Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Lancing ke York dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Lancing ke London Victoriatrain Littlehampton - London Victoria / ...
- Naiki train dari King's Cross ke Yorktrain London Kings Cross - Edinburgh / ...
3 j 29 min£81–156Bas
Paling murah- Naiki bus dari Beach Green Hotel ke Heathrow Central Bus Stationbus 025
- Naiki bus dari London Heathrow Airport ke Yorkbus Ukn14
9 j 40 min£39–76Pandu 261.9 bt
- Pandu dari Lancing ke Yorkcar 261.9 bt
4 j 43 min£64–92Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang ke Newcastle, kereta api
- Naiki train dari Lancing ke London Victoriatrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Newcastle (NCL)plane LHR - NCL
- Naiki train dari Newcastle ke Yorktrain
5 j 45 min£115–402Kereta api melalui Brighton
- Naiki train dari Brighton ke London St Pancras Intltrain Brighton - Bedford / ...
- Naiki train dari King's Cross ke Yorktrain London Kings Cross - Edinburgh / ...
3 j 48 min£81–153Kereta api melalui Reading
- Naiki train dari Lancing ke Gatwick Airporttrain
- Naiki train dari Gatwick Airport ke Readingtrain
- Naiki train dari Reading ke Yorktrain
7 j 10 min£149–246Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang ke Lapangan Terbang Manchester, kereta api
- Naiki train dari Lancing ke London Victoriatrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Lapangan Terbang Manchester (MAN)plane LHR - MAN
- Naiki train dari Manchester Airport ke Yorktrain
6 j 33 min£119–398Terbang Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Leeds Bradford, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Lapangan Terbang Leeds Bradford (LBA)plane LGW - LBA
- Naiki train dari Leeds ke Yorktrain
6 j 43 min£83–173Kereta api ke Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton, terbang ke Newcastle, kereta api
- Naiki train dari Lancing ke Southampton Centraltrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton (SOU) ke Newcastle (NCL)plane SOU - NCL
- Naiki train dari Newcastle ke Yorktrain
5 j 28 min£137–322Kereta api ke Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton, terbang ke Lapangan Terbang Manchester, kereta api
- Naiki train dari Lancing ke Southampton Centraltrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton (SOU) ke Lapangan Terbang Manchester (MAN)plane SOU - MAN
- Naiki train dari Manchester Airport ke Yorktrain
6 j 16 min£126–268
Lancing ke York dengan kereta api dan kereta api bawah tanah
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Lancing ke York adalah bas yang berharga £35 - £80 dan mengambil masa 9j 40m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Lancing ke York adalah kereta api yang berharga £80 - £160 dan mengambil masa 3j 29m.
Tidak, tiada bas terus dari Lancing ke York. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Beach Green Hotel dan tiba di York melalui London Heathrow Airport. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 40m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Lancing ke York. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Lancing dan tiba di York melalui Victoria station dan King's Cross. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 29m.
Jarak antara Lancing dan York adalah 250 batu. Jarak jalan raya ialah 263.5 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lancing ke York tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 29m dan berharga £80 - £160.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 29m untuk bertolak dari Lancing ke York, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Lancing York ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen Beach Green Hotel.
Perkhidmatan Lancing York ke kereta api, dikendalikan oleh Southern, berlepas dari stesen Lancing.
Cara terbaik untuk bertolak dari Lancing ke York adalah dengan kereta api yang mengambil masa 3j 29m dan berharga £80 - £160. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £35 - £80 dan mengambil masa 9j 40m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Lancing, England dan York, England?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £45–230
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Manchester
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £50–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £110–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton ke Lapangan Terbang Manchester
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £75–160
- Tapak web
- loganair.co.uk
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £110–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton ke Lapangan Terbang Manchester
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £75–160
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Leeds Bradford melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 6 min
- Masa
- Selasa, Ahad, Rabu dan Jumaat
- Anggaran harga
- £45–110
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Leeds Bradford melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- £40–190
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Leeds Bradford melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 4 j 55 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £40–190
- Tapak web
- jet2.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Leeds Bradford melalui Jersey
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- £65–110
- Telefon
- +44 (0)3457 282930
- Tapak web
- Southern
Kereta api dari Lancing ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £29–60
- Jadual di
- Southern
Kereta api dari Lancing ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £29–60
- Jadual di
- Southern
Kereta api dari Lancing ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £15–35
- Jadual di
- Southern
Kereta api dari Lancing ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £29–60
- Jadual di
- Southern
Kereta api dari Lancing ke Southampton Central
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £27–55
- Jadual di
- Southern
Kereta api dari Lancing ke Southampton Central
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £27–55
- Jadual di
- Southern
- Telefon
- +44 (0)3457 225 333
- E-mel
- customers@lner.co.uk
- Tapak web
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari King's Cross ke York
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £65–90
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari Newcastle ke York
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £27–40
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari King's Cross ke York
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £65–90
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari Leeds ke York
- Tempoh Purata
- 24 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- £8–13
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari Newcastle ke York
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £27–40
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
- Telefon
- +44 345 603 4852
- E-mel
- customer.services@grandcentralrail.com
- Tapak web
- Grand Central Trains
Kereta api dari King's Cross ke York
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £50–90
- Jadual di
- Grand Central Trains
Kereta api dari King's Cross ke York
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £50–90
- Jadual di
- Grand Central Trains
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Newcastle ke York
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £40–60
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Reading ke York
- Tempoh Purata
- 3 j 34 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £110–170
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Leeds ke York
- Tempoh Purata
- 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £13–20
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Newcastle ke York
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £40–60
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Newcastle ke York
- Tempoh Purata
- 59 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £28–50
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Manchester Airport ke York
- Tempoh Purata
- 1 j 53 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £28–50
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Leeds ke York
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £9–16
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Newcastle ke York
- Tempoh Purata
- 59 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £28–50
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Manchester Airport ke York
- Tempoh Purata
- 1 j 53 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £28–50
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- Thameslink
Kereta api dari Brighton ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £27–55
- Jadual di
- Thameslink
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Gatwick Airport ke Reading
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £23–45
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Leeds ke York
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £10–18
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Beach Green Hotel ke Heathrow Central Bus Station
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £15–40
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari London Heathrow Airport ke York
- Tempoh Purata
- 5 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £24–40
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Lancing York ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen Heathrow Central Bus Station.
Perkhidmatan Lancing York ke kereta api, dikendalikan oleh Southern, tiba di stesen London Victoria.
Ya, jarak pemanduan antara Lancing ke York adalah 263 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 43m untuk memandu dari Lancing ke York.
Tempah tiket Lancing York ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Lancing York ke bas anda dalam talian dengan Omio.















































