbang dari Newark
- Terbang dari Newark (EWR) ke Boston (BOS)plane EWR - BOS
3 j 15 min$503–1,631Kereta api ke Islip, terbang
- Naiki train dari New York Penn Station ke Central Isliptrain
- Terbang dari Islip (ISP) ke Boston (BOS)plane ISP - BOS
5 j 4 min$268–384
Lower Manhattan ke Boston dengan kereta api bawah tanah, jalan kaki dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Lower Manhattan ke Boston adalah bas yang berharga $30 - $55 dan mengambil masa 5j.
Cara terpantas untuk bergerak dari Lower Manhattan ke Boston adalah kereta api bawah tanah dan terbang yang berharga $210 - $1,100 dan mengambil masa 3j 7m.
Ya, terdapat perkhidmatan bas terus yang berlepas dari NYC Downtown dan tiba di Boston. Perkhidmatan berlepas setiap 4 jam, dan beroperasi setiap hari. Perjalanan ini mengambil masa lebih kurang 5j.
Tidak, tiada kereta api terus dari Lower Manhattan ke Boston. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Prince St dan tiba di Boston melalui Ny Moynihan Train Hall At Penn Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 46m.
Jarak antara Lower Manhattan dan Boston adalah 235 batu. Jarak jalan raya ialah 211.1 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lower Manhattan ke Boston tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 46m dan berharga $70 - $160.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 46m untuk bertolak dari Lower Manhattan ke Boston, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Lower Manhattan Boston ke bas, dikendalikan oleh Flixbus USA, berlepas dari stesen NYC Downtown.
Perkhidmatan Lower Manhattan Boston ke kereta api, dikendalikan oleh Amtrak Acela, berlepas dari stesen Ny Moynihan Train Hall At Penn Station.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lower Manhattan ke Boston adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 46m dan berharga $70 - $160. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga $30 - $55 dan mengambil masa 5j, anda juga boleh terbang, yang berharga $500 - $1,700 dan mengambil masa 3j 15m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Lower Manhattan, NY, Amerika Syarikat dan Boston, MA, Amerika Syarikat?
- Tapak web
- delta.com
Penerbangan dari New York JFK ke Boston
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $35–270
Penerbangan dari New York La Guardia ke Boston
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $45–350
Penerbangan dari Newark ke Boston
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $40–290
- Tapak web
- united.com
Penerbangan dari Newark ke Boston
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $40–290
- Tapak web
- aa.com
Penerbangan dari New York JFK ke Boston
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $35–270
Penerbangan dari New York La Guardia ke Boston
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $45–350
- Tapak web
- jetblue.com
Penerbangan dari New York JFK ke Boston
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $35–270
Penerbangan dari New York La Guardia ke Boston melalui Nantucket
- Tempoh Purata
- 3 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $55–380
- Tapak web
- capeair.com
Penerbangan dari Islip ke Boston
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $250–350
- Tapak web
- southwest.com
Penerbangan dari Islip ke Boston melalui Baltimore
- Tempoh Purata
- 3 j 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $70–400
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +1 800-872-7245
- Tapak web
- amtrak.com
Kereta api dari Ny Moynihan Train Hall At Penn Station ke Boston
- Tempoh Purata
- 3 j 47 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- $50–750
- Jadual di
- amtrak.com
- Business Class
- $50–490
- First Class
- $200–750
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +1 800-872-7245
- Tapak web
- amtrak.com
Kereta api dari Ny Moynihan Train Hall At Penn Station ke Boston
- Tempoh Purata
- 4 j 21 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- $70–150
- Jadual di
- amtrak.com
- Telefon
- 877-690-5116
- Tapak web
- mta.info
Kereta api bawah tanah dari Bowery ke Sutphin Blvd-Archer Av-JFK Airport
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap 10 minit
- Anggaran harga
- $3
- Jadual di
- mta.info
- Adult
- $3
Kereta api bawah tanah dari Spring St ke 125th Street
- Tempoh Purata
- 26 min
- Kekerapan
- setiap 5 minit
- Anggaran harga
- $3
- Jadual di
- mta.info
- Adult
- $3
- Telefon
- +1-718-217-5477
- Tapak web
- mta.info
Kereta api dari New York Penn Station ke Central Islip
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- $12–28
- Jadual di
- mta.info
- Off-Peak
- $12–18
- Peak
- $20–28
- Telefon
- +1 (855) 626-8585
- Tapak web
- Flixbus USA
Bas dari NYC Downtown ke Boston
- Tempoh Purata
- 5 j
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- $30–55
- Jadual di
- Flixbus USA
- Telefon
- 1-800-343-9999
- Tapak web
- peterpanbus.com
Bas dari New York ke Boston
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $45–110
- Jadual di
- peterpanbus.com
- Tempah di
- peterpanbus.com
- Telefon
- 877-690-5116
- Tapak web
- mta.info
Bas dari E 125 St/Lexington Av ke Laguardia Rd/94 St
- Tempoh Purata
- 24 min
- Kekerapan
- setiap 10 minit
- Anggaran harga
- $3–8
- Jadual di
- mta.info
- Standard Fare
- $3–8
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Lower Manhattan Boston ke bas, dikendalikan oleh Flixbus USA, tiba di stesen Boston.
Perkhidmatan Lower Manhattan Boston ke kereta api, dikendalikan oleh Amtrak Acela, tiba di stesen Boston.
Ya, jarak pemanduan antara Lower Manhattan ke Boston adalah 211 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 7m untuk memandu dari Lower Manhattan ke Boston.
Tempah tiket Lower Manhattan ke Bostonbas anda dalam talian dengan Omio dan FlixBus.

















