Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Gerolstein ke Eschweiler dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB ke Köln Hbftrain Re22 / ...
- Naiki train dari Koeln Hbf ke Eschweiler Hbftrain Re
2 j 39 min€25–105Pandu 96.6 km
Paling murah- Pandu dari Gerolstein ke Eschweilercar 96.6 km
1 j 23 min€15–21Bas
- Naiki bus dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB ke St Vith, An den Lindenbus 465
- Naiki bus dari SANKT VITH An den Linden ke EUPEN Bahnhofbus E23 / ...
5 j 23 minKereta api melalui Euskirchen
- Naiki train dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB ke Euskirchen Bftrain Re22 / ...
- Naiki train dari Euskirchen ke Duerentrain Rb
2 j 45 minKereta api melalui Euskirchen #2
- Naiki train dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB ke Euskirchen Bftrain Re22 / ...
- Naiki train dari Euskirchen Bf ke Düren, Bftrain Rb28
2 j 48 min
Gerolstein ke Eschweiler dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Gerolstein ke Eschweiler adalah pandu yang berharga €14 - €21 dan mengambil masa 1j 23m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Gerolstein ke Eschweiler adalah pandu yang berharga €14 - €21 dan mengambil masa 1j 23m.
Tidak, tiada bas terus dari Gerolstein ke Eschweiler. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB dan tiba di Eschweiler, Bushof melalui SANKT VITH An den Linden, Eupen, Bahnhof dan Aachen, Bushof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 23m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Gerolstein ke Eschweiler. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB dan tiba di Eschweiler Hbf melalui Koeln Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 2j 39m.
Jarak antara Gerolstein dan Eschweiler adalah 160 km. Jarak jalan raya ialah 96.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Gerolstein ke Eschweiler tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 2j 39m dan berharga €25 - €110.
Ia mengambil masa lebih kurang 2j 39m untuk bertolak dari Gerolstein ke Eschweiler, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Gerolstein Eschweiler ke bas, dikendalikan oleh Andre-Touristik, berlepas dari stesen Gerolstein, Bahnhof/ZOB.
Perkhidmatan Gerolstein Eschweiler ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), berlepas dari stesen Gerolstein, Bahnhof/ZOB.
Cara terbaik untuk bertolak dari Gerolstein ke Eschweiler adalah dengan kereta api yang mengambil masa 2j 39m dan berharga €25 - €110. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 5j 23m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Gerolstein, Jerman dan Eschweiler, Jerman?
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB ke Köln Hbf
Kereta api dari Koeln Hbf ke Eschweiler Hbf
Kereta api dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB ke Euskirchen Bf
Kereta api dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB ke Euskirchen Bf
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Koeln Hbf ke Eschweiler Hbf
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +49 2421 2769300
- E-mel
- info@rath-gruppe.de
- Tapak web
- Rath Gruppe
Kereta api dari Euskirchen ke Dueren
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Tapak web
- Rath Gruppe
- Telefon
- 02421 2769 300
- E-mel
- info@rurtalbahn.de
- Tapak web
- Rurtalbahn
Kereta api dari Euskirchen Bf ke Düren, Bf
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Tapak web
- Rurtalbahn
- Telefon
- +49 6551 2270
- E-mel
- info@andre-bus.de
- Tapak web
- Andre-Touristik
Bas dari Gerolstein, Bahnhof/ZOB ke St Vith, An den Linden
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Tapak web
- Andre-Touristik
- Telefon
- 081 322711
- Tapak web
- Transport En Commun (TEC)
Bas dari SANKT VITH An den Linden ke EUPEN Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €3–4
- Jadual di
- Transport En Commun (TEC)
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Gerolstein Eschweiler ke bas, dikendalikan oleh Andre-Touristik, tiba di stesen St Vith, An den Linden.
Perkhidmatan Gerolstein Eschweiler ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), tiba di stesen Köln Hbf.
Ya, jarak pemanduan antara Gerolstein ke Eschweiler adalah 97 km. Ia mengambil masa lebih kurang 1j 23m untuk memandu dari Gerolstein ke Eschweiler.
Tempah tiket Gerolstein Eschweiler ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.














