Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Hamar ke Mo i Rana dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Løten stasjon ke Trondheim Strain R60
- Naiki train dari Trondheim S ke Mo i Rana stasjontrain F7
15 j 18 minkr 615–866Bas, kereta api
- Naiki bus dari Lillehammer skysstasjon ke Trondheim Sbus
- Naiki train dari Stjørdal stasjon ke Mosjøen stasjontrain F7
- Naiki bus dari Mosjøen stasjon E6 ke Mo stasjonbus 200
17 j 58 minkr 1,064–1,900Pandu 840.3 km
- Pandu dari Hamar ke Mo i Ranacar 840.3 km
12 j 5 minkr 1,715–2,477Kereta api ke Oslo, terbang ke Bodo, kereta api
- Naiki train dari Brumunddal stasjon ke Eidsvoll stasjontrain
- Terbang dari Oslo (OSL) ke Bodo (BOO)plane OSL - BOO
- Naiki train dari Bodø stasjon ke Mo i Rana stasjontrain
9 j 20 minkr 921–3,185Kereta api ke Trondheim, terbang ke Mo I Rana
- Naiki train dari Elverum stasjon ke Marienborg stasjontrain
- Terbang dari Trondheim (TRD) ke Mo I Rana (MQN)plane TRD - MQN
10 j 39 minkr 1,217–2,522Kereta api ke Oslo, terbang ke Mo I Rana
- Naiki train dari Brumunddal stasjon ke Eidsvoll stasjontrain
- Terbang dari Oslo (OSL) ke Mo I Rana (MQN)plane OSL - MQN
7 j 10 minkr 1,202–3,645
Hamar ke Mo i Rana dengan bas dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Hamar ke Mo i Rana adalah kereta api yang berharga kr 600 - kr 900 dan mengambil masa 15j 18m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Hamar ke Mo i Rana adalah kereta api dan terbang yang berharga kr 1200 - kr 3700 dan mengambil masa 7j 10m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Hamar ke Mo i Rana. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Løten stasjon dan tiba di Mo i Rana stasjon melalui Trondheim S. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 15j 18m.
Jarak antara Hamar dan Mo i Rana adalah 778 km. Jarak jalan raya ialah 840.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Hamar ke Mo i Rana tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 15j 18m dan berharga kr 600 - kr 900.
Ia mengambil masa lebih kurang 15j 18m untuk bertolak dari Hamar ke Mo i Rana, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Hamar Mo i Rana ke kereta api, dikendalikan oleh Sj Nord, berlepas dari stesen Løten stasjon.
Perkhidmatan Hamar Mo i Rana ke kereta api, dikendalikan oleh Sj Nord, tiba di stesen Trondheim S.
Ya, jarak pemanduan antara Hamar ke Mo i Rana adalah 840 km. Ia mengambil masa lebih kurang 12j 5m untuk memandu dari Hamar ke Mo i Rana.
Tempah tiket Hamar Mo i Rana ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Hamar, Innlandet, Norway dan Mo i Rana, Norway?
- Tapak web
- wideroe.no
Penerbangan dari Oslo ke Bodo
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- kr 1,600–3,300
Penerbangan dari Trondheim ke Mo I Rana
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- kr 450–1,500
Penerbangan dari Oslo ke Mo I Rana melalui Bodo
- Tempoh Purata
- 3 j 51 min
- Masa
- Khamis, Ahad, Isnin, Selasa, Rabu dan Jumaat
- Anggaran harga
- kr 650–3,600
Penerbangan dari Oslo ke Mo I Rana melalui Trondheim
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- kr 850–3,400
Penerbangan dari Oslo ke Mo I Rana melalui Evenes, Bodo
- Tempoh Purata
- 6 j 25 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- kr 750–3,200
Penerbangan dari Oslo ke Mo I Rana melalui Trondheim, Bodo
- Tempoh Purata
- 6 j 45 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- kr 950–3,500
- Telefon
- +47 61 25 22 00
- E-mel
- kundeservice@sj.no
- Tapak web
- sj.no
Kereta api dari Løten stasjon ke Trondheim S
- Tempoh Purata
- 6 j 1 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- kr 270–380
- Tempah di
- Sj Nord
Kereta api dari Trondheim S ke Mo i Rana stasjon
- Tempoh Purata
- 6 j 39 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- kr 290–410
- Tempah di
- Sj Nord
Kereta api dari Stjørdal stasjon ke Mosjøen stasjon
- Tempoh Purata
- 4 j 49 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- kr 250–350
- Tempah di
- Sj Nord
Kereta api dari Bodø stasjon ke Mo i Rana stasjon
- Tempoh Purata
- 2 j 49 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- kr 180–260
- Tempah di
- Sj Nord
Kereta api dari Elverum stasjon ke Marienborg stasjon
- Tempoh Purata
- 5 j 43 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- kr 260–370
- Tempah di
- Sj Nord
- Telefon
- +47 407 05070
- E-mel
- buss@vy.no
- Tapak web
- vybuss.no
