Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Dessau ke Freising dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Halle(Saale)Hbf ke München Hbftrain 29 / ...
- Naiki train dari München Hbf ke Freisingtrain Re3 / ...
5 j 18 min€94–231Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbftrain S2 / ...
- Naiki bus dari Leipzig central train station ke Munich International Airportbus FlixBus 141
8 j 9 min€44–92Pandu 439.3 km
- Pandu dari Dessau ke Freisingcar 439.3 km
3 j 49 min€65–93Kereta api ke Berlin Brandenburg, terbang
- Naiki train dari Lutherstadt Wittenberg Hbf ke S Südkreuz Bhftrain
- Terbang dari Berlin Brandenburg (BER) ke Munich (MUC)plane BER - MUC
4 j 36 min€95–325Kereta api melalui Leipzig
- Naiki train dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbftrain S2
- Naiki train dari Leipzig Hbf ke München Hbftrain 28 / ...
- Naiki train dari Hauptbahnhof ke Freisingtrain S1
5 j 53 min€100–243Kereta api melalui Hof
- Naiki train dari Dessau Hbf ke Leipzig Messetrain S2
- Naiki train dari Leipzig Messe ke Zwickau, Hauptbahnhoftrain S5x / ...
- Naiki train dari Zwickau(Sachs)Hbf ke Hof Hbftrain Re
- Naiki train dari Hof Hbf ke Freisingtrain Re2
8 j 21 min€79–309Kereta api ke Leipzig, terbang
- Naiki train dari Dessau Hbf ke Leipzig Messetrain
- Terbang dari Leipzig (LEJ) ke Munich (MUC)plane LEJ - MUC
5 j 48 min€132–440Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Dresden, terbang
- Naiki train dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbftrain
- Naiki train dari Leipzig Hbf ke Dresden Bahnhof Neustadttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Dresden (DRS) ke Munich (MUC)plane DRS - MUC
5 j 19 min€150–337Kereta api, kereta api ke Hannover, terbang
- Naiki train dari Dessau Hbf ke Magdeburg Hbftrain
- Naiki train dari Magdeburg Hbf ke Hannover Hauptbahnhoftrain
- Terbang dari Hannover (HAJ) ke Munich (MUC)plane HAJ - MUC
6 j 6 min€158–341
Dessau ke Freising dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Dessau ke Freising adalah kereta api dan bas yang berharga €40 - €95 dan mengambil masa 8j 9m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Dessau ke Freising adalah pandu yang berharga €60 - €95 dan mengambil masa 3j 49m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Dessau ke Freising. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Dessau Hbf dan tiba di Freising melalui Bitterfeld, Halle(Saale)Hbf dan München Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 18m.
Jarak antara Dessau dan Freising adalah 548 km. Jarak jalan raya ialah 439.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Dessau ke Freising tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 5j 18m dan berharga €90 - €240.
Ia mengambil masa lebih kurang 5j 18m untuk bertolak dari Dessau ke Freising, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Dessau Freising ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Halle(Saale)Hbf.
Perkhidmatan Dessau Freising ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen München Hbf.
Ya, jarak pemanduan antara Dessau ke Freising adalah 439 km. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 49m untuk memandu dari Dessau ke Freising.
Tempah tiket Dessau Freising ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Dessau, Jerman dan Freising, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–290
Penerbangan dari Leipzig ke Munich melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–480
Penerbangan dari Lapangan Terbang Dresden ke Munich
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–390
Penerbangan dari Hannover ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–360
Penerbangan dari Hannover ke Munich melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 56 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–210
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €40–290
Penerbangan dari Lapangan Terbang Dresden ke Munich
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €55–390
Penerbangan dari Hannover ke Munich
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–360
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Leipzig ke Munich melalui Corfu
- Tempoh Purata
- 5 j 25 min
- Masa
- Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €160–750
Penerbangan dari Leipzig ke Munich melalui Palma Mallorca
- Tempoh Purata
- 5 j 27 min
- Masa
- Isnin dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €170–750
- Tapak web
- austrian.com
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Munich melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–340
Penerbangan dari Leipzig ke Munich melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Isnin, Selasa dan Jumaat
- Anggaran harga
- €120–480
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Hannover ke Munich melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 12 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €110–430
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Leipzig ke Munich melalui Palma Mallorca
- Tempoh Purata
- 5 j 50 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- €120–480
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke München Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €80–170
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbf
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €10–22
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Lutherstadt Wittenberg Hbf ke S Südkreuz Bhf
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbf
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €10–22
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Leipzig Hbf ke München Hbf
- Tempoh Purata
- 3 j 13 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €85–180
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbf
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €10–22
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Leipzig Hbf ke Dresden Bahnhof Neustadt
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Dessau Hbf ke Magdeburg Hbf
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €11–23
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Magdeburg Hbf ke Hannover Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–55
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari München Hbf ke Freising
Kereta api dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbf
Kereta api dari Lutherstadt Wittenberg Hbf ke S Südkreuz Bhf
Kereta api dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbf
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Freising
Kereta api dari Dessau Hbf ke Leipzig Messe
Kereta api dari Leipzig Messe ke Zwickau, Hauptbahnhof
Kereta api dari Hof Hbf ke Freising
Kereta api dari Dessau Hbf ke Leipzig Messe
Kereta api dari Dessau Hbf ke Leipzig Hbf
Kereta api dari Leipzig Hbf ke Dresden Bahnhof Neustadt
Kereta api dari Dessau Hbf ke Magdeburg Hbf
- Telefon
- 0 89 54 888 97 - 25
- E-mel
- info@laenderbahn.com
- Tapak web
- Die Länderbahn
Kereta api dari München Hbf ke Freising
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €8–15
- Jadual di
- Die Länderbahn
Kereta api dari Zwickau(Sachs)Hbf ke Hof Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 34 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- Die Länderbahn
Kereta api dari Hof Hbf ke Freising
- Tempoh Purata
- 3 j 12 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €55–100
- Jadual di
- Die Länderbahn
- Telefon
- +49 30 200 73-0
- E-mel
- kommunikation@transdev.de
- Tapak web
- Transdev GmbH
Kereta api dari Zwickau(Sachs)Hbf ke Hof Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–26
- Jadual di
- Transdev GmbH
- Tapak web
- LEO Express
Kereta api dari Leipzig Hbf ke Dresden Bahnhof Neustadt
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Jadual di
- LEO Express
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Leipzig central train station ke Munich International Airport
- Tempoh Purata
- 5 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €35–55
- Jadual di
- FlixBus














