Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Lecce ke Gardone Riviera dengan kereta api, bas, feri, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Lecce ke Bologna Centraletrain Fr
- Naiki train dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuovatrain Fr
9 j 18 min€140–275Terbang ke Lapangan Terbang Orio Al Serio, bas
Paling murah- Terbang dari Lapangan Terbang Casale Mil (BDS) ke Lapangan Terbang Orio Al Serio (BGY)plane BDS - BGY
- Naiki bus dari Bergamo Airport Bus Station ke Brescia Solferino Bus Stationbus
7 j 51 min€61–309Bas, feri
- Naiki bus dari Lecce - Bar Commercio ke Tarantobus
- Naiki bus dari Taranto ke Verona Porta Nuova Stationbus
- Naiki ferry dari Peschiera del Garda ke Gardone Rivieraferry 2
17 j 33 min€110–156Pandu 995.2 km
- Pandu dari Lecce ke Gardone Rivieracar 995.2 km
9 j 39 min€161–233Terbang ke Verona, bas
- Terbang dari Lapangan Terbang Casale Mil (BDS) ke Verona (VRN)plane BDS - VRN
- Naiki bus dari Desenzano del Garda Stazione FS ke Salò - Ospedalebus
6 j 42 min€84–285Kereta api, feri
- Naiki train dari Lecce ke Verona Porta Nuovatrain Ic
- Naiki ferry dari Peschiera del Garda ke Gardone Rivieraferry Sr102 / ...
14 j 9 min€108–194Bas
- Naiki bus dari Lecce ke Peschiera del Gardabus 420
19 j 53 min€107–163Terbang ke Venice, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Casale Mil (BDS) ke Venice (VCE)plane BDS - VCE
- Naiki train dari Venezia Mestre ke Desenzano Garda-Sirmtrain
7 j 47 min€73–246Terbang ke Lapangan Terbang Linate, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Casale Mil (BDS) ke Lapangan Terbang Linate (LIN)plane BDS - LIN
- Naiki train dari Milano Centrale ke Desenzano Garda-Sirmtrain
7 j 49 min€82–229Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang Borgo Panigale, bas
- Naiki train dari Lecce ke Brindisitrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Casale Mil (BDS) ke Lapangan Terbang Borgo Panigale (BLQ)plane BDS - BLQ
- Naiki train dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuovatrain
- Naiki train dari Verona Porta Nuova ke Desenzano Garda-Sirmtrain
- Naiki bus dari Desenzano del Garda Stazione FS ke Salò - Ospedalebus
7 j 28 min€69–265Terbang ke Milan Malpensa, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Casale Mil (BDS) ke Milan Malpensa (MXP)plane BDS - MXP
- Naiki train dari Malpensa Aeroporto T1 ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Desenzano Garda-Sirmtrain
8 j 44 min€64–281
Lecce ke Gardone Riviera dengan kereta api, bas dan feri
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Lecce ke Gardone Riviera adalah kereta api dan terbang dan bas yang berharga €65 - €270 dan mengambil masa 7j 28m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Lecce ke Gardone Riviera adalah terbang dan bas yang berharga €80 - €290 dan mengambil masa 6j 42m.
Tidak, tiada bas terus dari Lecce ke Gardone Riviera. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Lecce dan tiba di Gardone Riviera melalui Desenzano del Garda Stazione FS dan Salò. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 19j 53m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Lecce ke Gardone Riviera. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Lecce dan tiba di Desenzano Garda-Sirm melalui Bologna Centrale dan Verona Porta Nuova. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 18m.
Jarak antara Lecce dan Gardone Riviera adalah 970 km. Jarak jalan raya ialah 995.2 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lecce ke Gardone Riviera tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 18m dan berharga €140 - €280.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 18m untuk bertolak dari Lecce ke Gardone Riviera, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Lecce Gardone Riviera ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Lecce.
Perkhidmatan Lecce Gardone Riviera ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Frecce, berlepas dari stesen Lecce.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lecce ke Gardone Riviera adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 18m dan berharga €140 - €280. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €100 - €170 dan mengambil masa 19j 53m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Lecce, Itali dan Gardone Riviera, Itali?
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Verona
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Isnin, Jumaat, Hari Sabtu, Selasa dan Ahad
- Anggaran harga
- €55–210
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Verona melalui Palermo
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- €55–210
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Lapangan Terbang Orio Al Serio
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–270
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Venice
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Lapangan Terbang Borgo Panigale
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Ahad, Khamis, Rabu, Hari Sabtu, Isnin dan Selasa
- Anggaran harga
- €40–190
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Milan Malpensa
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €30–220
- Tapak web
- ita-airways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Venice melalui Rome
- Tempoh Purata
- 3 j 23 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Lapangan Terbang Linate
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Lapangan Terbang Linate melalui Rome
- Tempoh Purata
- 3 j 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Rome
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €65–180
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Lapangan Terbang Linate
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Isnin dan Khamis
- Anggaran harga
- €35–110
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Milan Malpensa
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €30–210
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Venice melalui Rome
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Milan Malpensa melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €75–300
- Telefon
- +39 06 5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Lecce ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 7 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €110–190
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €16–27
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–26
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Lecce ke Brindisi
- Tempoh Purata
- 20 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €16–27
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Verona Porta Nuova ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 19 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–26
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Lecce ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 8 j 37 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €85–160
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €12–23
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Lecce ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 10 j 15 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €95–180
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Lecce ke Brindisi
- Tempoh Purata
- 28 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €4–8
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €12–23
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–19
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €17–24
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Lecce ke Brindisi
- Tempoh Purata
- 30 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €4–7
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–19
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Verona Porta Nuova ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 24 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €4–6
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 8937 1892
- Tapak web
- ItaloTreno
Kereta api dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €13–22
- Jadual di
- ItaloTreno
Kereta api dari Venezia Mestre ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €17–28
- Jadual di
- ItaloTreno
Kereta api dari Bologna Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €13–22
- Jadual di
- ItaloTreno
Kereta api dari Verona Porta Nuova ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €4–7
- Jadual di
- ItaloTreno
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Verona Porta Nuova ke Desenzano Garda-Sirm
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €2–3
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Malpensa Aeroporto T1 ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €4–6
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- 0832-228441
- E-mel
- info@stplecce.it
- Tapak web
- stplecce.it
Bas dari Lecce - Bar Commercio ke Taranto
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- stplecce.it
- 2nd Class
- €6–9
- Telefon
- +39 0362 185 0590
- E-mel
- info@onebus.it
- Tapak web
- onebus.it
Bas dari Taranto ke Verona Porta Nuova Station
- Tempoh Purata
- 10 j 59 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €95–130
- Jadual di
- onebus.it
- Telefon
- 035 289000
- E-mel
- arriva@arriva.it
- Tapak web
- brescia.arriva.it
Bas dari Desenzano del Garda Stazione FS ke Salò - Ospedale
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €3–5
- Jadual di
- brescia.arriva.it
- 2nd Class
- €3–5
Bas dari Desenzano del Garda Stazione FS ke Salò - Ospedale
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €3–5
- Jadual di
- brescia.arriva.it
- 2nd Class
- €3–5
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Lecce ke Peschiera del Garda
- Tempoh Purata
- 16 j 55 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €100–150
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Bergamo Airport Bus Station ke Brescia Solferino Bus Station
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €4–7
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +39 02 3008 9000
- E-mel
- mail@autostradale.it
- Tapak web
- Autostradale
Bas dari Bergamo Airport Bus Station ke Brescia Solferino Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- Autostradale
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Bergamo Airport Bus Station ke Brescia Solferino Bus Station
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €3–6
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +39 0322 233 200
- E-mel
- infomaggiore@navigazionelaghi.it
- Tapak web
- navigazionelaghi.it
Feri dari Peschiera del Garda ke Gardone Riviera
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €7–11
- Jadual di
- navigazionelaghi.it
- Tempah di
- navigazionelaghi.it
Feri dari Peschiera del Garda ke Gardone Riviera
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €7–11
- Jadual di
- navigazionelaghi.it
- Tempah di
- navigazionelaghi.it
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Lecce Gardone Riviera ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Peschiera del Garda.
Perkhidmatan Lecce Gardone Riviera ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Frecce, tiba di stesen Bologna Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Lecce ke Gardone Riviera adalah 995 km. Ia mengambil masa lebih kurang 9j 39m untuk memandu dari Lecce ke Gardone Riviera.



















































