Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Domfront ke Chartres dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Flers ke Versailles Chantierstrain 3440 / ...
- Naiki kereta api dari Versailles Chantiers ke Chartrestrain Ter / ...
4 j 10 min€115–181Pandu 186.6 km
Paling murah- Pandu dari Domfront ke Chartrescar 186.6 km
2 j 45 min€30–43Bas
- Naiki bas dari COUTERNE - Mairie ke Gare Sncfbus 403
- Naiki bas dari Gare Sncf ke Gare Sncfbus 418 / ...
- Naiki bas dari Nogent Le Rotrou ke Chartres Gare Rue Nicolebus
6 j 25 min€88–111Kereta api melalui Le Mans
- Naiki kereta api dari Laval ke Le Manstrain Ter / ...
- Naiki kereta api dari Le Mans ke Chartrestrain Ter / ...
4 j 30 min€102–160Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Flers ke Dreuxtrain 3424 / ...
- Naiki bas dari Gare routière ke Pôle d'échangesbus 1
4 j 42 min€59–102
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Domfront ke Chartres adalah pandu yang berharga €29 - €45 dan mengambil masa 2j 45m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Domfront ke Chartres adalah pandu yang berharga €29 - €45 dan mengambil masa 2j 45m.
Jarak antara Domfront dan Chartres adalah 328 km. Jarak jalan raya ialah 186.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Domfront ke Chartres tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 10m dan berharga €110 - €190.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 10m untuk bertolak dari Domfront ke Chartres, termasuk pertukaran.
Cara terbaik untuk bertolak dari Domfront ke Chartres adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 10m dan berharga €110 - €190. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €85 - €120 dan mengambil masa 6j 25m.
Ya, jarak pemanduan antara Domfront ke Chartres adalah 187 km. Ia mengambil masa lebih kurang 2j 45m untuk memandu dari Domfront ke Chartres.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Domfront, Normandy, Perancis dan Chartres, Centre-Val de Loire, Perancis?
Butiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Flers ke Versailles Chantiers
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €35–75
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Versailles Chantiers ke Chartres
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–24
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Laval ke Le Mans
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €14–30
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Le Mans ke Chartres
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Flers ke Dreux
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €26–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Laval ke Le Mans
- Tempoh Purata
- 30 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +33 2 22 55 00 10
- E-mel
- nomad-car@normandie.fr
- Tapak web
- nomad.normandie.fr
Bas dari COUTERNE - Mairie ke Gare Sncf
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €5–8
- Jadual di
- nomad.normandie.fr
Bas dari Gare Sncf ke Gare Sncf
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €7–10
- Jadual di
- nomad.normandie.fr
- Telefon
- 3635
- Tapak web
- sncf-connect.com
Bas dari Nogent Le Rotrou ke Chartres Gare Rue Nicole
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €12–17
- Jadual di
- sncf-connect.com
Bas dari Gare routière ke Pôle d'échanges
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €7–11
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +33 (0) 806 70 33 33
- Tapak web
- remi-centrevaldeloire.fr
Bas dari Gare routière ke Pôle d'échanges
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €3
- Jadual di
- remi-centrevaldeloire.fr













