Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Graz ke Altach dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau perkhidmatan ulang-alik
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Graz Hbf ke Bludenztrain Ec
9 j 4 min€131–228Kereta api melalui Wörgl
Paling murah- Naiki kereta api dari Graz Hauptbahnhof ke Schwarzach-St.Veittrain Ice
- Naiki kereta api dari Schwarzach-St.Veit ke Woergl Hbftrain 818 / ...
- Naiki kereta api dari Woergl Hbf ke Feldkirchtrain Rjx / ...
9 j 33 min€86–287Bas
- Naiki bas dari Graz ke München, ZOBbus
- Naiki bas dari Munich central bus station ke Bregenz bus stationbus FlixBus 141 / ...
11 j 5 minPandu 544.6 km
- Pandu dari Graz ke Altachcar 544.6 km
6 j 32 min€89–129Terbang Lapangan Terbang Graz ke Zurich, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Graz (GRZ) ke Zurich (ZRH)plane GRZ - ZRH
- Naiki kereta api dari Zürich Flughafen ke Bregenztrain
6 j 34 min€176–491Kereta api melalui Salzburg
- Naiki kereta api dari Graz Hbf ke Salzburg Hbftrain Ice
- Naiki kereta api dari Salzburg Hbf ke Altachtrain 79212 / ...
9 j 33 min€108–371Terbang Lapangan Terbang Graz ke Munich, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Graz (GRZ) ke Munich (MUC)plane GRZ - MUC
- Naiki kereta api dari München Hbf ke Lindau, Reutin Bahnhoftrain
7 j 16 min€190–515Kereta api ke Lapangan Terbang Schwechat, terbang ke Altenrhein
- Naiki kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbftrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Schwechat (VIE) ke Altenrhein (ACH)plane VIE - ACH
8 j 2 min€334–596Kereta api ke Lapangan Terbang Schwechat, terbang ke Zurich, kereta api
- Naiki kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbftrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Schwechat (VIE) ke Zurich (ZRH)plane VIE - ZRH
- Naiki kereta api dari Zürich Flughafen ke Bregenztrain
9 j 31 min€157–422Kereta api, perkhidmatan ulang-alik ke Ljubljana, terbang ke Zurich
- Naiki kereta api dari Graz Hauptbahnhof ke Klagenfurt Hauptbahnhoftrain
- Naik bas ulang-alik dari Klagenfurt - Hauptbahnhof ke Zgornji Brnik, Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana
- Terbang dari Ljubljana (LJU) ke Zurich (ZRH)plane LJU - ZRH
- Naiki kereta api dari Zürich Flughafen ke Bregenztrain
8 j 50 min€248–657Terbang Lapangan Terbang Graz ke Altenrhein
- Terbang dari Lapangan Terbang Graz (GRZ) ke Altenrhein (ACH)plane GRZ - ACH
8 j 19 min€288–1,125
Graz ke Altach dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Graz ke Altach adalah pandu yang berharga €85 - €130 dan mengambil masa 6j 32m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Graz ke Altach adalah pandu yang berharga €85 - €130 dan mengambil masa 6j 32m.
Tidak, tiada bas terus dari Graz ke Altach. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Graz dan tiba di Altach Kirche melalui Munich central bus station, Bregenz Bahnhof dan Dornbirn Bahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 5m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Graz ke Altach. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Graz Hbf dan tiba di Altach melalui Bludenz. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 4m.
Jarak antara Graz dan Altach adalah 601 km. Jarak jalan raya ialah 544.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Graz ke Altach tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 4m dan berharga €130 - €230.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 4m untuk bertolak dari Graz ke Altach, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Graz Altach ke bas, dikendalikan oleh Croatia Bus, berlepas dari stesen Graz.
Perkhidmatan Graz Altach ke kereta api, dikendalikan oleh ÖBB EuroCity, berlepas dari stesen Graz Hbf.
Cara terbaik untuk bertolak dari Graz ke Altach adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 4m dan berharga €130 - €230. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 11j 5m, anda juga boleh terbang, yang berharga €280 - €1200 dan mengambil masa 8j 19m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Graz, Austria dan Altach, Vorarlberg, Austria?
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €100–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Schwechat ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–190
Penerbangan dari Ljubljana ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–210
- Tapak web
- austrian.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €100–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Zurich melalui Lapangan Terbang Schwechat
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–440
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Munich
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–350
Penerbangan dari Lapangan Terbang Schwechat ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–190
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Zurich melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 1 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–750
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Zurich melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–500
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Munich
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–600
Penerbangan dari Lapangan Terbang Schwechat ke Zurich melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–190
Penerbangan dari Ljubljana ke Zurich melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–400
- Tapak web
- peoples.ch
Penerbangan dari Lapangan Terbang Schwechat ke Altenrhein
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €300–480
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Altenrhein melalui Lapangan Terbang Schwechat
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €1,000–1,600
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Altenrhein melalui Munich, Lapangan Terbang Schwechat
- Tempoh Purata
- 6 j 30 min
- Masa
- Ahad, Isnin, Selasa, Rabu dan Khamis
- Anggaran harga
- €1,100–2,300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Altenrhein melalui Frankfurt, Lapangan Terbang Schwechat
- Tempoh Purata
- 8 j 55 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €280–1,100
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Lapangan Terbang Graz ke Munich
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €150–600
- Telefon
- +43 (0) 5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Bludenz
- Tempoh Purata
- 8 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €120–220
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Schwarzach-St.Veit ke Woergl Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €27–50
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Woergl Hbf ke Feldkirch
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €45–85
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 29 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 29 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Bregenz
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Bregenz
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Bregenz
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Graz Hbf ke Salzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €65–260
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Schwarzach-St.Veit ke Woergl Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 6 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €22–90
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari München Hbf ke Lindau, Reutin Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 22 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–140
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +43 (0)5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Salzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €50–80
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €50–75
Kereta api dari Graz Hauptbahnhof ke Schwarzach-St.Veit
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €40–65
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €40–65
Kereta api dari Schwarzach-St.Veit ke Woergl Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €22–35
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €22–35
Kereta api dari Woergl Hbf ke Feldkirch
- Tempoh Purata
- 2 j 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €30–50
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 36 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €30–50
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 36 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €30–50
Kereta api dari Graz Hauptbahnhof ke Klagenfurt Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €24–40
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €24–35
- Telefon
- +43 (0) 5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Salzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €40–85
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Schwarzach-St.Veit ke Woergl Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 11 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €15–30
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Woergl Hbf ke Feldkirch
- Tempoh Purata
- 2 j 42 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €26–55
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 26 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €25–50
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 26 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €25–50
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- Telefon
- +43 1 89900
- E-mel
- service@westbahn.at
- Tapak web
- westbahn.at
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Altach
- Tempoh Purata
- 4 j 43 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €65–120
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
Kereta api dari Woergl Hbf ke Feldkirch
- Tempoh Purata
- 2 j 52 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €40–70
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 29 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–70
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 29 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–70
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
- Telefon
- _AUSTRIAN_RAILWAYS_(ÖBB)
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Graz Hauptbahnhof ke Schwarzach-St.Veit
Kereta api dari Schwarzach-St.Veit ke Woergl Hbf
Kereta api dari Graz Hauptbahnhof ke Klagenfurt Hauptbahnhof
- Telefon
- +43 (0) 51717
- Tapak web
- nightjet.com
Kereta api dari Schwarzach-St.Veit ke Woergl Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €18–90
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- €75–90
- Couchette Carriage
- €50–60
- Seating Carriage
- €18–22
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari München Hbf ke Lindau, Reutin Bahnhof
- Telefon
- +49 821 899 825 44
- E-mel
- servus@arverio.de
- Tapak web
- arverio-by.de
Kereta api dari München Hbf ke Lindau, Reutin Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 57 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Jadual di
- arverio-by.de
- Telefon
- +385 60 333 444
- E-mel
- informacije@hzpp.hr
- Tapak web
- hzpp.hr
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Telefon
- +386 1 29 13 331
- E-mel
- potnik.info@slo-zeleznice.si
- Tapak web
- potniski.sz.si
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 26 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €40–60
- Jadual di
- potniski.sz.si
Kereta api dari Graz Hbf ke Wien Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 26 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €40–60
- Jadual di
- potniski.sz.si
- Telefon
- +385 (0) 91 6113 073
- E-mel
- info@croatiabus.hr
- Tapak web
- croatiabus.hr
Bas dari Graz ke München, ZOB
- Tempoh Purata
- 5 j 30 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Jadual di
- croatiabus.hr
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Munich central bus station ke Bregenz bus station
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €15–25
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +48 77 443 44 44
- E-mel
- bilety@sindbad.pl
- Tapak web
- sindbad.pl
Bas dari Munich central bus station ke Bregenz bus station
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €16–30
- Jadual di
- sindbad.pl
- Tempah di
- sindbad.pl
- Telefon
- +386 1 320 4530
- E-mel
- info@goopti.com
- Tapak web
- goopti.com
Perkhidmatan ulang-alik dari Klagenfurt - Hauptbahnhof ke Zgornji Brnik, Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana
- Tempoh Purata
- 1 j 8 min
- Kekerapan
- atas permintaan
- Anggaran harga
- €80–210
- Jadual di
- goopti.com
- Private
- €152
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Graz Altach ke bas, dikendalikan oleh Croatia Bus, tiba di stesen München, ZOB.
Perkhidmatan Graz Altach ke kereta api, dikendalikan oleh ÖBB EuroCity, tiba di stesen Bludenz.
Ya, jarak pemanduan antara Graz ke Altach adalah 545 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j 32m untuk memandu dari Graz ke Altach.
Tempah tiket Graz Altach ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.












































































