Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Leven ke Whitby dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Leven ke Edinburgh Waverleytrain
- Naiki train dari Edinburgh Waverley ke Darlingtontrain
- Naiki train dari Darlington ke Whitbytrain
6 j 37 min£90–184Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Leven ke Edinburgh Waverleytrain
- Naiki bus dari Edinburgh, Bus Station ke Bus Station Stand Zbus 598
- Naiki train dari Middlesbrough ke Whitbytrain
8 j 52 min£45–123Pandu 209.9 bt
- Pandu dari Leven ke Whitbycar 209.9 bt
4 j 15 min£51–74Kereta api, terbang
- Naiki train dari Leven ke Edinburgh Gatewaytrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Edinburgh (EDI) ke Newcastle (NCL)plane EDI - NCL
- Naiki train dari Heworth ke Whitbytrain
9 j 43 min£87–244Kereta api melalui Newcastle upon Tyne
- Naiki train dari Leven ke Edinburgh Waverleytrain
- Naiki train dari Edinburgh Waverley ke Newcastletrain
- Naiki train dari Newcastle ke Whitbytrain
6 j 45 min£86–184
Leven ke Whitby dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Leven ke Whitby adalah pandu yang berharga £50 - £75 dan mengambil masa 4j 15m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Leven ke Whitby adalah pandu yang berharga £50 - £75 dan mengambil masa 4j 15m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Leven ke Whitby. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Leven dan tiba di Whitby melalui Edinburgh Waverley dan Darlington. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 37m.
Jarak antara Leven dan Whitby adalah 245 batu. Jarak jalan raya ialah 211.1 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Leven ke Whitby tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 37m dan berharga £90 - £190.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 37m untuk bertolak dari Leven ke Whitby, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Leven Whitby ke kereta api, dikendalikan oleh ScotRail, berlepas dari stesen Leven.
Perkhidmatan Leven Whitby ke kereta api, dikendalikan oleh ScotRail, tiba di stesen Edinburgh Waverley.
Ya, jarak pemanduan antara Leven ke Whitby adalah 211 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 15m untuk memandu dari Leven ke Whitby.
Tempah tiket Leven Whitby ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Leven, Scotland dan Whitby, North Yorkshire, England?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Newcastle melalui London Heathrow
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Selasa, Isnin, Rabu, Jumaat, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- £50–240
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Newcastle melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Masa
- Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- £40–190
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Newcastle melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Masa
- Khamis, Ahad, Jumaat dan Isnin
- Anggaran harga
- £30–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Newcastle melalui Bristol
- Tempoh Purata
- 3 j 47 min
- Masa
- Ahad dan Isnin
- Anggaran harga
- £40–190
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Newcastle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 4 j 45 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- £40–190
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Newcastle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 4 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £45–240
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Newcastle melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Hari Sabtu, Ahad dan Rabu
- Anggaran harga
- £30–150
- Tapak web
- aerlingus.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Newcastle melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Masa
- Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- £40–190
- Telefon
- +44 (0)344 811 0141
- Tapak web
- ScotRail
Kereta api dari Leven ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £16–30
- Jadual di
- ScotRail
Kereta api dari Leven ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £16–30
- Jadual di
- ScotRail
Kereta api dari Leven ke Edinburgh Gateway
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £13–25
- Jadual di
- ScotRail
Kereta api dari Leven ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £16–30
- Jadual di
- ScotRail
- Telefon
- +44 (0)3457 225 333
- E-mel
- customers@lner.co.uk
- Tapak web
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari Edinburgh Waverley ke Darlington
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £55–80
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari Edinburgh Waverley ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £40–60
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Edinburgh Waverley ke Darlington
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £85–120
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Edinburgh Waverley ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £65–95
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Darlington ke Whitby
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- £19–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Middlesbrough ke Whitby
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £13–24
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Heworth ke Whitby
- Tempoh Purata
- 2 j 46 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £30–55
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Newcastle ke Whitby
- Tempoh Purata
- 2 j 53 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £30–60
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Edinburgh Waverley ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £40–75
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 330 060 0500
- E-mel
- enquiry@sleeper.scot
- Tapak web
- Caledonian Sleeper
Kereta api dari Edinburgh Waverley ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- £40–65
- Jadual di
- Caledonian Sleeper
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Edinburgh, Bus Station ke Bus Station Stand Z
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £28–70
- Jadual di
- National Express
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Edinburgh, Bus Station ke Bus Station Stand Z
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £16–27
- Jadual di
- FlixBus




































