Terdapat 4 cara untuk bertolak dari Gauting ke Reutte dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Gauting ke Ehrwald Zugspitzbahntrain Rb60
- Naiki train dari Ehrwald Zugspitzbahn ke Reutte in Tirol Schulzentrumtrain S7
3 j 1 min€20–32Pandu 102.9 km
Paling murah- Pandu dari Gauting ke Reuttecar 102.9 km
1 j 41 min€17–25Kereta api, bas
- Naiki train dari Tutzing ke Oberautrain Rb6 / ...
- Naiki bus dari Oberau ke Reutte Isserplatzbus 319
3 j 31 min€21–33Kereta api melalui Tutzing
- Naiki train dari Tutzing ke Ehrwald Zugspitzbahntrain Rb60
4 j 5 min€19–32
Gauting ke Reutte dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Gauting ke Reutte adalah pandu yang berharga €16 - €25 dan mengambil masa 1j 41m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Gauting ke Reutte adalah pandu yang berharga €16 - €25 dan mengambil masa 1j 41m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Gauting ke Reutte. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Gauting dan tiba di Reutte in Tirol Schulzentrum melalui Ehrwald Zugspitzbahn. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 1m.
Jarak antara Gauting dan Reutte adalah 125 km. Jarak jalan raya ialah 102.9 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Gauting ke Reutte tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 1m dan berharga €19 - €35.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 1m untuk bertolak dari Gauting ke Reutte, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Gauting Reutte ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), berlepas dari stesen Gauting.
Perkhidmatan Gauting Reutte ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), tiba di stesen Ehrwald Zugspitzbahn.
Ya, jarak pemanduan antara Gauting ke Reutte adalah 103 km. Ia mengambil masa lebih kurang 1j 41m untuk memandu dari Gauting ke Reutte.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Gauting, Jerman dan Reutte, Tirol, Austria?
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Gauting ke Ehrwald Zugspitzbahn
Kereta api dari Ehrwald Zugspitzbahn ke Reutte in Tirol Schulzentrum
Kereta api dari Tutzing ke Oberau
Kereta api dari Tutzing ke Ehrwald Zugspitzbahn
- Telefon
- +49 89 551 86 555
- E-mel
- auskunft@rvo-bus.de
- Tapak web
- dbregiobus-bayern.de
Bas dari Oberau ke Reutte Isserplatz
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €10–15
- Jadual di
- dbregiobus-bayern.de






