Terdapat 13 cara untuk bertolak dari London ke Root dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, atau feri kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Basel Sbbtrain Tgv
- Naiki kereta api dari Basel SBB ke Luzerntrain Ec / ...
9 j 20 minCHF 273–461Kereta api ke London Luton, terbang ke Zurich, kereta api
Paling murah- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Luton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Zurich (ZRH)plane LTN - ZRH
- Naiki kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuztrain
6 j 3 minCHF 78–233Bas
- Naiki bas dari London Victoria Green Line Station ke Luxembourg P+R Bouillonbus : London - Prague Central Bus Station / ...
- Naiki bas dari Luxembourg ke Zürichbus BlaBlaCar Bus
17 j 55 minCHF 90–155Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari London ke Folkestonecar
- Naiki Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke Rootcar
10 j 35 minCHF 265–333Terbang Lapangan Terbang London City ke Zurich, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang London City (LCY) ke Zurich (ZRH)plane LCY - ZRH
- Naiki kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuztrain
5 j 45 minCHF 103–417Kereta api melalui Strasbourg
- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki kereta api dari Paris l'Est ke Strasbourg Bahnhoftrain 83 / ...
- Naiki kereta api dari Strasbourg ke Basel Sbbtrain Ter
- Naiki kereta api dari Basel SBB ke Luzerntrain Ec / ...
9 j 25 minCHF 262–473Bas melalui Brussel
- Naiki bas dari London Victoria ke Brussels-North train stationbus N380 / ...
- Naiki bas dari Brussels-North train station ke Luzernbus FlixBus N846
19 j 25 minCHF 86–144Pandu, feri kereta
- Pandu dari London ke Port of Dovercar
- Naiki feri kereta dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke Rootcar
11 j 37 minCHF 162–270Terbang Lapangan Terbang Heathrow London ke Zurich, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Zurich (ZRH)plane LHR - ZRH
- Naiki kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuztrain
5 j 41 minCHF 87–299Kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Zurich, kereta api
- Naiki kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Zurich (ZRH)plane LGW - ZRH
- Naiki kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuztrain
6 j 4 minCHF 91–258Terbang Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Basel (BSL)plane LHR - BSL
- Naiki kereta api dari Basel SBB ke Luzerntrain
6 j 24 minCHF 118–349Kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Basel, kereta api
- Naiki kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Basel (BSL)plane LGW - BSL
- Naiki kereta api dari Basel SBB ke Luzerntrain
6 j 47 minCHF 117–288Terbang Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Geneva, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Lapangan Terbang Geneva (GVA)plane LHR - GVA
- Naiki kereta api dari Genève-Aéroport ke Luzerntrain
8 j 34 minCHF 180–559
London ke Root dengan kereta api dan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari London ke Root adalah bas melalui Brussel yang berharga SFr 85 - SFr 150 dan mengambil masa 19j 25m.
Cara terpantas untuk bergerak dari London ke Root adalah terbang dan kereta api yang berharga SFr 85 - SFr 300 dan mengambil masa 5j 41m.
Tidak, tiada bas terus dari London ke Root. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari London Victoria Green Line Station dan tiba di Zürich melalui Luxembourg. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 17j 55m.
Tidak, tiada kereta api terus dari London ke Root. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari London St Pancras Intl dan tiba di Gisikon-Root melalui Paris Gare De Lyon, Basel SBB dan Luzern. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 20m.
Jarak antara London dan Root adalah 1083 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari London ke Root tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 20m dan berharga SFr 270 - SFr 470.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 20m untuk bertolak dari London ke Root, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan London Root ke bas, dikendalikan oleh RegioJet, berlepas dari stesen London Victoria Green Line Station.
Perkhidmatan London Root ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, berlepas dari stesen London St Pancras Intl.
Cara terbaik untuk bertolak dari London ke Root adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 20m dan berharga SFr 270 - SFr 470. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga SFr 90 - SFr 160 dan mengambil masa 17j 55m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara London, England dan Root, Switzerland?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 90–270
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 52 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 70–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 65–220
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Geneva
- Tempoh Purata
- 1 j 43 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 75–220
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 100–340
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 65–210
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 80–270
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Geneva
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 65–220
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Geneva melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 65–220
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 55–150
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Basel
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 65–190
Penerbangan dari London Luton ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 50–130
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Zurich melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 27 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 70–390
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 55–320
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Zurich melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- CHF 210–900
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Zurich melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 95–360
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 52 min
- Masa
- Rabu, Khamis, Hari Sabtu, Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- CHF 70–360
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Zurich melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 90–140
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 50–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Geneva melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 45–270
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Rabu, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- CHF 70–360
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 130–230
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 130–230
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Basel Sbb
- Tempoh Purata
- 3 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 100–170
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Luzern
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuz
Kereta api dari Basel SBB ke Luzern
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuz
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuz
Kereta api dari Basel SBB ke Luzern
Kereta api dari Basel SBB ke Luzern
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuz
Kereta api dari Genève-Aéroport ke Luzern
- Telefon
- +41 58 580 70 70
- Tapak web
- sob.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Luzern
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 30–45
- Jadual di
- sob.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Luzern
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 30–45
- Jadual di
- sob.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Luzern
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 30–45
- Jadual di
- sob.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Luzern
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 30–45
- Jadual di
- sob.ch
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 127
- Jadual di
- leshuttle.com
- Tempah di
- leshuttle.com
- Standard fare
- CHF 127
- Telefon
- +49 (0) 7531 915109
- E-mel
- info@sbb-deutschland.de
- Tapak web
- sbb-deutschland.de
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuz
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- CHF 5–7
- Jadual di
- sbb-deutschland.de
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuz
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- CHF 5–7
- Jadual di
- sbb-deutschland.de
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuz
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- CHF 5–7
- Jadual di
- sbb-deutschland.de
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Rotkreuz
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- CHF 5–7
- Jadual di
- sbb-deutschland.de
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris l'Est ke Strasbourg Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 70–140
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Basel Sbb
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 22–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +44 (0)3457 282930
- Tapak web
- southernrailway.com
Kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- CHF 15–35
- Jadual di
- southernrailway.com
Kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- CHF 15–35
- Jadual di
- southernrailway.com
- Telefon
- +44 345 850 1530
- Tapak web
- gatwickexpress.com
Kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 30 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- CHF 20–35
- Jadual di
- gatwickexpress.com
Kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 30 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- CHF 20–35
- Jadual di
- gatwickexpress.com
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- thameslinkrailway.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- CHF 16–35
- Jadual di
- thameslinkrailway.com
- Telefon
- 03457 125 678
- Tapak web
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 16–24
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +420 222 222 221
- E-mel
- info@regiojet.com
- Tapak web
- regiojet.com
Bas dari London Victoria Green Line Station ke Luxembourg P+R Bouillon
- Tempoh Purata
- 9 j 30 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 40–60
- Jadual di
- regiojet.com
- Tempah di
- regiojet.com
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Luxembourg ke Zürich
- Tempoh Purata
- 5 j 55 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 30–60
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari London Victoria ke Brussels-North train station
- Tempoh Purata
- 8 j 25 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 29–50
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Brussels-North train station ke Luzern
- Tempoh Purata
- 9 j 10 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 50–85
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- CHF 21–60
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan London Root ke bas, dikendalikan oleh RegioJet, tiba di stesen Luxembourg P+R Bouillon.
Root adalah 1j lebih awal daripada London. Ia kini 2:26 PM di London dan 3:26 PM di Root.
Perkhidmatan London Root ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, tiba di stesen Paris Nord.
Tempah tiket London Root ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket London Root ke bas anda dalam talian dengan Omio.





























































