Terdapat 12 cara untuk bertolak dari Genoa ke Sancerre dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Genova Brignole ke Torino Lingottotrain
- Naiki train dari Torino Porta Susa ke Paris Gare De Lyontrain Tgv
- Naiki train dari Paris Gare De Lyon ke Tracy Sancerretrain Ter
11 j 48 min€152–325Bas
Paling murah- Naiki bus dari Genoa ke Turinbus 501 / ...
- Naiki bus dari Turin ke Lyonbus 480 / ...
- Naiki bus dari Lyon ke Bourgesbus 724
- Naiki bus dari Bourges Gare Routiere ke Sancerre Avenue De Verdunbus
15 j 9 min€69–119Pandu 749.7 km
- Pandu dari Genoa ke Sancerrecar 749.7 km
8 j 6 min€122–175Kereta api, kereta api ke Nice, terbang ke Paris Orly
- Naiki train dari Genova P.Za Principe ke Ventimigliatrain
- Naiki train dari Ventimiglia ke Saint-Laurent-du-Vartrain
- Terbang dari Nice (NCE) ke Paris Orly (ORY)plane NCE - ORY
- Naiki train dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loiretrain
10 j 51 min€115–339Kereta api melalui Cosne Sur Loire
- Naiki train dari Genova Brignole ke Torino Lingottotrain
- Naiki train dari Torino Porta Susa ke Paris Gare De Lyontrain Tgv
- Naiki train dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loiretrain Ter
13 j 9 min€139–316Kereta api, bas
- Naiki train dari Genova Brignole ke Torino Lingottotrain
- Naiki train dari Torino Porta Susa ke Lyon Part Dieutrain Fr
- Naiki train dari Lyon Part Dieu ke Bourgestrain
- Naiki bus dari gare SNCF ke Avenue de Verdunbus 110
13 j 34 min€111–185Bas, kereta api
- Naiki bus dari Genoa ke Dijonbus
- Naiki train dari Dijon Ville ke Neverstrain Ter
- Naiki train dari Nevers ke Cosne Sur Loiretrain Ter
16 j 36 min€108–181Kereta api ke Turin, terbang ke Paris Charles de Gaulle, kereta api
- Naiki train dari Genova Brignole ke Torino Lingottotrain
- Terbang dari Turin (TRN) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane TRN - CDG
- Naiki train dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loiretrain
11 j 19 min€150–384Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Linate, terbang ke Paris Orly
- Naiki train dari Genova Brignole ke Vogheratrain
- Naiki train dari Voghera ke Milano Forlaninitrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Linate (LIN) ke Paris Orly (ORY)plane LIN - ORY
- Naiki train dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loiretrain
10 j 34 min€106–304Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Linate, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki train dari Genova Brignole ke Vogheratrain
- Naiki train dari Voghera ke Milano Forlaninitrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Linate (LIN) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane LIN - CDG
- Naiki train dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loiretrain
10 j 56 min€113–331Kereta api, kereta api ke Milan Malpensa, terbang ke Paris Orly
- Naiki train dari Genova Brignole ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Malpensa Aeroporto T1train
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Paris Orly (ORY)plane MXP - ORY
- Naiki train dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loiretrain
11 j 18 min€108–316Terbang Genoa ke Paris Orly, kereta api
- Terbang dari Genoa (GOA) ke Paris Orly (ORY)plane GOA - ORY
- Naiki train dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loiretrain
8 j 57 min€110–368
Genoa ke Sancerre dengan bas
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Genoa ke Sancerre adalah bas yang berharga €65 - €120 dan mengambil masa 15j 9m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Genoa ke Sancerre adalah pandu yang berharga €120 - €180 dan mengambil masa 8j 6m.
Tidak, tiada bas terus dari Genoa ke Sancerre. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Genoa dan tiba di Sancerre Avenue De Verdun melalui Turin, Lyon dan Bourges Gare Routiere. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 15j 9m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Genoa ke Sancerre. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Genova Brignole dan tiba di Tracy Sancerre melalui Torino Lingotto, Torino Porta Susa dan Paris Gare De Lyon. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 48m.
Jarak antara Genoa dan Sancerre adalah 1086 km. Jarak jalan raya ialah 749.7 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Genoa ke Sancerre tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 11j 48m dan berharga €150 - €330.
Ia mengambil masa lebih kurang 11j 48m untuk bertolak dari Genoa ke Sancerre, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Genoa Sancerre ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Genoa.
Perkhidmatan Genoa Sancerre ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, berlepas dari stesen Genova Brignole.
Cara terbaik untuk bertolak dari Genoa ke Sancerre adalah dengan kereta api yang mengambil masa 11j 48m dan berharga €150 - €330. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €65 - €120 dan mengambil masa 15j 9m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Genoa, Itali dan Sancerre, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Nice ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–360
Penerbangan dari Nice ke Paris Orly melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €45–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–190
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–200
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Selasa, Rabu, Khamis, Isnin, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €40–180
- Tapak web
- transavia.com
Penerbangan dari Nice ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–360
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–290
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Nice ke Paris Orly melalui Bastia
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Khamis ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €180–700
Penerbangan dari Nice ke Paris Orly melalui Calvi
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €70–400
Penerbangan dari Turin ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–300
- Tapak web
- ita-airways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–340
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–250
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Turin ke Paris Charles de Gaulle melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 26 min
- Masa
- Selasa, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €80–600
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Charles de Gaulle melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–300
- Tapak web
- aircorsica.com
Penerbangan dari Nice ke Paris Orly melalui Bastia
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Khamis ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €180–700
Penerbangan dari Nice ke Paris Orly melalui Calvi
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €70–400
- Tapak web
- luxair.lu
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Charles de Gaulle melalui Luxembourg
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €290–320
- Tapak web
- volotea.com
Penerbangan dari Genoa ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €28–150
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–26
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Torino Porta Susa ke Paris Gare De Lyon
- Tempoh Purata
- 5 j 56 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €85–120
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova P.Za Principe ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 3 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–24
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–26
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Torino Porta Susa ke Paris Gare De Lyon
- Tempoh Purata
- 5 j 56 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €85–120
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–26
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Torino Porta Susa ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 3 j 52 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–50
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–26
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Voghera
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Voghera ke Milano Forlanini
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–10
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Voghera
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Voghera ke Milano Forlanini
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–10
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 3 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €17–24
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–40
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–40
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–40
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–40
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova P.Za Principe ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 2 j 6 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–28
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Voghera
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €8–16
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Voghera
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €8–16
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–28
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Torino Porta Susa ke Paris Gare De Lyon
- Tempoh Purata
- 5 j 33 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €140–210
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Torino Porta Susa ke Paris Gare De Lyon
- Tempoh Purata
- 5 j 33 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €140–210
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Tracy Sancerre
- Tempoh Purata
- 1 j 53 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €35–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loire
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loire
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Bourges
- Tempoh Purata
- 3 j 29 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €55–95
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Nevers
- Tempoh Purata
- 2 j 17 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nevers ke Cosne Sur Loire
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–17
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loire
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loire
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loire
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loire
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Bercy ke Cosne Sur Loire
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 4 13 94 30 50
- Tapak web
- ZOU!
Kereta api dari Ventimiglia ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Jadual di
- ZOU!
- Telefon
- +33 4 13 94 30 50
- Tapak web
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Ventimiglia ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–15
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Genova Brignole ke Voghera
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €6–8
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Voghera ke Milano Forlanini
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €5–7
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Genova Brignole ke Voghera
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €6–8
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Voghera ke Milano Forlanini
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €5–7
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Milano Centrale ke Malpensa Aeroporto T1
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €4–6
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Genoa ke Turin
- Tempoh Purata
- 2 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €14–22
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Turin ke Lyon
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Lyon ke Bourges
- Tempoh Purata
- 5 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €30–45
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Genoa ke Dijon
- Tempoh Purata
- 10 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €60–90
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Turin ke Lyon
- Tempoh Purata
- 5 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Bourges Gare Routiere ke Sancerre Avenue De Verdun
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- SNCF Bus
- Telefon
- +33 (0) 806 70 33 33
- Tapak web
- Réseau de Mobilité Interurbaine (Rémi)
Bas dari Bourges Gare Routiere ke Sancerre Avenue De Verdun
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €3
- Jadual di
- Réseau de Mobilité Interurbaine (Rémi)
Bas dari gare SNCF ke Avenue de Verdun
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €3
- Jadual di
- Réseau de Mobilité Interurbaine (Rémi)
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Genoa Sancerre ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Turin.
Perkhidmatan Genoa Sancerre ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, tiba di stesen Torino Lingotto.
Ya, jarak pemanduan antara Genoa ke Sancerre adalah 750 km. Ia mengambil masa lebih kurang 8j 6m untuk memandu dari Genoa ke Sancerre.






































