Terdapat 12 cara untuk bertolak dari Genoa ke Miltenberg dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Genova Brignole ke Milano Centraletrain Ic
- Naiki train dari Milano Centrale ke Basel Sbbtrain Ec
- Naiki train dari Basel SBB ke Frankfurttrain 12 / ...
- Naiki train dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbftrain 41 / ...
12 j 46 min€147–542Kereta api ke Lapangan Terbang Linate, terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt, kereta api
Paling murah- Naiki train dari Genova Brignole ke Paviatrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Linate (LIN) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane LIN - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbftrain
8 j 18 min€66–230Bas
- Naiki bus dari Genoa ke Milano, Autostazione Lampugnanobus 500 / ...
- Naiki bus dari Milan ke Würzburg Main Stationbus
- Naiki bus dari Würzburg, Hauptbahnhof ZOB ke Miltenberg, Promenadebus 977
16 j 41 minPandu 741.3 km
- Pandu dari Genoa ke Miltenbergcar 741.3 km
8 j 1 min€115–167Kereta api ke Turin, terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt, kereta api
- Naiki train dari Genova Brignole ke Torino Lingottotrain
- Terbang dari Turin (TRN) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane TRN - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbftrain
8 j 45 min€134–342Kereta api, bas
- Naiki train dari Genova Brignole ke Como S.Giovannitrain
- Naiki train dari Como S. Giovanni ke Zürich HBtrain Ec
- Naiki bus dari Zürich Bus Station ke Stuttgartbus
- Naiki train dari Stuttgart Hbf ke Laudatrain Re
- Naiki train dari Lauda, Bahnhof ke Miltenbergtrain
13 j 43 minKereta api melalui Stuttgart
- Naiki train dari Genova Brignole ke Milano Centraletrain Ic
- Naiki train dari Milano Centrale ke Zuerich Hbtrain Ec
- Naiki train dari Zürich HB ke Schaffhausentrain S9 / ...
- Naiki train dari Schaffhausen ke Hauptbahnhoftrain 87
- Naiki train dari Stuttgart Hbf ke Laudatrain Re
- Naiki train dari Lauda, Bahnhof ke Miltenbergtrain
14 j 1 min€131–372Kereta api, kereta api ke Milan Malpensa, terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Naiki train dari Genova Brignole ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Malpensa Aeroporto T1train
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane MXP - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbftrain
8 j 47 min€88–268Kereta api ke Lapangan Terbang San Giusto, terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt, kereta api
- Naiki train dari Genova Brignole ke Pisa Centraletrain
- Terbang dari Lapangan Terbang San Giusto (PSA) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane PSA - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbftrain
8 j 10 min€141–344Kereta api, kereta api ke Nice, terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Naiki train dari Genova P.Za Principe ke Ventimigliatrain
- Naiki train dari Ventimiglia ke Saint-Laurent-du-Vartrain
- Terbang dari Nice (NCE) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane NCE - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbftrain
9 j 53 min€154–343Terbang Genoa ke Munich, kereta api
- Terbang dari Genoa (GOA) ke Munich (MUC)plane GOA - MUC
- Naiki train dari München Hbf ke Aschaffenburg Hbftrain
9 j 18 min€179–564Kereta api, kereta api ke Milan Malpensa, terbang ke Stuttgart
- Naiki train dari Genova Brignole ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Malpensa Aeroporto T1train
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Stuttgart (STR)plane MXP - STR
- Naiki train dari Stuttgart Hbf ke Laudatrain
- Naiki train dari Lauda, Bahnhof ke Miltenbergtrain
10 j 45 min€123–291
Genoa ke Miltenberg dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Genoa ke Miltenberg adalah kereta api dan terbang yang berharga €65 - €230 dan mengambil masa 8j 18m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Genoa ke Miltenberg adalah pandu yang berharga €110 - €170 dan mengambil masa 8j 1m.
Tidak, tiada bas terus dari Genoa ke Miltenberg. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Genoa dan tiba di Miltenberg, Promenade melalui Milan dan Würzburg, Hauptbahnhof ZOB. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 16j 41m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Genoa ke Miltenberg. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Genova Brignole dan tiba di Miltenberg melalui Milano Centrale, Basel SBB, Frankfurt dan Aschaffenburg Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 12j 46m.
Jarak antara Genoa dan Miltenberg adalah 916 km. Jarak jalan raya ialah 741.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Genoa ke Miltenberg tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 12j 46m dan berharga €140 - €550.
Ia mengambil masa lebih kurang 12j 46m untuk bertolak dari Genoa ke Miltenberg, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Genoa Miltenberg ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Genoa.
Perkhidmatan Genoa Miltenberg ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Intercity, berlepas dari stesen Genova Brignole.
Cara terbaik untuk bertolak dari Genoa ke Miltenberg adalah dengan kereta api yang mengambil masa 12j 46m dan berharga €140 - €550. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 16j 41m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Genoa, Itali dan Miltenberg, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Turin ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €95–470
Penerbangan dari Turin ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 16 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €95–500
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–440
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–180
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–370
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–400
Penerbangan dari Lapangan Terbang San Giusto ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €140–480
Penerbangan dari Nice ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–280
Penerbangan dari Nice ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–280
Penerbangan dari Genoa ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–550
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Turin ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €140–470
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–440
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–370
Penerbangan dari Lapangan Terbang San Giusto ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €140–480
Penerbangan dari Genoa ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €160–550
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €70–240
Penerbangan dari Nice ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–380
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Stuttgart melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Masa
- Selasa ke Ahad
- Anggaran harga
- €85–290
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–140
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–130
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Stuttgart
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €80–160
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Pavia
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–23
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Pisa Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova P.Za Principe ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 2 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 2 j 9 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Pavia
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €13–21
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Pisa Centrale
- Tempoh Purata
- 3 j 26 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova P.Za Principe ke Ventimiglia
- Tempoh Purata
- 3 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Genova Brignole ke Torino Lingotto
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €23–50
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Genova Brignole ke Pavia
- Tempoh Purata
- 1 j 8 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €15–30
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Genova Brignole ke Pisa Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €23–50
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Genova Brignole ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
- Telefon
- +39 06 68475475
- E-mel
- ufficiogruppi@trenitalia.it
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Basel Sbb
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €55–95
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €55–80
- 2nd Class
- €65–95
Kereta api dari Milano Centrale ke Zuerich Hb
- Tempoh Purata
- 3 j 17 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €35–55
- 2nd Class
- €45–65
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Basel SBB ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 53 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–270
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbf
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €8–40
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbf
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–45
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Schaffhausen ke Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–150
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbf
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–45
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbf
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–45
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbf
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–45
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbf
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–45
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari München Hbf ke Aschaffenburg Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–280
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Frankfurt
Kereta api dari Como S. Giovanni ke Zürich HB
Kereta api dari Zürich HB ke Schaffhausen
- Telefon
- +43 5 1717
- Tapak web
- Österreichische Bundesbahnen
Kereta api dari Basel SBB ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 6 j 1 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €70–110
- Jadual di
- Österreichische Bundesbahnen
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Aschaffenburg Hbf
Kereta api dari Lauda, Bahnhof ke Miltenberg
Kereta api dari Lauda, Bahnhof ke Miltenberg
Kereta api dari Lauda, Bahnhof ke Miltenberg
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Genova Brignole ke Como S.Giovanni
- Tempoh Purata
- 3 j 4 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €12–16
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Genova Brignole ke Pavia
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €7–10
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Milano Centrale ke Malpensa Aeroporto T1
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €4–6
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Milano Centrale ke Malpensa Aeroporto T1
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €4–6
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- +49 711 400 534 44
- E-mel
- stuttgart@arverio.de
- Tapak web
- Arverio Baden-Württemberg
Kereta api dari Stuttgart Hbf ke Lauda
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- Arverio Baden-Württemberg
- 2nd Class Ticket
- €22–27
- 1st Class Ticket
- €28–40
Kereta api dari Stuttgart Hbf ke Lauda
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- Arverio Baden-Württemberg
- 2nd Class Ticket
- €22–27
- 1st Class Ticket
- €28–40
Kereta api dari Stuttgart Hbf ke Lauda
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- Arverio Baden-Württemberg
- 2nd Class Ticket
- €22–27
- 1st Class Ticket
- €28–40
- Telefon
- +49 711 400 534 44
- E-mel
- stuttgart@arverio.de
- Tapak web
- Arverio Baden-Württemberg GmbH
Kereta api dari Stuttgart Hbf ke Lauda
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–29
- Jadual di
- Arverio Baden-Württemberg GmbH
Kereta api dari Stuttgart Hbf ke Lauda
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–29
- Jadual di
- Arverio Baden-Württemberg GmbH
Kereta api dari Stuttgart Hbf ke Lauda
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–29
- Jadual di
- Arverio Baden-Württemberg GmbH
- Telefon
- +33 4 13 94 30 50
- Tapak web
- ZOU!
Kereta api dari Ventimiglia ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Jadual di
- ZOU!
- Telefon
- +33 4 13 94 30 50
- Tapak web
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Ventimiglia ke Saint-Laurent-du-Var
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–21
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Genoa ke Milano, Autostazione Lampugnano
- Tempoh Purata
- 2 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €12–20
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Milan ke Würzburg Main Station
- Tempoh Purata
- 10 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €50–90
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +49 9343 62140
- E-mel
- info@vgmt.de
- Tapak web
- VerkehrsGesellschaft Main-Tauber mbH
Bas dari Würzburg, Hauptbahnhof ZOB ke Miltenberg, Promenade
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Jadual di
- VerkehrsGesellschaft Main-Tauber mbH
- Telefon
- +38 098-888-11-08
- E-mel
- igoruzhanskyi@grandbus.com.ua
- Tapak web
- grandbus.com.ua
Bas dari Zürich Bus Station ke Stuttgart
- Tempoh Purata
- 2 j 8 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Jadual di
- grandbus.com.ua
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Genoa Miltenberg ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Milano, Autostazione Lampugnano.
Perkhidmatan Genoa Miltenberg ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Intercity, tiba di stesen Milano Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Genoa ke Miltenberg adalah 741 km. Ia mengambil masa lebih kurang 8j 1m untuk memandu dari Genoa ke Miltenberg.
Tempah tiket Genoa Miltenberg ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.








































