Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Exeter ke Leeds dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Exeter St Davids ke Leedstrain Plymouth - Edinburgh / ...
4 j 35 min£130–200Bas
Paling murah- Naiki bus dari Exeter ke Bristol Bus Stationbus Uk087 / ...
- Naiki bus dari Bristol Bus Station ke Leeds City Bus & Coach Stationbus Uk070 / ...
7 j 50 min£30–70Pandu 270.1 bt
- Pandu dari Exeter ke Leedscar 270.1 bt
4 j 39 min£68–97Terbang Exeter ke Lapangan Terbang Manchester, kereta api
- Terbang dari Exeter (EXT) ke Lapangan Terbang Manchester (MAN)plane EXT - MAN
- Naiki train dari Manchester Airport ke Leedstrain
4 j 17 min£94–238Kereta api melalui Cardiff
- Naiki train dari Exeter St Davids ke Cardiff Centraltrain
- Naiki train dari Cardiff Central ke Manchester Piccadillytrain
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Leedstrain
8 j 11 min£130–226Terbang Exeter ke Newcastle, kereta api
- Terbang dari Exeter (EXT) ke Newcastle (NCL)plane EXT - NCL
- Naiki train dari Newcastle ke Leedstrain
4 j 52 min£124–272Kereta api ke Lapangan Terbang Bristol, terbang ke Newcastle, kereta api
- Naiki train dari Exeter St Davids ke Bristol Temple Meadstrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Bristol (BRS) ke Newcastle (NCL)plane BRS - NCL
- Naiki train dari Newcastle ke Leedstrain
5 j 55 min£99–222Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton, terbang ke Lapangan Terbang Manchester
- Naiki train dari Exeter Central ke Salisburytrain
- Naiki train dari Salisbury ke Southampton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton (SOU) ke Lapangan Terbang Manchester (MAN)plane SOU - MAN
- Naiki train dari Manchester Airport ke Leedstrain
7 j 13 min£134–317
Exeter ke Leeds dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Exeter ke Leeds adalah bas yang berharga £30 - £70 dan mengambil masa 7j 50m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Exeter ke Leeds adalah terbang dan kereta api yang berharga £90 - £240 dan mengambil masa 4j 17m.
Tidak, tiada bas terus dari Exeter ke Leeds. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Exeter dan tiba di Leeds City Bus & Coach Station melalui Bristol Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 50m.
Ya, terdapat perkhidmatan kereta api terus yang berlepas dari Exeter St Davids dan tiba di Leeds. Perkhidmatan berlepas setiap jam, dan beroperasi setiap hari. Perjalanan ini mengambil masa lebih kurang 4j 35m.
Jarak antara Exeter dan Leeds adalah 279 batu. Jarak jalan raya ialah 271.7 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Exeter ke Leeds tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 35m dan berharga £130 - £200.
kereta api dari Exeter St Davids ke Leeds mengambil masa 4j 35m termasuk pertukaran dan berlepas setiap jam.
Perkhidmatan Exeter Leeds ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Exeter.
Perkhidmatan Exeter Leeds ke kereta api, dikendalikan oleh Cross Country, berlepas dari stesen Exeter St Davids.
Cara terbaik untuk bertolak dari Exeter ke Leeds adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 35m dan berharga £130 - £200. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £30 - £70 dan mengambil masa 7j 50m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Exeter, England dan Leeds, England?
- Tapak web
- loganair.co.uk
Penerbangan dari Exeter ke Lapangan Terbang Manchester
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £100–340
Penerbangan dari Exeter ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £110–190
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton ke Lapangan Terbang Manchester
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £80–170
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Exeter St Davids ke Leeds
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £130–200
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Newcastle ke Leeds
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £50–75
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Exeter St Davids ke Bristol Temple Meads
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–55
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Newcastle ke Leeds
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £50–75
- Jadual di
- Cross Country
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Exeter ke Bristol Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £8–14
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Bristol Bus Station ke Leeds City Bus & Coach Station
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £22–35
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Exeter Leeds ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Bristol Bus Station.
Perkhidmatan Exeter Leeds ke kereta api, dikendalikan oleh Cross Country, tiba di stesen Leeds.
Ya, jarak pemanduan antara Exeter ke Leeds adalah 272 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 39m untuk memandu dari Exeter ke Leeds.
Tempah tiket Exeter Leeds ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Exeter ke Leedsbas anda dalam talian dengan Omio dan FlixBus.









