Terdapat 7 cara untuk bertolak dari Jenbach ke Basel dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Jenbach ke Zuerich Hbtrain Rjx / ...
- Naiki train dari Zürich HB ke Basel SBBtrain Ir36 / ...
6 j 6 minCHF 74–109Bas
Paling murah- Naiki bus dari Innsbruck Südbahnstraße ke Basel SBBbus FlixBus 488
6 j 40 minCHF 32–49Pandu 375.9 km
- Pandu dari Jenbach ke Baselcar 375.9 km
4 j 50 minCHF 63–91Kereta api, kereta api ke Munich, terbang ke Basel
- Naiki train dari Jenbach ke Kufsteintrain
- Naiki train dari Kufstein ke München Osttrain
- Terbang dari Munich (MUC) ke Basel (BSL)plane MUC - BSL
5 j 26 minCHF 136–449Kereta api melalui Mels
- Naiki train dari Innsbruck Hauptbahnhof ke Sarganstrain Rjx
- Naiki train dari Sargans ke Basel SBBtrain Ic3 / ...
6 j 42 minCHF 44–146Terbang Lapangan Terbang Innsbruck ke Basel
- Terbang dari Lapangan Terbang Innsbruck (INN) ke Basel (BSL)plane INN - BSL
6 j 37 minCHF 126–360Kereta api ke Munich, terbang ke Zurich, kereta api
- Naiki train dari Kufstein ke München Osttrain
- Terbang dari Munich (MUC) ke Zurich (ZRH)plane MUC - ZRH
- Naiki train dari Zürich HB ke Basel SBBtrain
6 j 39 minCHF 133–423
Jenbach ke Basel dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Jenbach ke Basel adalah bas yang berharga SFr 30 - SFr 50 dan mengambil masa 6j 40m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Jenbach ke Basel adalah pandu yang berharga SFr 60 - SFr 95 dan mengambil masa 4j 50m.
Tidak, tiada bas terus dari Jenbach ke Basel. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Jenbach station dan tiba di Basel SBB melalui Innsbruck Südbahnstraße. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 40m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Jenbach ke Basel. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Jenbach dan tiba di Basel SBB melalui Zürich HB. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 6m.
Jarak antara Jenbach dan Basel adalah 433 km. Jarak jalan raya ialah 375.9 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Jenbach ke Basel tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 6m dan berharga SFr 70 - SFr 110.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 6m untuk bertolak dari Jenbach ke Basel, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Jenbach Basel ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Innsbruck Südbahnstraße.
Perkhidmatan Jenbach Basel ke kereta api, dikendalikan oleh Railjet, berlepas dari stesen Jenbach.
Cara terbaik untuk bertolak dari Jenbach ke Basel adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 6m dan berharga SFr 70 - SFr 110. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga SFr 30 - SFr 50 dan mengambil masa 6j 40m, anda juga boleh terbang, yang berharga SFr 120 - SFr 360 dan mengambil masa 6j 37m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Jenbach, Austria dan Basel, Switzerland?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Munich ke Basel
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 85–420
Penerbangan dari Munich ke Zurich
- Tempoh Purata
- 56 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 75–370
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Munich ke Basel
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 85–310
Penerbangan dari Munich ke Zurich
- Tempoh Purata
- 56 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 75–370
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Munich ke Basel
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 140–420
Penerbangan dari Munich ke Zurich
- Tempoh Purata
- 50 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- CHF 130–370
- Tapak web
- austrian.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Innsbruck ke Basel melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 4 j 7 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Selasa, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 120–340
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Innsbruck ke Basel melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 6 j 45 min
- Masa
- Rabu, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 120–650
- Telefon
- +43 (0)5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Jenbach ke Zuerich Hb
- Tempoh Purata
- 4 j 42 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 45–70
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- CHF 45–70
Kereta api dari Jenbach ke Kufstein
- Tempoh Purata
- 22 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 11–17
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- CHF 11–17
Kereta api dari Innsbruck Hauptbahnhof ke Sargans
- Tempoh Purata
- 2 j 33 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- CHF 28–45
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- CHF 28–45
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Zürich HB ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- CHF 27–40
- Jadual di
- sbb.ch
- Tempah di
- sbb.ch
Kereta api dari Sargans ke Basel SBB
Kereta api dari Zürich HB ke Basel SBB
- Telefon
- _AUSTRIAN_RAILWAYS_(ÖBB)
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Jenbach ke Kufstein
- Telefon
- +43 1 89900
- E-mel
- service@westbahn.at
- Tapak web
- westbahn.at
Kereta api dari Jenbach ke Kufstein
- Tempoh Purata
- 21 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 7–12
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Jenbach ke Kufstein
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 6–13
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Kufstein ke München Ost
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 15–35
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Kufstein ke München Ost
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 15–35
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +43 (0) 51717
- Tapak web
- nightjet.com
Kereta api dari Jenbach ke Kufstein
- Tempoh Purata
- 22 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 13–80
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- CHF 65–80
- Couchette Carriage
- CHF 40–50
- Seating Carriage
- CHF 13–16
- Telefon
- +43 (0) 5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Jenbach ke Kufstein
- Tempoh Purata
- 22 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 3–7
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- Telefon
- +43 (0) 5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Innsbruck Hauptbahnhof ke Sargans
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- CHF 35–50
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- Telefon
- +49 (0) 7531 915109
- E-mel
- info@sbb-deutschland.de
- Tapak web
- SBB GmbH
Kereta api dari Sargans ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 13–18
- Jadual di
- SBB GmbH
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Innsbruck Südbahnstraße ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 5 j 10 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 29–45
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Jenbach Basel ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Basel SBB.
Perkhidmatan Jenbach Basel ke kereta api, dikendalikan oleh Railjet, tiba di stesen Zuerich Hb.
Ya, jarak pemanduan antara Jenbach ke Basel adalah 376 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 50m untuk memandu dari Jenbach ke Basel.
Tempah tiket Jenbach Basel ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Jenbach Basel ke bas anda dalam talian dengan FlixBus.

















































