Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Como ke Mainz dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Como S.Giovanni ke Mannheim Hbftrain Ec
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Mainz, Römisches Theatertrain S5 / ...
7 j 47 min€128–188Kereta api ke Lapangan Terbang Linate, terbang
Paling murah- Naiki train dari Como S.Giovanni ke Monzatrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Linate (LIN) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane LIN - FRA
5 j 26 min€46–161Bas
- Naiki bus dari Como ke Mühlheim am Mainbus
8 j 5 min€86–119Pandu 618.6 km
- Pandu dari Como ke Mainzcar 618.6 km
5 j 47 min€99–142Kereta api ke Milan Malpensa, terbang
- Naiki train dari Como Lago ke Saronnotrain
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane MXP - FRA
4 j 51 min€71–201Kereta api melalui Basel
- Naiki train dari Como S. Giovanni ke Arth-Goldautrain Ec
- Naiki train dari Arth-Goldau ke Basel SBBtrain Ec
- Naiki train dari Basel SBB ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain 12 / ...
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Mainz, Hauptbahnhoftrain S5 / ...
8 j 21 min€106–494Kereta api, bas
- Naiki train dari Como S. Giovanni ke Zürich HBtrain Ec
- Naiki bus dari Zurich Bus Station ke Mainz central train stationbus FlixBus 476
11 j 41 min€109–278Kereta api ke Zurich, terbang
- Naiki train dari Como S. Giovanni ke Zürich HBtrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane ZRH - FRA
6 j 24 min€172–437Kereta api, kereta api ke Turin, terbang
- Naiki train dari Como S. Giovanni ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Torino Porta di Susatrain
- Terbang dari Turin (TRN) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane TRN - FRA
6 j 41 min€131–350
Como ke Mainz dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Como ke Mainz adalah kereta api dan terbang yang berharga €45 - €170 dan mengambil masa 5j 26m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Como ke Mainz adalah kereta api dan terbang yang berharga €70 - €210 dan mengambil masa 4j 51m.
Tidak, tiada bas terus dari Como ke Mainz. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Como dan tiba di Mainz central train station melalui Frankfurt central train station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 5m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Como ke Mainz. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Como S.Giovanni dan tiba di Mainz, Römisches Theater melalui Mannheim, Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 47m.
Jarak antara Como dan Mainz adalah 616 km. Jarak jalan raya ialah 618.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Como ke Mainz tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 47m dan berharga €120 - €190.
Ia mengambil masa lebih kurang 7j 47m untuk bertolak dari Como ke Mainz, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Como Mainz ke bas, dikendalikan oleh Onebus, berlepas dari stesen Como.
Perkhidmatan Como Mainz ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia EuroCity, berlepas dari stesen Como S.Giovanni.
Cara terbaik untuk bertolak dari Como ke Mainz adalah dengan kereta api yang mengambil masa 7j 47m dan berharga €120 - €190. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €85 - €120 dan mengambil masa 8j 5m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Como, Itali dan Mainz, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–380
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–410
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–440
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–350
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–410
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–190
Penerbangan dari Turin ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €95–480
Penerbangan dari Turin ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 16 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €95–550
- Telefon
- +39 06 68475475
- E-mel
- ufficiogruppi@trenitalia.it
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Como S.Giovanni ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 6 j 7 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €110–170
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €120–170
- 2nd Class
- €110–150
Kereta api dari Como S. Giovanni ke Arth-Goldau
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–85
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €60–85
- 2nd Class
- €40–55
Kereta api dari Arth-Goldau ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €18–30
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €18–26
- 2nd Class
- €22–30
Kereta api dari Basel SBB ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 12 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €55–110
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €75–110
- 2nd Class
- €55–80
- Telefon
- +39 0362 185 0590
- E-mel
- info@onebus.it
- Tapak web
- onebus.it
Bas dari Como ke Mühlheim am Main
- Tempoh Purata
- 5 j 32 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €80–110
- Jadual di
- onebus.it
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Como Mainz ke bas, dikendalikan oleh Onebus, tiba di stesen Mühlheim am Main.
Perkhidmatan Como Mainz ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia EuroCity, tiba di stesen Mannheim Hbf.
Ya, jarak pemanduan antara Como ke Mainz adalah 619 km. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 47m untuk memandu dari Como ke Mainz.
Tempah tiket Como Mainz ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.





