Terdapat 11 cara untuk bertolak dari London ke Delft dengan kereta api, bas, feri kereta, kereta, Kereta api pengangkutan, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Rotterdam Centraaltrain Eil
3 j 44 min€167–280Bas
Paling murah- Naiki bas dari London Victoria ke The Haguebus N824
10 j 28 min€44–74Kereta api, feri kereta
- Naiki kereta api dari London Liverpool Street ke Manningtreetrain London Liverpool Street - Norwich / ...
- Naiki feri kereta dari Harwich International Port ke Port of Hoek van Hollandcarferry
11 j 28 min€78–340Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari London ke Folkestonecar
- Naiki Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke Delftcar
5 j 26 min€206–245Kereta api melalui London St. Pancras Int.
- Naiki kereta api dari London St. Pancras Int. ke Rotterdam Centraaltrain Eurostar
4 j 14 min€58–118Pandu, feri kereta
- Pandu dari London ke Port of Dovercar
- Naiki feri kereta dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke Delftcar
6 j 34 min€94–177Terbang Lapangan Terbang London City ke Lapangan Terbang Rotterdam, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang London City (LCY) ke Lapangan Terbang Rotterdam (RTM)plane LCY - RTM
- Naiki kereta api dari Rotterdam Centraal ke Delfttrain
3 j 7 min€115–322Terbang Lapangan Terbang London City ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang London City (LCY) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane LCY - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Delfttrain
4 j 16 min€107–386Terbang Lapangan Terbang Heathrow London ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane LHR - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Delfttrain
4 j 17 min€92–329Kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane LGW - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Delfttrain
4 j 40 min€81–248Kereta api ke London Luton, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Luton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane LTN - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Delfttrain
4 j 39 min€78–233
London ke Delft dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari London ke Delft adalah bas yang berharga €40 - €75 dan mengambil masa 10j 28m.
Cara terpantas untuk bergerak dari London ke Delft adalah terbang dan kereta api yang berharga €110 - €330 dan mengambil masa 3j 7m.
Tidak, tiada bas terus dari London ke Delft. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari London Victoria dan tiba di The Hague melalui . Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 28m.
Tidak, tiada kereta api terus dari London ke Delft. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari London St Pancras Intl dan tiba di Delft melalui Rotterdam Centraal. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 44m.
Jarak antara London dan Delft adalah 522 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari London ke Delft tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 44m dan berharga €160 - €280.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 44m untuk bertolak dari London ke Delft, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan London Delft ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen London Victoria.
Perkhidmatan London Delft ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, berlepas dari stesen London St Pancras Intl.
Cara terbaik untuk bertolak dari London ke Delft adalah dengan kereta api yang mengambil masa 3j 44m dan berharga €160 - €280. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €40 - €75 dan mengambil masa 10j 28m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara London, England dan Delft, Belanda?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Lapangan Terbang Rotterdam
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Rabu, Jumaat, Isnin, Selasa, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €110–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €100–290
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–240
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–180
Penerbangan dari London Luton ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–160
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–340
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Amsterdam Schiphol melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Isnin ke Khamis
- Anggaran harga
- €40–260
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Amsterdam Schiphol melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Isnin ke Khamis
- Anggaran harga
- €40–260
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 3 j 28 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €160–280
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +44 345 600 7245
- E-mel
- contactcentre@greateranglia.co.uk
- Tapak web
- greateranglia.co.uk
Kereta api dari London Liverpool Street ke Manningtree
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- greateranglia.co.uk
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €137
- Jadual di
- leshuttle.com
- Tempah di
- leshuttle.com
- Standard fare
- €137
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- ns.nl
Kereta api dari London St. Pancras Int. ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 3 j 58 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €55–120
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Rotterdam Centraal ke Delft
- Tempoh Purata
- 13 min
- Kekerapan
- setiap 10 minit
- Anggaran harga
- €1–4
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Delft
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–12
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Delft
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–12
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Delft
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–12
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Delft
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–12
- Jadual di
- ns.nl
- Telefon
- +44 (0)3457 282930
- Tapak web
- southernrailway.com
Kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- southernrailway.com
- Telefon
- +44 345 850 1530
- Tapak web
- gatwickexpress.com
Kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 30 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €21–40
- Jadual di
- gatwickexpress.com
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- thameslinkrailway.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- thameslinkrailway.com
- Telefon
- 03457 125 678
- Tapak web
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–26
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari London Victoria ke The Hague
- Tempoh Purata
- 10 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €40–75
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +44 844 770 7070
- E-mel
- info.se@stenaline.com
- Tapak web
- stenaline.dk
Feri kereta dari Harwich International Port ke Port of Hoek van Holland
- Tempoh Purata
- 7 j 15 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–260
- Jadual di
- stenaline.dk
- Tempah di
- stenaline.dk
- Passenger
- €55–70
- Small Car
- €75–260
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €22–65
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan London Delft ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen The Hague.
Delft adalah 1j lebih awal daripada London. Ia kini 10:45 AM di London dan 11:45 AM di Delft.
Perkhidmatan London Delft ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, tiba di stesen Rotterdam Centraal.
Tempah tiket London Delft ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket London Delft ke bas anda dalam talian dengan Omio.









































