Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Dijon ke Calvisson dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Dijon Ville ke Nimestrain Tgv
4 j 55 min€101–156Bas
Paling murah- Naiki bas dari Dijon ke Lyon - Gerland Bus Stationbus BlaBlaCar Bus
- Naiki bas dari Lyon - Gerland Bus Station ke Nîmes - Parnasse Bus Stationbus BlaBlaCar Bus
8 j 7 min€40–74Pandu 456.1 km
- Pandu dari Dijon ke Calvissoncar 456.1 km
4 j 24 min€71–103Kereta api melalui Lyon
- Naiki kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieutrain Ter / ...
- Naiki kereta api dari Lyon Part Dieu ke Nimestrain Tgv
6 j€65–157Kereta api melalui Lyon #2
- Naiki kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieutrain Ter / ...
- Naiki kereta api dari Lyon Part Dieu ke Nîmestrain 081A
6 j 1 min€80–157
Dijon ke Calvisson dengan kereta api dan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Dijon ke Calvisson adalah bas yang berharga €40 - €75 dan mengambil masa 8j 7m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Dijon ke Calvisson adalah pandu yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 4j 24m.
Tidak, tiada bas terus dari Dijon ke Calvisson. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Dijon dan tiba di CALVISSON - Avenue de la République melalui Lyon - Gerland Bus Station, Parnasse dan NÎMES - Gare Routière. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 7m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Dijon ke Calvisson. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Dijon Ville dan tiba di Nimes melalui . Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 55m.
Jarak antara Dijon dan Calvisson adalah 474 km. Jarak jalan raya ialah 456.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Dijon ke Calvisson tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 55m dan berharga €100 - €160.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 55m untuk bertolak dari Dijon ke Calvisson, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Dijon Calvisson ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, berlepas dari stesen Dijon.
Perkhidmatan Dijon Calvisson ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, berlepas dari stesen Dijon Ville.
Cara terbaik untuk bertolak dari Dijon ke Calvisson adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 55m dan berharga €100 - €160. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €40 - €75 dan mengambil masa 8j 7m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Dijon, Perancis dan Calvisson, Perancis?
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Nimes
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €95–160
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €40–70
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Nimes
- Tempoh Purata
- 1 j 24 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €55–90
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €40–70
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Nîmes
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €45–90
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +34 91 232 03 20
- Tapak web
- renfe.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Nimes
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Dijon ke Lyon - Gerland Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 31 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €17–30
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Lyon - Gerland Bus Station ke Nîmes - Parnasse Bus Station
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–40
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Dijon ke Lyon - Gerland Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 35 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–27
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Lyon - Gerland Bus Station ke Nîmes - Parnasse Bus Station
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- flixbus.fr
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Dijon Calvisson ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, tiba di stesen Lyon - Gerland Bus Station.
Perkhidmatan Dijon Calvisson ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, tiba di stesen Nimes.
Ya, jarak pemanduan antara Dijon ke Calvisson adalah 456 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 24m untuk memandu dari Dijon ke Calvisson.

























