Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Liverpool ke Monheim am Rhein dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, atau feri kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Liverpool Lime Street ke London Eustontrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Miditrain Eil
- Naiki train dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Koeln Hbftrain Ice
9 j 5 min€253–491Terbang Liverpool ke Dusseldorf
Paling murah- Terbang dari Liverpool (LPL) ke Dusseldorf (DUS)plane LPL - DUS
6 j 46 min€53–270Bas
- Naiki bus dari Liverpool, Liverpool One ke London Victoriabus Uk021 / ...
- Naiki bus dari London Victoria ke Düsseldorf central bus stationbus N380 / ...
19 j 24 min€88–157Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Liverpool ke Folkestonecar
- Naiki cartrain dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke Monheim am Rheincar
9 j 51 min€287–354Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Dusseldorf
- Naiki train dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Dusseldorf (DUS)plane MAN - DUS
6 j 12 min€104–241Bas, kereta api
- Naiki bus dari Liverpool, Liverpool One ke London Victoria Coach Station Arrivalsbus 541 / ...
- Naiki bus dari LONDON, Victoria Coach Station-Departure Hall ke DORTMUND, Hbf Nordseite, Steinstrassebus
- Naiki train dari Dortmund Hbf ke Duesseldorf-Benrathtrain Re
21 j 36 minPandu, feri kereta
- Pandu dari Liverpool ke Port of Dovercar
- Naiki carferry dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke Monheim am Rheincar
10 j 59 min€180–308Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Naiki train dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn (CGN)plane MAN - CGN
6 j 25 min€66–258Kereta api ke Lapangan Terbang Birmingham, terbang ke Dusseldorf
- Naiki train dari Liverpool Lime Street ke Birmingham New Streettrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Birmingham (BHX) ke Dusseldorf (DUS)plane BHX - DUS
6 j 42 min€112–310Terbang Liverpool ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Terbang dari Liverpool (LPL) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane LPL - AMS
- Naiki train dari Schiphol Airport Train Station ke Utrecht Centraaltrain
- Naiki train dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbftrain
7 j 37 min€90–316Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki train dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane MAN - AMS
- Naiki train dari Schiphol Airport Train Station ke Utrecht Centraaltrain
- Naiki train dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbftrain
8 j 34 min€96–317
Liverpool ke Monheim am Rhein dengan kereta api, jalan kaki dan bas
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Liverpool ke Monheim am Rhein adalah bas yang berharga €85 - €160 dan mengambil masa 19j 24m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Liverpool ke Monheim am Rhein adalah kereta api dan terbang yang berharga €100 - €250 dan mengambil masa 6j 12m.
Tidak, tiada bas terus dari Liverpool ke Monheim am Rhein. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Liverpool, Liverpool One dan tiba di Monheim, Monheim Mitte melalui London Victoria, Düsseldorf Hbf dan D-Benrath S. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 19j 24m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Liverpool ke Monheim am Rhein. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Liverpool Lime Street dan tiba di Leverkusen Mitte melalui London St Pancras Intl, Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi dan Koeln Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 5m.
Jarak antara Liverpool dan Monheim am Rhein adalah 928 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Liverpool ke Monheim am Rhein tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 5m dan berharga €250 - €500.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 5m untuk bertolak dari Liverpool ke Monheim am Rhein, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Liverpool Monheim am Rhein ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Liverpool, Liverpool One.
Perkhidmatan Liverpool Monheim am Rhein ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, berlepas dari stesen Liverpool Lime Street.
Cara terbaik untuk bertolak dari Liverpool ke Monheim am Rhein adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 5m dan berharga €250 - €500. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €85 - €160 dan mengambil masa 19j 24m, anda juga boleh terbang, yang berharga €50 - €270 dan mengambil masa 6j 46m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Liverpool, England dan Monheim am Rhein, Jerman?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Liverpool ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–180
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Dusseldorf melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Dusseldorf melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 26 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–260
Penerbangan dari Liverpool ke Dusseldorf melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 17 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–240
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–200
Penerbangan dari Liverpool ke Amsterdam Schiphol melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Ahad, Isnin dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €70–200
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €85–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €70–200
Penerbangan dari Liverpool ke Dusseldorf melalui Jersey
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €70–270
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Dusseldorf melalui London Heathrow
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–210
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn melalui London Heathrow
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €70–310
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Dusseldorf melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Dusseldorf melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Khamis ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €100–490
- Tapak web
- aerlingus.com
Penerbangan dari Liverpool ke Dusseldorf melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 5 j 52 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €55–320
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Liverpool ke Dusseldorf melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 4 j 55 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis, Jumaat, Ahad dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €50–250
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €35–160
- Tapak web
- jet2.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €95–230
- Telefon
- +44 (0)345 528 0253
- Tapak web
- Avanti West Coast
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke London Euston
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €75–130
- Jadual di
- Avanti West Coast
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke Birmingham New Street
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €35–55
- Jadual di
- Avanti West Coast
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €140–230
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Koeln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €80–140
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Koeln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €35–85
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- E-mel
- customer.support@eurotunnel.com
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €140
- Jadual di
- leshuttle.com
- Standard fare
- €140
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €16–30
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €16–30
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €16–30
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €14–24
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €14–24
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €14–24
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Dortmund Hbf ke Duesseldorf-Benrath
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +44 333 311 0039
- E-mel
- contact.wmr@wmtrains.co.uk
- Tapak web
- West Midlands Trains
Kereta api dari Liverpool Lime Street ke Birmingham New Street
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–85
- Jadual di
- West Midlands Trains
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Utrecht Centraal
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €4–10
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Utrecht Centraal
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €4–10
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- 0800-0232 545
- Tapak web
- Arriva NL
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Utrecht Centraal
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €8–13
- Jadual di
- Arriva NL
- Second Class Single
- €8–13
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Utrecht Centraal
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €8–13
- Jadual di
- Arriva NL
- Second Class Single
- €8–13
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Liverpool, Liverpool One ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 5 j 45 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari London Victoria ke Düsseldorf central bus station
- Tempoh Purata
- 11 j 20 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €50–80
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Liverpool, Liverpool One ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 5 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €40–70
- Jadual di
- National Express
Bas dari Liverpool, Liverpool One ke London Victoria Coach Station Arrivals
- Tempoh Purata
- 7 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–75
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +48 77 443 44 44
- E-mel
- bilety@sindbad.pl
- Tapak web
- sindbad.pl
Bas dari LONDON, Victoria Coach Station-Departure Hall ke DORTMUND, Hbf Nordseite, Steinstrasse
- Tempoh Purata
- 11 j 30 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €65–140
- Jadual di
- sindbad.pl
- Tempah di
- sindbad.pl
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–90
- Jadual di
- irishferries.com
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Liverpool Monheim am Rhein ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen London Victoria.
Monheim am Rhein adalah 1j lebih awal daripada Liverpool. Ia kini 2:50 PM di Liverpool dan 3:50 PM di Monheim am Rhein.
Perkhidmatan Liverpool Monheim am Rhein ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, tiba di stesen London Euston.














































