Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Huntingdon ke Calais dengan kereta api, bas, feri kereta, kereta, atau Kereta api pengangkutan
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Huntingdon ke London St Pancras Intltrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Lille Europetrain Eil
- Naiki train dari Lille Europe ke Calais Villetrain Tgv
4 j 56 min€132–242Pandu, feri kereta
Paling murah- Pandu dari Huntingdon ke Port of Dovercar
- Naiki carferry dari Port of Dover ke Calaiscarferry
3 j 48 min€47–110Kereta api, bas, feri kereta
- Naiki train dari Huntingdon ke London Blackfriarstrain
- Naiki bus dari London Victoria ke Doverbus 700
- Naiki carferry dari Port of Dover ke Calaiscarferry
7 j 25 min€57–151Bas, kereta api, feri kereta
- Naiki bus dari Bus Station ke Francis Crick Avenuebus X3
- Naiki train dari Cambridge South ke Tottenham Haletrain
- Naiki bus dari London Victoria ke Doverbus 700
- Naiki carferry dari Port of Dover ke Calaiscarferry
9 j 52 minPandu, Eurotunnel
- Pandu dari Huntingdon ke Folkestonecar
- Naiki cartrain dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain le shuttle
2 j 52 min€173–190Kereta api melalui Calais Frethun
- Naiki train dari Huntingdon ke London St Pancras Intltrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Lille Europetrain Eil
- Naiki train dari Lille Europe ke Calais Frethuntrain Ter
5 j 34 min€127–244
Huntingdon ke Calais dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Huntingdon ke Calais adalah pandu dan feri kereta yang berharga €45 - €110 dan mengambil masa 3j 48m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Huntingdon ke Calais adalah pandu dan Eurotunnel yang berharga €170 - €190 dan mengambil masa 2j 52m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Huntingdon ke Calais. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Huntingdon dan tiba di Calais Ville melalui London St Pancras Intl dan Lille Europe. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 56m.
Jarak antara Huntingdon dan Calais adalah 468 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Huntingdon ke Calais tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 56m dan berharga €130 - €250.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 56m untuk bertolak dari Huntingdon ke Calais, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Huntingdon Calais ke kereta api, dikendalikan oleh Thameslink, berlepas dari stesen Huntingdon.
Calais adalah 1j lebih awal daripada Huntingdon. Ia kini 11:31 PM di Huntingdon dan 12:31 AM di Calais.
Perkhidmatan Huntingdon Calais ke kereta api, dikendalikan oleh Thameslink, tiba di stesen London St Pancras Intl.
Tempah tiket Huntingdon Calais ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Huntingdon, England dan Calais, Perancis?
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- Thameslink
Kereta api dari Huntingdon ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- Thameslink
Kereta api dari Huntingdon ke London Blackfriars
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €35–70
- Jadual di
- Thameslink
Kereta api dari Huntingdon ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- Thameslink
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €75–140
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €75–140
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lille Europe ke Calais Ville
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €22–35
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lille Europe ke Calais Frethun
- Tempoh Purata
- 28 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +44 345 600 7245
- E-mel
- contactcentre@greateranglia.co.uk
- Tapak web
- Greater Anglia
Kereta api dari Cambridge South ke Tottenham Hale
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €27–50
- Jadual di
- Greater Anglia
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €137
- Jadual di
- leshuttle.com
- Tempah di
- leshuttle.com
- Standard fare
- €137
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Lille Europe ke Calais Frethun
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari London Victoria ke Dover
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €10–17
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari London Victoria ke Dover
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €10–17
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- 01954 230011
- Tapak web
- Whippet Coaches
Bas dari Bus Station ke Francis Crick Avenue
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- Whippet Coaches
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €9–55
- Jadual di
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €9–55
- Jadual di
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €9–55
- Jadual di
- irishferries.com


























