Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Lelystad ke Neuss dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Lelystad Centrum ke Utrecht Centraaltrain Intercity
- Naiki train dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbftrain Ice / ...
3 j 30 min€28–95Barisan 207 bas, barisan 114 bas, barisan 105 bas, kereta api
- Naiki bus dari Lelystad, Station Centrum ke Harderwijk, Stationbus 207
- Naiki bus dari Harderwijk, Station ke Barneveld, Station Barneveld Centrum/Vetkampbus 114 / ...
- Naiki bus dari Barneveld, Station Barneveld Centrum ke Arnhem, Centraal Stat.(Sonsbeek)bus 105
- Naiki train dari Arnhem Centraal ke Duesseldorf Flughafentrain Re
- Naiki train dari Duesseldorf Flughafen ke Neuss Hbftrain Re
5 j 58 minPandu 201.4 km
- Pandu dari Lelystad ke Neusscar 201.4 km
2 j 30 min€37–54Kereta api, terbang
- Naiki train dari Lelystad Centrum ke Schiphol Airport Train Stationtrain
- Terbang dari Amsterdam Schiphol (AMS) ke Dusseldorf (DUS)plane AMS - DUS
3 j 16 min€140–339Kereta api melalui Venlo
- Naiki train dari Lelystad Centrum ke Amsterdam Zuidtrain
- Naiki train dari Amsterdam Zuid ke Venlotrain
- Naiki train dari Venlo ke Neuss Hbftrain
4 j 3 min€29–71
Lelystad ke Neuss dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Lelystad ke Neuss adalah pandu yang berharga €35 - €55 dan mengambil masa 2j 30m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Lelystad ke Neuss adalah pandu yang berharga €35 - €55 dan mengambil masa 2j 30m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Lelystad ke Neuss. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Lelystad Centrum dan tiba di Neuss Hbf melalui Utrecht Centraal dan Duesseldorf Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 30m.
Jarak antara Lelystad dan Neuss adalah 258 km. Jarak jalan raya ialah 201.4 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lelystad ke Neuss tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 30m dan berharga €27 - €95.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 30m untuk bertolak dari Lelystad ke Neuss, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Lelystad Neuss ke kereta api, dikendalikan oleh Nederlandse Spoorwegen (NS), berlepas dari stesen Lelystad Centrum.
Perkhidmatan Lelystad Neuss ke kereta api, dikendalikan oleh Nederlandse Spoorwegen (NS), tiba di stesen Utrecht Centraal.
Ya, jarak pemanduan antara Lelystad ke Neuss adalah 201 km. Ia mengambil masa lebih kurang 2j 30m untuk memandu dari Lelystad ke Neuss.
Tempah tiket Lelystad Neuss ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Lelystad, Belanda dan Neuss, Jerman?
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Amsterdam Schiphol ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–290
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Lelystad Centrum ke Utrecht Centraal
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €7–15
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Lelystad Centrum ke Schiphol Airport Train Station
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €6–14
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Lelystad Centrum ke Amsterdam Zuid
- Tempoh Purata
- 36 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €5–12
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Amsterdam Zuid ke Venlo
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–40
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Venlo ke Neuss Hbf
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €5–11
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Utrecht Centraal ke Duesseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 6078 966930
- E-mel
- service@vias-online.eu
- Tapak web
- VIAS Rail GmbH
Kereta api dari Arnhem Centraal ke Duesseldorf Flughafen
- Tempoh Purata
- 1 j 39 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €39
- Jadual di
- VIAS Rail GmbH
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Duesseldorf Flughafen ke Neuss Hbf
- Tempoh Purata
- 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- 0800-0232 545
- Tapak web
- Arriva NL
Kereta api dari Lelystad Centrum ke Schiphol Airport Train Station
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €11–16
- Jadual di
- Arriva NL
- Second Class Single
- €11–16
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Lelystad Centrum ke Amsterdam Zuid
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €9–15
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- 0180 6 9 27 37 27
- E-mel
- info@eurobahn.de
- Tapak web
- Eurobahn
Kereta api dari Venlo ke Neuss Hbf
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–16
- Jadual di
- Eurobahn
- Telefon
- +31 88 033 1360
- Tapak web
- RRReis
Bas dari Lelystad, Station Centrum ke Harderwijk, Station
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6
- Jadual di
- RRReis
Bas dari Harderwijk, Station ke Barneveld, Station Barneveld Centrum/Vetkamp
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7
- Jadual di
- RRReis
Bas dari Barneveld, Station Barneveld Centrum ke Arnhem, Centraal Stat.(Sonsbeek)
- Tempoh Purata
- 44 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €8
- Jadual di
- RRReis


























