Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Cologne ke Dunkerque dengan kereta api, bas, kereta api malam, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Koeln Hbf ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Miditrain
- Naiki train dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Lille Europetrain Tgv
- Naiki train dari Lille Europe ke Dunkerquetrain Ter
4 j 29 min€93–173Bas
Paling murah- Naiki bus dari Cologne - Airport Bus Station ke Lille - Europe Train Stationbus BlaBlaCar Bus
- Naiki bus dari Lille - Europe Train Station ke Dunkirk - Pôle d'Échange Stationbus BlaBlaCar Bus
8 j 56 min€35–73Kereta api malam, kereta api
- Naiki nighttrain dari Koeln Hbf ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midinighttrain Nj
- Naiki train dari Bruxelles-Midi ke La Pannetrain Ic / ...
8 j 11 min€46–141Pandu 364.1 km
- Pandu dari Cologne ke Dunkerquecar 364.1 km
3 j 31 min€57–82Kereta api melalui Brussel
- Naiki train dari Köln Hbf ke Bruxelles Miditrain 79
- Naiki train dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Lille Europetrain Tgv
- Naiki train dari Lille Europe ke Dunkerquetrain Ter
4 j 43 min€67–242
Cologne ke Dunkerque dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Cologne ke Dunkerque adalah bas yang berharga €35 - €75 dan mengambil masa 8j 56m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Cologne ke Dunkerque adalah pandu yang berharga €55 - €85 dan mengambil masa 3j 31m.
Tidak, tiada bas terus dari Cologne ke Dunkerque. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Cologne - Airport Bus Station dan tiba di Dunkirk - Pôle d'Échange Station melalui Lille - Europe Train Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 56m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Cologne ke Dunkerque. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Koeln Hbf dan tiba di Dunkerque melalui Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi dan Lille Europe. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 29m.
Jarak antara Cologne dan Dunkerque adalah 405 km. Jarak jalan raya ialah 364.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Cologne ke Dunkerque tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 29m dan berharga €90 - €180.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 29m untuk bertolak dari Cologne ke Dunkerque, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Cologne Dunkerque ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, berlepas dari stesen Cologne - Airport Bus Station.
Perkhidmatan Cologne Dunkerque ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, berlepas dari stesen Koeln Hbf.
Cara terbaik untuk bertolak dari Cologne ke Dunkerque adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 29m dan berharga €90 - €180. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €35 - €75 dan mengambil masa 8j 56m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Cologne, Jerman dan Dunkerque, Perancis?
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari Koeln Hbf ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €60–110
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €17–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Bruxelles-Midi ke La Panne
- Tempoh Purata
- 2 j 16 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €24–50
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Köln Hbf ke Bruxelles Midi
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €35–80
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €17–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Lille Europe ke Dunkerque
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €13–27
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Köln Hbf ke Bruxelles Midi
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–75
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lille Europe ke Dunkerque
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €13–27
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +43 (0) 51717
- Tapak web
- nightjet.com
Kereta api malam dari Koeln Hbf ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €22–95
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- €85–95
- Couchette Carriage
- €50–65
- Seating Carriage
- €22–26
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Köln Hbf ke Bruxelles Midi
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €40–180
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Cologne - Airport Bus Station ke Lille - Europe Train Station
- Tempoh Purata
- 5 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Lille - Europe Train Station ke Dunkirk - Pôle d'Échange Station
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €6–12
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Cologne - Airport Bus Station ke Lille - Europe Train Station
- Tempoh Purata
- 5 j 25 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €27–45
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Lille - Europe Train Station ke Dunkirk - Pôle d'Échange Station
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €5–10
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Cologne Dunkerque ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, tiba di stesen Lille - Europe Train Station.
Perkhidmatan Cologne Dunkerque ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, tiba di stesen Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi.
Ya, jarak pemanduan antara Cologne ke Dunkerque adalah 364 km. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 31m untuk memandu dari Cologne ke Dunkerque.
Tempah tiket Cologne Dunkerque ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Cologne Dunkerque ke bas anda dalam talian dengan Omio.








































