Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Grasse ke Lienz dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau perkhidmatan ulang-alik
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Grasse ke Ventimigliatrain C3
- Naiki train dari Ventimiglia ke Milano Centraletrain Ic
- Naiki train dari Milano Centrale ke Fortezza/Franzensfestrain Fr
- Naiki train dari Fortezza ke Lienztrain 400
15 j 3 min€137–220Kereta api, terbang ke Venice, bas
Paling murah- Naiki train dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Vartrain
- Terbang dari Nice (NCE) ke Venice (VCE)plane NCE - VCE
- Naiki bus dari Venice ke San Candidobus
- Naiki train dari San Candido ke Lienztrain
10 j 20 min€92–262Bas
- Naiki bus dari Nice - Airport Bus Station Terminal 1 ke Milano, Autostazione Lampugnanobus
- Naiki bus dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Innsbruck Südbahnstraßebus N95 / ...
- Naiki bus dari Innsbruck Hauptbahnhof ke Lienz Bahnhofbus
17 j 44 min€106–179Pandu 761 km
- Pandu dari Grasse ke Lienzcar 761 km
8 j 1 min€128–184Kereta api melalui Verona
- Naiki train dari Grasse ke Ventimigliatrain C3
- Naiki train dari Ventimiglia ke Milano Centraletrain Ic
- Naiki train dari Milano Centrale ke Verona Porta Nuovatrain Fr
- Naiki train dari Verona Porta Nuova ke Fortezza/Franzensfestrain Re
- Naiki train dari Fortezza ke Lienztrain 400
15 j 22 min€135–220Kereta api, bas, perkhidmatan ulang-alik
- Naiki train dari Grasse ke Ventimigliatrain C3
- Naiki train dari Ventimiglia ke Milano Centraletrain Ic
- Naiki bus dari Milan Centrale Piazza Luigi di Savoia ke Bergamo Airport Bus Stationbus
- Naik bas ulang-alik dari Orio al Serio Airport ke Bruneck
- Naiki train dari Bruneck ke Lienztrain 400
15 j 33 min€227–349Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang Salzburg
- Naiki train dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Vartrain
- Terbang dari Nice (NCE) ke Lapangan Terbang Salzburg (SZG)plane NCE - SZG
- Naiki train dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter Seetrain
- Naiki train dari Spittal-Millstaetter See ke Lienz In Osttiroltrain
11 j 31 min€191–453Kereta api, terbang ke Trieste
- Naiki train dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Vartrain
- Terbang dari Nice (NCE) ke Trieste (TRS)plane NCE - TRS
- Naiki train dari Trieste Airport ke Villach Hbftrain
- Naiki train dari Villach Hbf ke Lienz In Osttiroltrain
12 j 16 min€152–345Kereta api, terbang ke Munich
- Naiki train dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Vartrain
- Terbang dari Nice (NCE) ke Munich (MUC)plane NCE - MUC
- Naiki train dari Muenchen Ost ke Salzburg Hbftrain
- Naiki train dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter Seetrain
- Naiki train dari Spittal-Millstaetter See ke Lienz In Osttiroltrain
11 j 44 min€159–480Kereta api, terbang ke Zurich, bas
- Naiki train dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Vartrain
- Terbang dari Nice (NCE) ke Zurich (ZRH)plane NCE - ZRH
- Naiki train dari Zuerich Flughafen ke Innsbruck Hauptbahnhoftrain
- Naiki bus dari Innsbruck Hauptbahnhof ke Lienz Bahnhofbus
13 j 32 min€196–510
Grasse ke Lienz dengan bas dan jalan kaki
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Grasse ke Lienz adalah bas yang berharga €100 - €180 dan mengambil masa 17j 44m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Grasse ke Lienz adalah pandu yang berharga €120 - €190 dan mengambil masa 8j 1m.
Tidak, tiada bas terus dari Grasse ke Lienz. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Avenue Thiers dan tiba di Lienz Bahnhof melalui Nice - Airport Bus Station Terminal 1, Milano, Autostazione Lampugnano, Innsbruck Südbahnstraße Ersatzhaltestelle dan Innsbruck Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 17j 44m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Grasse ke Lienz. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Grasse dan tiba di Lienz melalui Ventimiglia, Milano Centrale dan Fortezza. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 15j 3m.
Jarak antara Grasse dan Lienz adalah 813 km. Jarak jalan raya ialah 761 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Grasse ke Lienz tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 15j 3m dan berharga €130 - €220.
Ia mengambil masa lebih kurang 15j 3m untuk bertolak dari Grasse ke Lienz, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Grasse Lienz ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, berlepas dari stesen Nice - Airport Bus Station Terminal 1.
Perkhidmatan Grasse Lienz ke kereta api, dikendalikan oleh ZOU!, berlepas dari stesen Grasse.
Cara terbaik untuk bertolak dari Grasse ke Lienz adalah dengan kereta api yang mengambil masa 15j 3m dan berharga €130 - €220. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €100 - €180 dan mengambil masa 17j 44m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Grasse, Perancis dan Lienz, Tirol, Austria?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Nice ke Lapangan Terbang Salzburg melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–240
Penerbangan dari Nice ke Trieste melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 7 j 15 min
- Masa
- Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €120–420
Penerbangan dari Nice ke Trieste melalui Rome
- Tempoh Purata
- 5 j 22 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat, Selasa, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €35–300
Penerbangan dari Nice ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–300
Penerbangan dari Nice ke Zurich melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €95–340
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Nice ke Trieste melalui Rome
- Tempoh Purata
- 5 j 22 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat, Selasa, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €35–300
Penerbangan dari Nice ke Munich melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–350
Penerbangan dari Nice ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–370
- Tapak web
- volotea.com
Penerbangan dari Nice ke Venice
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €35–190
Penerbangan dari Nice ke Trieste melalui Rome
- Tempoh Purata
- 4 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–300
- Tapak web
- ita-airways.com
Penerbangan dari Nice ke Trieste melalui Rome
- Tempoh Purata
- 4 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–300
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Nice ke Venice
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Masa
- Jumaat, Selasa, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €40–170
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Nice ke Trieste melalui Naples
- Tempoh Purata
- 4 j 5 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €65–310
Penerbangan dari Nice ke Trieste melalui Bari
- Tempoh Purata
- 5 j 55 min
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- €70–310
- Telefon
- +33 4 13 94 30 50
- Tapak web
- ZOU!
Kereta api dari Grasse ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 2 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- ZOU!
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- ZOU!
Kereta api dari Grasse ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 2 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- ZOU!
Kereta api dari Grasse ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 2 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- ZOU!
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- ZOU!
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- ZOU!
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- ZOU!
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- ZOU!
- Telefon
- +33 4 13 94 30 50
- Tapak web
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Grasse ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–30
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–15
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Grasse ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–30
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Grasse ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–30
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–15
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–15
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–15
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Grasse ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–15
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Ventimiglia ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Ventimiglia ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Ventimiglia ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Ventimiglia ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Ventimiglia ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Verona Porta Nuova ke Fortezza/Franzensfes
- Tempoh Purata
- 2 j 24 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €23–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Ventimiglia ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Fortezza/Franzensfes
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Verona Porta Nuova ke Fortezza/Franzensfes
- Tempoh Purata
- 2 j 14 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €27–45
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 0471 220 880
- E-mel
- contact@suedtirolmobil.info
- Tapak web
- suedtirolmobil.info
Kereta api dari Fortezza ke Lienz
- Tempoh Purata
- 2 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–55
- Jadual di
- suedtirolmobil.info
- Tempah di
- suedtirolmobil.info
- Standard
- €40–55
Kereta api dari San Candido ke Lienz
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €16–23
- Jadual di
- suedtirolmobil.info
- Tempah di
- suedtirolmobil.info
- Standard
- €16–23
Kereta api dari Fortezza ke Lienz
- Tempoh Purata
- 2 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–55
- Jadual di
- suedtirolmobil.info
- Tempah di
- suedtirolmobil.info
- Standard
- €40–55
Kereta api dari Bruneck ke Lienz
- Tempoh Purata
- 2 j 3 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €28–40
- Jadual di
- suedtirolmobil.info
- Tempah di
- suedtirolmobil.info
- Standard
- €28–40
- Telefon
- +43 (0) 5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 1 j 57 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €15–29
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 1 j 57 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €15–29
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- Telefon
- +43 (0)5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €25–40
Kereta api dari Spittal-Millstaetter See ke Lienz In Osttirol
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €15–24
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €15–24
Kereta api dari Trieste Airport ke Villach Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 23 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €26–40
Kereta api dari Villach Hbf ke Lienz In Osttirol
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €20–30
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €20–30
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €25–40
Kereta api dari Spittal-Millstaetter See ke Lienz In Osttirol
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €15–24
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €15–24
Kereta api dari Zuerich Flughafen ke Innsbruck Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 3 j 58 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–70
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- *
- €45–70
- Telefon
- _AUSTRIAN_RAILWAYS_(ÖBB)
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
Kereta api dari Spittal-Millstaetter See ke Lienz In Osttirol
Kereta api dari Trieste Airport ke Villach Hbf
Kereta api dari Villach Hbf ke Lienz In Osttirol
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
Kereta api dari Spittal-Millstaetter See ke Lienz In Osttirol
- Telefon
- +43 (0) 51717
- Tapak web
- nightjet.com
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 2 j 3 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €19–90
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- €80–90
- Couchette Carriage
- €50–60
- Seating Carriage
- €19–23
Kereta api dari Muenchen Ost ke Salzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 47 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €18–90
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- €80–90
- Couchette Carriage
- €50–60
- Seating Carriage
- €18–23
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 2 j 3 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €19–90
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- €80–90
- Couchette Carriage
- €50–60
- Seating Carriage
- €19–23
- Telefon
- +43 (0) 5 1717
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–40
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–40
- Jadual di
- shop.oebbtickets.at
- Tempah di
- shop.oebbtickets.at
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €25–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Salzburg Hbf ke Spittal-Millstaetter See
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €25–55
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 30 200 73-0
- E-mel
- kommunikation@transdev.de
- Tapak web
- Transdev GmbH
Kereta api dari Muenchen Ost ke Salzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- Transdev GmbH
- Telefon
- +43 1 89900
- E-mel
- service@westbahn.at
- Tapak web
- westbahn.at
Kereta api dari Muenchen Ost ke Salzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €29–50
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Muenchen Ost ke Salzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Muenchen Ost ke Salzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Zuerich Flughafen ke Innsbruck Hauptbahnhof
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Nice - Airport Bus Station Terminal 1 ke Milano, Autostazione Lampugnano
- Tempoh Purata
- 4 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Nice - Airport Bus Station Terminal 1 ke Milano, Autostazione Lampugnano
- Tempoh Purata
- 5 j 25 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €27–45
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Innsbruck Südbahnstraße
- Tempoh Purata
- 5 j 35 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Venice ke San Candido
- Tempoh Purata
- 2 j 54 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €15–24
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +43 (0) 5254 3550
- E-mel
- info@oetztaler.at
- Tapak web
- oetztaler.at
Bas dari Innsbruck Hauptbahnhof ke Lienz Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 58 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €50–75
- Jadual di
- oetztaler.at
Bas dari Innsbruck Hauptbahnhof ke Lienz Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 58 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €50–75
- Jadual di
- oetztaler.at
- Telefon
- +39 02 3008 9000
- E-mel
- mail@autostradale.it
- Tapak web
- Autostradale
Bas dari Milan Centrale Piazza Luigi di Savoia ke Bergamo Airport Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €7–13
- Jadual di
- Autostradale
- Telefon
- +352 50 55 62 63 10
- E-mel
- info@flibco.com
- Tapak web
- flibco.com
Bas dari Milan Centrale Piazza Luigi di Savoia ke Bergamo Airport Bus Station
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–14
- Jadual di
- flibco.com
- Telefon
- +39 0471 305604
- E-mel
- info@suedtirolbus.it
- Tapak web
- clevertransfer.eu
Perkhidmatan ulang-alik dari Orio al Serio Airport ke Bruneck
- Tempoh Purata
- 4 j 9 min
- Kekerapan
- atas permintaan
- Anggaran harga
- €140–210
- Jadual di
- clevertransfer.eu
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Grasse Lienz ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, tiba di stesen Milano, Autostazione Lampugnano.
Perkhidmatan Grasse Lienz ke kereta api, dikendalikan oleh ZOU!, tiba di stesen Ventimiglia.
Ya, jarak pemanduan antara Grasse ke Lienz adalah 761 km. Ia mengambil masa lebih kurang 8j 1m untuk memandu dari Grasse ke Lienz.
Tempah tiket Grasse Lienz ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.























































































