Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Desio ke Genoa dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Desio ke Milano Lambratetrain S9
- Naiki kereta api dari Milano Lambrate ke Genova P.Za Principetrain 3013 / ...
3 j 11 min€17–33Kereta api melalui Genova Brignole
Paling murah- Naiki kereta api dari Milano Lambrate ke Genova Brignoletrain 3045 / ...
3 j 20 min€12–33Barisan 40 bas, bas
- Naiki bas dari niguarda ke uruguay m1bus 40
- Naiki bas dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Genoabus N456 / ...
4 j 43 min€15–29Pandu 163.3 km
- Pandu dari Desio ke Genoacar 163.3 km
1 j 57 min€26–38Kereta api #2
- Naiki kereta api dari Seregno ke Genova Brignoletrain Re13
4 j 25 min€13–16
Desio ke Genoa dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Desio ke Genoa adalah kereta api yang berharga €13 - €16 dan mengambil masa 4j 25m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Desio ke Genoa adalah pandu yang berharga €25 - €40 dan mengambil masa 1j 57m.
Tidak, tiada bas terus dari Desio ke Genoa. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari via diaz via fiume dan tiba di Genoa melalui niguarda dan Milano, Autostazione Lampugnano. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 43m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Desio ke Genoa. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Desio dan tiba di Genova P.Za Principe melalui Milano Lambrate. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 11m.
Jarak antara Desio dan Genoa adalah 156 km. Jarak jalan raya ialah 163.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Desio ke Genoa tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 11m dan berharga €16 - €35.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 11m untuk bertolak dari Desio ke Genoa, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Desio Genoa ke bas, dikendalikan oleh ATM, berlepas dari stesen niguarda.
Perkhidmatan Desio Genoa ke kereta api, dikendalikan oleh Trenord, berlepas dari stesen Desio.
Cara terbaik untuk bertolak dari Desio ke Genoa adalah dengan kereta api yang mengambil masa 3j 11m dan berharga €16 - €35. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki barisan 40 bas dan bas, yang berharga €15 - €30 dan mengambil masa 4j 43m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Desio, Itali dan Genoa, Itali?
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Desio ke Milano Lambrate
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €2–4
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Milano Lambrate ke Genova Brignole
- Tempoh Purata
- 2 j 46 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €9–12
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Seregno ke Genova Brignole
- Tempoh Purata
- 3 j 16 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €11–14
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Lambrate ke Genova P.Za Principe
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €17–28
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Lambrate ke Genova Brignole
- Tempoh Purata
- 1 j 53 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €17–28
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Lambrate ke Genova P.Za Principe
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €14–30
- Jadual di
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Lambrate ke Genova Brignole
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €14–30
- Jadual di
- trenitalia.com
- Telefon
- 02.48.607.607
- Tapak web
- atm.it
Bas dari niguarda ke uruguay m1
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €1–2
- Jadual di
- atm.it
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Genoa
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €11–19
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Genoa
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €12–23
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Desio Genoa ke bas, dikendalikan oleh ATM, tiba di stesen uruguay m1.
Perkhidmatan Desio Genoa ke kereta api, dikendalikan oleh Trenord, tiba di stesen Milano Lambrate.
Ya, jarak pemanduan antara Desio ke Genoa adalah 163 km. Ia mengambil masa lebih kurang 1j 57m untuk memandu dari Desio ke Genoa.
Tempah tiket Desio Genoa ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.




















