Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Konstanz ke Sinzig dengan kereta api, bas, kereta api malam, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Singen ke Hauptbahnhoftrain 87
- Naiki train dari Hauptbahnhof ke Köln Messe/Deutz Bftrain 47 / ...
- Naiki train dari Koeln Messe/Deutz ke Sinzig(Rhein)train Re
6 j 44 min€97–346Kereta api malam
Paling murah- Naiki nighttrain dari Singen(Hohentwiel) ke Bonn Hbfnighttrain Nj
8 j 7 min€39–137Bas
- Naiki bus dari Constance central bus station ke Stuttgart Airport Busterminalbus FlixBus N42
- Naiki bus dari Stuttgart Airport Busterminal ke Coblenz central train stationbus N93
8 j 30 min€45–76Pandu 451 km
- Pandu dari Konstanz ke Sinzigcar 451 km
4 j 27 min€66–95Kereta api melalui Mainz
- Naiki train dari Konstanz Bahnhof ke Karlsruhe Hauptbahnhoftrain Re2
- Naiki train dari Karlsruhe Hauptbahnhof ke Mainz, Hauptbahnhoftrain S6
- Naiki train dari Mainz, Hauptbahnhof ke Sinzig Bahnhoftrain
8 j 54 min€93–187Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Naiki train dari Konstanz ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn (CGN)plane ZRH - CGN
- Naiki train dari Koeln Hbf ke Sinzig(Rhein)train
5 j 47 min€91–284Kereta api, terbang ke Dusseldorf
- Naiki train dari Konstanz ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Dusseldorf (DUS)plane ZRH - DUS
- Naiki train dari Duesseldorf Flughafen ke Sinzig(Rhein)train
6 j 31 minKereta api, terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Naiki train dari Konstanz ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane ZRH - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Koblenz Hauptbahnhoftrain
6 j 39 min€118–360Kereta api, terbang ke Luxembourg
- Naiki train dari Konstanz ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Luxembourg (LUX)plane ZRH - LUX
- Naiki train dari Trier, Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhoftrain
7 j 13 min€143–474
Konstanz ke Sinzig dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Konstanz ke Sinzig adalah bas yang berharga €40 - €80 dan mengambil masa 8j 30m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Konstanz ke Sinzig adalah pandu yang berharga €65 - €95 dan mengambil masa 4j 27m.
Tidak, tiada bas terus dari Konstanz ke Sinzig. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Constance central bus station dan tiba di Coblenz central train station melalui Stuttgart Airport Busterminal. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 30m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Konstanz ke Sinzig. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Konstanz Bahnhof dan tiba di Sinzig(Rhein) melalui Singen, Hauptbahnhof dan Koeln Messe/Deutz. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 44m.
Jarak antara Konstanz dan Sinzig adalah 598 km. Jarak jalan raya ialah 451 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Konstanz ke Sinzig tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 44m dan berharga €95 - €350.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 44m untuk bertolak dari Konstanz ke Sinzig, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Konstanz Sinzig ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Constance central bus station.
Perkhidmatan Konstanz Sinzig ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Singen.
Cara terbaik untuk bertolak dari Konstanz ke Sinzig adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 44m dan berharga €95 - €350. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €40 - €80 dan mengambil masa 8j 30m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Konstanz, Jerman dan Sinzig, Jerman?
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–180
Penerbangan dari Zurich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–260
Penerbangan dari Zurich ke Dusseldorf melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €75–200
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–410
Penerbangan dari Zurich ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 58 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–440
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Singen ke Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €29–100
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Köln Messe/Deutz Bf
- Tempoh Purata
- 2 j 3 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–210
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Karlsruhe Hauptbahnhof ke Mainz, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 23 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €23–80
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Koblenz Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–70
- Jadual di
- bahn.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Constance central bus station ke Stuttgart Airport Busterminal
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €15–26
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Stuttgart Airport Busterminal ke Coblenz central train station
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Konstanz Sinzig ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Stuttgart Airport Busterminal.
Perkhidmatan Konstanz Sinzig ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Hauptbahnhof.
Ya, jarak pemanduan antara Konstanz ke Sinzig adalah 451 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 27m untuk memandu dari Konstanz ke Sinzig.
Tempah tiket Konstanz Sinzig ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Konstanz Sinzig ke bas anda dalam talian dengan Omio.









