Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Kettering ke Cornwall dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Kettering ke Leicestertrain
- Naiki train dari Leicester ke Birmingham New Streettrain
- Naiki train dari Birmingham New Street ke Bodmin Parkwaytrain
8 j 14 min£132–206Bas, kereta api
Paling murah- Naiki bus dari Leicester St Margaret's Bus Station ke Plymouth Coach Stationbus Uk087
- Naiki train dari Plymouth ke Bodmin Parkwaytrain Plymouth - Penzance / ...
13 j 10 min£47–74Bas
- Naiki bus dari Northampton ke London Heathrow Airportbus Uk900 / ...
- Naiki bus dari Heathrow Central Bus Station ke Dennison Road Car Parkbus 406 / ...
11 j 51 min£51–86Pandu 259.4 bt
- Pandu dari Kettering ke Cornwallcar 259.4 bt
4 j 49 min£64–92Kereta api, terbang
- Naiki train dari Kettering ke Luton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Newquay (NQY)plane LTN - NQY
10 j 49 min£107–311Kereta api melalui London
- Naiki train dari Kettering ke London St Pancras Intltrain Corby - London St Pancras International / ...
- Naiki train dari London Paddington ke Partrain London Paddington - Penzance / ...
10 j 21 min£135–251
Kettering ke Cornwall dengan kereta api dan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Kettering ke Cornwall adalah bas dan kereta api yang berharga £45 - £75 dan mengambil masa 13j 10m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Kettering ke Cornwall adalah pandu yang berharga £60 - £95 dan mengambil masa 4j 49m.
Tidak, tiada bas terus dari Kettering ke Cornwall. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Bus Interchange dan tiba di Roundabout melalui Northampton Bus Interchange, Northampton, Heathrow Central Bus Station dan The Shire House Mount Folly. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 51m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Kettering ke Cornwall. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Kettering dan tiba di Bodmin Parkway melalui Leicester dan Birmingham New Street. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 14m.
Jarak antara Kettering dan Cornwall adalah 320 batu. Jarak jalan raya ialah 260.9 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Kettering ke Cornwall tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 14m dan berharga £130 - £210.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 14m untuk bertolak dari Kettering ke Cornwall, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Kettering Cornwall ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Northampton.
Perkhidmatan Kettering Cornwall ke kereta api, dikendalikan oleh East Midlands Railways, berlepas dari stesen Kettering.
Cara terbaik untuk bertolak dari Kettering ke Cornwall adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 14m dan berharga £130 - £210. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £50 - £90 dan mengambil masa 11j 51m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Kettering, England dan Cornwall, England?
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Alicante–Elche
- Tempoh Purata
- 12 j 5 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £65–230
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 12 j 45 min
- Masa
- Khamis ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £65–230
- Tapak web
- aerlingus.com
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 6 j 5 min
- Masa
- Jumaat dan Isnin
- Anggaran harga
- £65–230
- Tapak web
- loganair.co.uk
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Glasgow
- Tempoh Purata
- 8 j 2 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £240–700
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 7 j 30 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £100–280
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Edinburgh
- Tempoh Purata
- 6 j 40 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- £50–240
- Telefon
- 03457 125 678
- Tapak web
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Kettering ke Leicester
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £12–18
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Kettering ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £19–28
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Kettering ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £30–50
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Leicester ke Birmingham New Street
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £17–26
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Birmingham New Street ke Bodmin Parkway
- Tempoh Purata
- 4 j 13 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £100–160
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Plymouth ke Bodmin Parkway
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £11–18
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari London Paddington ke Par
- Tempoh Purata
- 6 j 55 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £100–200
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Plymouth ke Bodmin Parkway
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £11–20
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Northampton ke London Heathrow Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £7–12
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Leicester St Margaret's Bus Station ke Plymouth Coach Station
- Tempoh Purata
- 7 j 15 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £29–45
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Heathrow Central Bus Station ke Dennison Road Car Park
- Tempoh Purata
- 5 j 55 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £35–65
- Jadual di
- National Express
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Kettering Cornwall ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen London Heathrow Airport.
Perkhidmatan Kettering Cornwall ke kereta api, dikendalikan oleh East Midlands Railways, tiba di stesen London St Pancras Intl.
Ya, jarak pemanduan antara Kettering ke Cornwall adalah 261 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 49m untuk memandu dari Kettering ke Cornwall.
Tempah tiket Kettering Cornwall ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.

























