Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Leeds ke Cardigan dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Leeds ke Bristol Parkwaytrain
- Naiki train dari Bristol Parkway ke Swanseatrain
- Naiki train dari Swansea ke Whitlandtrain
7 j 32 min£232–332Bas
Paling murah- Naiki bus dari Leeds City Bus & Coach Station ke Birmingham Coach Stationbus 131 / ...
- Naiki bus dari Birmingham Coach Station ke Aberystwyth Bus Station Stand 2bus 409
- Naiki bus dari Aberystwyth Bus Station Stand 7 ke Finch Square Cbus T5
10 j 49 min£41–71Pandu 202.4 bt
- Pandu dari Leeds ke Cardigancar 202.4 bt
4 j 20 min£50–72Kereta api, bas
- Naiki train dari Leeds ke Manchester Piccadillytrain
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Shrewsburytrain
- Naiki train dari Shrewsbury ke Aberystwythtrain
- Naiki bus dari Aberystwyth Bus Station Stand 7 ke Cardigan Rugby Clubbus T5
8 j 45 min£66–109Kereta api, bas melalui Bangor
- Naiki train dari Leeds ke Newton-le-Willowstrain
- Naiki train dari Newton-le-Willows ke Bangor (Gwynedd)train
- Naiki bus dari Bangor station ke Aberystwyth Bus Station Stand 5bus 1
- Naiki bus dari Aberystwyth Bus Station Stand 7 ke Finch Square Cbus T5
10 j 51 min£60–101
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Leeds ke Cardigan adalah bas yang berharga £40 - £75 dan mengambil masa 10j 49m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Leeds ke Cardigan adalah pandu yang berharga £45 - £75 dan mengambil masa 4j 20m.
Tidak, tiada bas terus dari Leeds ke Cardigan. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Leeds City Bus & Coach Station dan tiba di Finch Square C melalui Birmingham Coach Station dan Aberystwyth Bus Station Stand 7. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 49m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Leeds ke Cardigan. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Leeds dan tiba di Whitland melalui Bristol Parkway dan Swansea. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 32m.
Jarak antara Leeds dan Cardigan adalah 346 batu. Jarak jalan raya ialah 203.6 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Leeds ke Cardigan tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 32m dan berharga £230 - £340.
Ia mengambil masa lebih kurang 7j 32m untuk bertolak dari Leeds ke Cardigan, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Leeds Cardigan ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen Leeds City Bus & Coach Station.
Perkhidmatan Leeds Cardigan ke kereta api, dikendalikan oleh Cross Country, berlepas dari stesen Leeds.
Cara terbaik untuk bertolak dari Leeds ke Cardigan adalah dengan kereta api yang mengambil masa 7j 32m dan berharga £230 - £340. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £40 - £75 dan mengambil masa 10j 49m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Leeds, England dan Cardigan, Wales?
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Leeds ke Bristol Parkway
- Tempoh Purata
- 3 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £85–130
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Bristol Parkway ke Swansea
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £30–60
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- 03333 211 202
- Tapak web
- tfw.wales
Kereta api dari Swansea ke Whitland
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £15–25
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Shrewsbury
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £21–35
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Shrewsbury ke Aberystwyth
- Tempoh Purata
- 1 j 53 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- £27–45
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Newton-le-Willows ke Bangor (Gwynedd)
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £28–45
- Jadual di
- tfw.wales
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Leeds ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £12–21
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Leeds ke Newton-le-Willows
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £17–28
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Leeds ke Newton-le-Willows
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £19–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Leeds City Bus & Coach Station ke Birmingham Coach Station
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £16–29
- Jadual di
- National Express
Bas dari Birmingham Coach Station ke Aberystwyth Bus Station Stand 2
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £19–35
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +44 1239 613756
- E-mel
- enquiries@richardsbros.co.uk
- Tapak web
- Richards Bros
Bas dari Aberystwyth Bus Station Stand 7 ke Finch Square C
- Tempoh Purata
- 2 j 6 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £5–8
- Jadual di
- Richards Bros
Bas dari Aberystwyth Bus Station Stand 7 ke Cardigan Rugby Club
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £5–8
- Jadual di
- Richards Bros
Bas dari Aberystwyth Bus Station Stand 7 ke Finch Square C
- Tempoh Purata
- 2 j 6 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £5–8
- Jadual di
- Richards Bros
- Tapak web
- TaithCymru
Bas dari Bangor station ke Aberystwyth Bus Station Stand 5
- Tempoh Purata
- 3 j 3 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Jadual di
- TaithCymru
- Telefon
- +44 1654 702100
- E-mel
- info@lloydscoaches.com
- Tapak web
- Lloyd's Coaches
Bas dari Bangor station ke Aberystwyth Bus Station Stand 5
- Tempoh Purata
- 3 j 51 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £10–14
- Jadual di
- Lloyd's Coaches
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Leeds Cardigan ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen Birmingham Coach Station.
Perkhidmatan Leeds Cardigan ke kereta api, dikendalikan oleh Cross Country, tiba di stesen Bristol Parkway.
Ya, jarak pemanduan antara Leeds ke Cardigan adalah 204 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 20m untuk memandu dari Leeds ke Cardigan.







































