Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Digswell ke La Rochelle dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, atau feri kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki train dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke La Rochelle Villetrain Tgv
8 j 10 min€240–415Kereta api ke London Stansted, terbang ke Lapangan Terbang Ile De Re
Paling murah- Naiki train dari Welwyn North ke Cambridge Southtrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Lapangan Terbang Ile De Re (LRH)plane STN - LRH
5 j 45 min€69–326Kereta api, bas
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Lille Europetrain Eil
- Naiki bus dari Lille - Europe Train Station ke Paris - Bercy-Seine Bus Stationbus
- Naiki bus dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke La Rochelle - Bus Stationbus
13 j 17 min€149–267Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Digswell ke Folkestonecar
- Naiki cartrain dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke La Rochellecar
8 j 56 min€263–335Kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Lapangan Terbang Ile De Re
- Naiki train dari Finsbury Park ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Lapangan Terbang Ile De Re (LRH)plane LGW - LRH
5 j 42 min€96–287Bas
- Naiki bus dari London Victoria ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)bus 1700 / ...
- Naiki bus dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke La Rochellebus 723 / ...
20 j 55 min€83–149Pandu, feri kereta
- Pandu dari Digswell ke Port of Dovercar
- Naiki carferry dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke La Rochellecar
10 j 18 min€160–293Kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Nantes, kereta api
- Naiki train dari Finsbury Park ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Nantes (NTE)plane LGW - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
8 j 9 min€104–272Terbang London Luton ke Lapangan Terbang Merignac, kereta api
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane LTN - BOD
- Naiki train dari Bordeaux Saint-Jean ke La Rochelletrain
9 j 16 min€72–214Kereta api ke London Stansted, terbang ke Nantes, kereta api
- Naiki train dari Welwyn North ke Cambridge Southtrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Nantes (NTE)plane STN - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
8 j 21 min€97–301
Digswell ke La Rochelle dengan kereta api, kereta api bawah tanah dan jalan kaki
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Digswell ke La Rochelle adalah bas yang berharga €80 - €150 dan mengambil masa 20j 55m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Digswell ke La Rochelle adalah kereta api dan terbang yang berharga €95 - €290 dan mengambil masa 5j 42m.
Tidak, tiada bas terus dari Digswell ke La Rochelle. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Finsbury Park Interchange dan tiba di La Rochelle melalui London Victoria dan Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine). Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 20j 55m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Digswell ke La Rochelle. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Welwyn North dan tiba di La Rochelle Ville melalui London St Pancras Intl, Gare du Nord dan Paris Montparnasse 1 Et 2. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 10m.
Jarak antara Digswell dan La Rochelle adalah 954 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Digswell ke La Rochelle tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 10m dan berharga €240 - €420.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 10m untuk bertolak dari Digswell ke La Rochelle, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Digswell La Rochelle ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen London Victoria.
Perkhidmatan Digswell La Rochelle ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, berlepas dari stesen London St Pancras Intl.
Cara terbaik untuk bertolak dari Digswell ke La Rochelle adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 10m dan berharga €240 - €420. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €80 - €150 dan mengambil masa 20j 55m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Digswell, England dan La Rochelle, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Ile De Re
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Rabu dan Ahad
- Anggaran harga
- €65–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Ile De Re melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Selasa dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €65–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–150
Penerbangan dari London Luton ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–140
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €150–250
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €85–150
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Lille - Europe Train Station ke Paris - Bercy-Seine Bus Station
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke La Rochelle - Bus Station
- Tempoh Purata
- 5 j 29 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–90
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Digswell La Rochelle ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).
La Rochelle adalah 1j lebih awal daripada Digswell. Ia kini 10:31 AM di Digswell dan 11:31 AM di La Rochelle.
Perkhidmatan Digswell La Rochelle ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, tiba di stesen Paris Nord.
Tempah tiket Digswell La Rochelle ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Digswell La Rochelle ke bas anda dalam talian dengan Omio.















