Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Leuk ke Nice dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Domodossola ke Milano Centraletrain Ec
- Naiki train dari Milano Centrale ke Ventimigliatrain Ic
10 j 13 min€87–190Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Leuk ke Martignytrain R91 / ...
- Naiki bus dari Martigny, gare ke Aosta, Autostazionebus 211
- Naiki bus dari Aosta ke Nice Airportbus
11 j 26 min€57–98Bas
- Naiki bus dari Domodossola ke Rho Fiera Milanobus Re4
- Naiki bus dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Nice - Airport Bus Station Terminal 1bus BlaBlaCar Bus
10 j 45 minPandu 454.1 km
- Pandu dari Leuk ke Nicecar 454.1 km
6 j 8 min€79–114Kereta api ke Lapangan Terbang Geneva, terbang
- Naiki train dari Leuk ke Genève-Aéroporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Geneva (GVA) ke Nice (NCE)plane GVA - NCE
6 j 20 min€111–338Kereta api melalui Novara
- Naiki train dari Domodossola ke Novaratrain Re
- Naiki train dari Novara ke Ventimigliatrain 3300
10 j 55 min€68–123Kereta api ke Basel, terbang
- Naiki train dari Visp ke Basel SBBtrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Nice (NCE)plane BSL - NCE
7 j 12 min€71–407Kereta api, kereta api ke Zurich, terbang
- Naiki train dari Visp ke Berntrain
- Naiki train dari Bern ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Nice (NCE)plane ZRH - NCE
6 j 59 min€175–502Kereta api, kereta api ke Lyon, terbang
- Naiki train dari Leuk ke Genèvetrain
- Naiki train dari Bellegarde ke Lyon Part Dieutrain
- Terbang dari Lyon (LYS) ke Nice (NCE)plane LYS - NCE
8 j 58 min€192–518
Leuk ke Nice dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Leuk ke Nice adalah kereta api dan bas yang berharga €55 - €100 dan mengambil masa 11j 26m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Leuk ke Nice adalah pandu yang berharga €75 - €120 dan mengambil masa 6j 8m.
Tidak, tiada bas terus dari Leuk ke Nice. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Domodossola dan tiba di Albert 1er melalui Milano, Autostazione Lampugnano dan Aéroport / Promenade. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 45m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Leuk ke Nice. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Leuk dan tiba di Nice-Ville melalui Brig, Domodossola, Milano Centrale dan Ventimiglia. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 13m.
Jarak antara Leuk dan Nice adalah 501 km. Jarak jalan raya ialah 454.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Leuk ke Nice tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 10j 13m dan berharga €85 - €190.
Ia mengambil masa lebih kurang 10j 13m untuk bertolak dari Leuk ke Nice, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Leuk Nice ke bas, dikendalikan oleh Trenord, berlepas dari stesen Domodossola.
Perkhidmatan Leuk Nice ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia EuroCity, berlepas dari stesen Domodossola.
Cara terbaik untuk bertolak dari Leuk ke Nice adalah dengan kereta api yang mengambil masa 10j 13m dan berharga €85 - €190. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 10j 45m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Leuk, Switzerland dan Nice, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–130
Penerbangan dari Basel ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–160
Penerbangan dari Lyon ke Nice
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €110–250
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–120
Penerbangan dari Zurich ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–380
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lyon ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €30–250
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Basel ke Nice melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–220
- Telefon
- +39 06 68475475
- E-mel
- ufficiogruppi@trenitalia.it
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Domodossola ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–75
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €50–75
- 2nd Class
- €30–45
Kereta api dari Visp ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €30–45
- 2nd Class
- €35–50
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Milano Centrale ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 3 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 4 j 25 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €35–60
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Domodossola ke Novara
- Tempoh Purata
- 1 j 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–18
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Novara ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 4 j 14 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Leuk ke Genève-Aéroport
Kereta api dari Leuk ke Martigny
Kereta api dari Visp ke Basel SBB
Kereta api dari Visp ke Bern
Kereta api dari Bern ke Zürich Flughafen
Kereta api dari Leuk ke Genève
- Telefon
- +41 27 720 47 47
- E-mel
- info@regionalps.ch
- Tapak web
- RegionalAlps
Kereta api dari Leuk ke Martigny
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–38
- Jadual di
- RegionalAlps
- 2nd Class Ticket
- €18–22
- 1st Class Ticket
- €33–38
- Telefon
- +49 (0) 7531 915109
- E-mel
- info@sbb-deutschland.de
- Tapak web
- SBB GmbH
Kereta api dari Visp ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €13–17
- Jadual di
- SBB GmbH
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Bellegarde ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Bellegarde ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €26–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Bas dari Domodossola ke Rho Fiera Milano
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Nice - Airport Bus Station Terminal 1
- Tempoh Purata
- 4 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €28–55
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Nice - Airport Bus Station Terminal 1
- Tempoh Purata
- 5 j 45 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €26–45
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Aosta ke Nice Airport
- Tempoh Purata
- 6 j 20 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +41 27 721 68 40
- E-mel
- info@tmrsa.ch
- Tapak web
- tmrsa.ch
Bas dari Martigny, gare ke Aosta, Autostazione
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €6–9
- Jadual di
- tmrsa.ch
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Leuk Nice ke bas, dikendalikan oleh Trenord, tiba di stesen Rho Fiera Milano.
Perkhidmatan Leuk Nice ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia EuroCity, tiba di stesen Milano Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Leuk ke Nice adalah 454 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j 8m untuk memandu dari Leuk ke Nice.
Tempah tiket Leuk Nice ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.














































