Terdapat 13 cara untuk bertolak dari La Rochelle ke Lymington dengan kereta api, bas, feri kereta, kereta, Kereta api pengangkutan, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari La Rochelle Ville ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissytrain Tgv
- Naiki kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Lille Europetrain Tgv
- Naiki kereta api dari Lille Europe ke London St. Pancras Int.train
- Naiki kereta api dari London Waterloo ke Brockenhursttrain
10 j 30 min£192–377Bas, feri kereta
Paling murah- Naiki bas dari La Rochelle ke Nantesbus 701
- Naiki bas dari Nantes - Multimodal Interchange Hub ke Saint-Malobus
- Naiki feri kereta dari St Malo Ferry Port ke Portsmouth International Portcarferry
18 j 56 min£71–125Kereta api, bas, feri kereta
- Naiki kereta api dari La Rochelle ke Nantestrain Ter
- Naiki bas dari Nantes - Multimodal Interchange Hub ke Saint-Malobus
- Naiki feri kereta dari St Malo Ferry Port ke Poolecarferry
16 j 53 min£90–281Bas
- Naiki bas dari La Rochelle - Bus Station ke Paris - Bercy-Seine Bus Stationbus
- Naiki bas dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke London Victoriabus 700
- Naiki bas dari London Victoria ke Coach Stationbus 032
22 j 9 min£86–166Pandu, feri kereta
- Pandu dari La Rochelle ke Port of Cherbourgcar
- Naiki feri kereta dari Port of Cherbourg ke Poolecarferry
10 j 45 min£85–426Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari La Rochelle ke Calais-Fréthuncar
- Naiki Kereta api pengangkutan dari Calais-Fréthun ke Folkestonecartrain
- Pandu dari Folkestone ke Lymingtoncar
10 j£243–304Terbang Lapangan Terbang Ile De Re ke Lapangan Terbang Gatwick London, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Ile De Re (LRH) ke Lapangan Terbang Gatwick London (LGW)plane LRH - LGW
- Naiki kereta api dari Clapham Junction ke Brockenhursttrain
6 j 44 min£109–356Terbang Lapangan Terbang Ile De Re ke London Stansted, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Ile De Re (LRH) ke London Stansted (STN)plane LRH - STN
- Naiki kereta api dari London Waterloo ke Brockenhursttrain
7 j 12 min£85–352Kereta api ke Nantes, terbang ke Lapangan Terbang Gatwick London, kereta api
- Naiki kereta api dari La Rochelle ke Nantestrain
- Terbang dari Nantes (NTE) ke Lapangan Terbang Gatwick London (LGW)plane NTE - LGW
- Naiki kereta api dari Clapham Junction ke Brockenhursttrain
8 j 50 min£117–299Kereta api ke Lapangan Terbang Merignac, terbang ke Lapangan Terbang Gatwick London, kereta api
- Naiki kereta api dari La Rochelle ke Bordeaux Saint-Jeantrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Merignac (BOD) ke Lapangan Terbang Gatwick London (LGW)plane BOD - LGW
- Naiki kereta api dari Clapham Junction ke Brockenhursttrain
9 j 55 min£125–293Kereta api ke Nantes, terbang ke London Stansted, kereta api
- Naiki kereta api dari La Rochelle ke Nantestrain
- Terbang dari Nantes (NTE) ke London Stansted (STN)plane NTE - STN
- Naiki kereta api dari London Waterloo ke Brockenhursttrain
9 j 23 min£112–319Kereta api ke Lapangan Terbang Merignac, terbang ke London Luton, kereta api
- Naiki kereta api dari La Rochelle ke Bordeaux Saint-Jeantrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Merignac (BOD) ke London Luton (LTN)plane BOD - LTN
- Naiki kereta api dari Luton Airport Parkway ke West Hampstead Thameslinktrain
- Naiki kereta api dari London Waterloo ke Brockenhursttrain
10 j 21 min£113–331Kereta api ke Lapangan Terbang Merignac, terbang ke Lapangan Terbang Bristol, kereta api
- Naiki kereta api dari La Rochelle ke Bordeaux Saint-Jeantrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Merignac (BOD) ke Lapangan Terbang Bristol (BRS)plane BOD - BRS
- Naiki kereta api dari Bristol Temple Meads ke Southampton Centraltrain
10 j 40 min£135–288
La Rochelle ke Lymington dengan kereta api, kereta api bawah tanah dan jalan kaki
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari La Rochelle ke Lymington adalah bas dan feri kereta yang berharga £70 - £130 dan mengambil masa 18j 56m.
Cara terpantas untuk bergerak dari La Rochelle ke Lymington adalah terbang dan kereta api yang berharga £100 - £360 dan mengambil masa 6j 44m.
Tidak, tiada bas terus dari La Rochelle ke Lymington. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari La Rochelle - Bus Station dan tiba di Main Post Office melalui Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), London Victoria dan ASDA & Marlands. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 22j 9m.
Tidak, tiada kereta api terus dari La Rochelle ke Lymington. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari La Rochelle Ville dan tiba di Lymington Town melalui Aeroport Cdg2 Tgv Roissy, Lille Europe, King's Cross St. Pancras station, London Waterloo dan Brockenhurst. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 30m.
Jarak antara La Rochelle dan Lymington adalah 725 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari La Rochelle ke Lymington tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 10j 30m dan berharga £190 - £380.
Ia mengambil masa lebih kurang 10j 30m untuk bertolak dari La Rochelle ke Lymington, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan La Rochelle Lymington ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, berlepas dari stesen La Rochelle - Bus Station.
Perkhidmatan La Rochelle Lymington ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, berlepas dari stesen La Rochelle Ville.
Cara terbaik untuk bertolak dari La Rochelle ke Lymington adalah dengan kereta api yang mengambil masa 10j 30m dan berharga £190 - £380. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £85 - £170 dan mengambil masa 22j 9m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara La Rochelle, Perancis dan Lymington, Hampshire, England?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Ile De Re ke Lapangan Terbang Gatwick London
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £55–140
Penerbangan dari Nantes ke Lapangan Terbang Gatwick London
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £40–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Merignac ke Lapangan Terbang Gatwick London
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £40–120
Penerbangan dari Lapangan Terbang Merignac ke London Luton
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £35–110
Penerbangan dari Lapangan Terbang Merignac ke London Luton melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £35–110
Penerbangan dari Lapangan Terbang Merignac ke Lapangan Terbang Bristol
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £55–110
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Ile De Re ke London Stansted
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis, Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £25–200
Penerbangan dari Nantes ke London Stansted
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £25–120
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Merignac ke Lapangan Terbang Gatwick London
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Hari Sabtu, Ahad, Khamis dan Jumaat
- Anggaran harga
- £45–110
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Nantes ke London Stansted
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- £23–110
- Tapak web
- wizzair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Merignac ke London Luton
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £15–130
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari La Rochelle Ville ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- £95–160
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–60
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- £29–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari La Rochelle ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £26–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari La Rochelle ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £26–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari La Rochelle ke Bordeaux Saint-Jean
- Tempoh Purata
- 2 j 24 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £28–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari La Rochelle ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £26–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari La Rochelle ke Bordeaux Saint-Jean
- Tempoh Purata
- 2 j 24 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £28–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari La Rochelle ke Bordeaux Saint-Jean
- Tempoh Purata
- 2 j 24 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £28–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- £28–60
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- ns.nl
Kereta api dari Lille Europe ke London St. Pancras Int.
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- £25–55
- Jadual di
- ns.nl
- Telefon
- 0345 6000 650
- Tapak web
- southwesternrailway.com
Kereta api dari London Waterloo ke Brockenhurst
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–90
- Jadual di
- southwesternrailway.com
Kereta api dari Clapham Junction ke Brockenhurst
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–85
- Jadual di
- southwesternrailway.com
Kereta api dari London Waterloo ke Brockenhurst
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–90
- Jadual di
- southwesternrailway.com
Kereta api dari Clapham Junction ke Brockenhurst
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–85
- Jadual di
- southwesternrailway.com
Kereta api dari Clapham Junction ke Brockenhurst
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–85
- Jadual di
- southwesternrailway.com
Kereta api dari London Waterloo ke Brockenhurst
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–90
- Jadual di
- southwesternrailway.com
Kereta api dari London Waterloo ke Brockenhurst
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–90
- Jadual di
- southwesternrailway.com
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Calais-Fréthun ke Folkestone
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £117
- Jadual di
- leshuttle.com
- Tempah di
- leshuttle.com
- Standard fare
- £117
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- thameslinkrailway.com
Kereta api dari Luton Airport Parkway ke West Hampstead Thameslink
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- £13–27
- Jadual di
- thameslinkrailway.com
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- gwr.com
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Southampton Central
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–70
- Jadual di
- gwr.com
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Nantes - Multimodal Interchange Hub ke Saint-Malo
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £13–24
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari La Rochelle - Bus Station ke Paris - Bercy-Seine Bus Station
- Tempoh Purata
- 6 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £35–70
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari La Rochelle ke Nantes
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £10–19
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Nantes - Multimodal Interchange Hub ke Saint-Malo
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £13–24
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 9 j 35 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- £30–55
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari La Rochelle ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £9–16
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- nationalexpress.com
Bas dari London Victoria ke Coach Station
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £15–40
- Jadual di
- nationalexpress.com
- Telefon
- +44 3456 091 024
- E-mel
- contactcentre@brittanyferries.gg
- Tapak web
- condorferries.co.uk
Feri kereta dari St Malo Ferry Port ke Poole
- Tempoh Purata
- 6 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- £45–200
- Jadual di
- condorferries.co.uk
- Telefon
- 0330 159 7000
- E-mel
- reservations@brittanyferries.com
- Tapak web
- brittany-ferries.co.uk
Feri kereta dari Port of Cherbourg ke Poole
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- £20–330
- Jadual di
- brittany-ferries.co.uk
- Tempah di
- brittany-ferries.co.uk
- Single Ticket
- £45–85
- Car Single Ticket
- £120–330
Feri kereta dari St Malo Ferry Port ke Portsmouth International Port
- Tempoh Purata
- 7 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £45–80
- Jadual di
- brittany-ferries.co.uk
- Tempah di
- brittany-ferries.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan La Rochelle Lymington ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, tiba di stesen Paris - Bercy-Seine Bus Station.
Lymington 1j belakang La Rochelle. Ia kini 1:34 AM di La Rochelle dan 12:34 AM di Lymington.
Perkhidmatan La Rochelle Lymington ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, tiba di stesen Aeroport Cdg2 Tgv Roissy.
Tempah tiket La Rochelle Lymington ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket La Rochelle Lymington ke bas anda dalam talian dengan Omio.




















































