Terdapat 4 cara untuk bertolak dari Eropah ke Bobenheim-Roxheim dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Bebra Bahnhof ke Fulda Bahnhoftrain Rb5
- Naiki train dari Fulda Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain 12 / ...
4 j 39 min€42–117Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Bebra Bahnhof ke Kassel Bahnhof Wilhelmshöhetrain Rb5 / ...
- Naiki bus dari Kassel ke Mannheimbus
7 j 26 min€32–67Pandu 238.3 km
- Pandu dari Eropah ke Bobenheim-Roxheimcar 238.3 km
2 j 7 min€35–51Kereta api melalui Frankfurt
- Naiki train dari Bebra Bahnhof ke Frankfurttrain Re5 / ...
- Naiki train dari Frankfurt ke Worms, Hauptbahnhoftrain Re14 / ...
5 j 46 min€42–132
Eropah ke Bobenheim-Roxheim dengan bas dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Eropah ke Bobenheim-Roxheim adalah kereta api dan bas yang berharga €30 - €70 dan mengambil masa 7j 26m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Eropah ke Bobenheim-Roxheim adalah pandu yang berharga €35 - €55 dan mengambil masa 2j 7m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Eropah ke Bobenheim-Roxheim. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Bebra Bahnhof dan tiba di Bobenheim, Bahnhof melalui Fulda Bahnhof dan Mannheim, Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 39m.
Jarak antara Eropah dan Bobenheim-Roxheim adalah 272 km. Jarak jalan raya ialah 238.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Eropah ke Bobenheim-Roxheim tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 39m dan berharga €40 - €120.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 39m untuk bertolak dari Eropah ke Bobenheim-Roxheim, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Eropah Bobenheim-Roxheim ke kereta api, dikendalikan oleh cantus Verkehrsgesellschaft mbH, berlepas dari stesen Bebra Bahnhof.
Perkhidmatan Eropah Bobenheim-Roxheim ke kereta api, dikendalikan oleh cantus Verkehrsgesellschaft mbH, tiba di stesen Fulda Bahnhof.
Ya, jarak pemanduan antara Eropah ke Bobenheim-Roxheim adalah 238 km. Ia mengambil masa lebih kurang 2j 7m untuk memandu dari Eropah ke Bobenheim-Roxheim.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Eropah dan Bobenheim-Roxheim, Jerman?
- Telefon
- +49 561 766396-0
- E-mel
- info@cantus-bahn.de
- Tapak web
- cantus Verkehrsgesellschaft mbH
Kereta api dari Bebra Bahnhof ke Fulda Bahnhof
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Tapak web
- cantus Verkehrsgesellschaft mbH
Kereta api dari Bebra Bahnhof ke Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Tapak web
- cantus Verkehrsgesellschaft mbH
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Bebra Bahnhof ke Fulda Bahnhof
Kereta api dari Bebra Bahnhof ke Frankfurt
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Bebra Bahnhof ke Fulda Bahnhof
- Tempoh Purata
- 36 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €10–21
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Fulda Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 43 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Bebra Bahnhof ke Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €9–20
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 621 830 1200
- Tapak web
- Süwex
Kereta api dari Frankfurt ke Worms, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 2 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €16–23
- Jadual di
- Süwex
- Telefon
- +371 67 214 512
- E-mel
- info@ecolines.lv
- Tapak web
- ecolines.net
Bas dari Kassel ke Mannheim
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- ecolines.net














