Terdapat 7 cara untuk bertolak dari Cologne ke Caen dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Koeln Hbf ke Paris Nordtrain Thalys
- Naiki train dari Paris St Lazare ke Caentrain 3311 / ...
5 j 49 min€197–343Bas
Paling murah- Naiki bus dari Cologne Airport CGN ke Parisbus N71 / ...
- Naiki bus dari Paris - Pershing-Porte Maillot Bus Station ke Caen - Bus Stationbus BlaBlaCar Bus
11 j 13 min€62–126Kereta api, bas
- Naiki train dari Köln Hbf ke Brussels-Nordtrain 79
- Naiki bus dari Brussels-North train station ke Caenbus 712
10 j 31 min€71–238Pandu 641.1 km
- Pandu dari Cologne ke Caencar 641.1 km
6 j 6 min€99–143Kereta api ke Dusseldorf, terbang, kereta api
- Naiki train dari Köln Hbf ke D-Flughafen Bftrain
- Terbang dari Dusseldorf (DUS) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane DUS - CDG
- Naiki train dari Paris St Lazare ke Caentrain
6 j 54 min€174–414Kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang, kereta api
- Naiki train dari Köln Messe/Deutz Bf ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane FRA - CDG
- Naiki train dari Paris St Lazare ke Caentrain
7 j 11 min€149–436Kereta api ke Lapangan Terbang Brussels National, terbang, kereta api
- Naiki train dari Koeln Hbf ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Miditrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Brussels National (BRU) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane BRU - CDG
- Naiki train dari Paris St Lazare ke Caentrain
8 j 28 min€230–488
Cologne ke Caen dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Cologne ke Caen adalah bas yang berharga €60 - €130 dan mengambil masa 11j 13m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Cologne ke Caen adalah kereta api yang berharga €190 - €350 dan mengambil masa 5j 49m.
Tidak, tiada bas terus dari Cologne ke Caen. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Cologne Airport CGN dan tiba di Caen - Bus Station melalui Paris - Pershing-Porte Maillot Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 13m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Cologne ke Caen. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Koeln Hbf dan tiba di Caen melalui Magenta dan Paris St Lazare. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 49m.
Jarak antara Cologne dan Caen adalah 769 km. Jarak jalan raya ialah 641.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Cologne ke Caen tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 5j 49m dan berharga €190 - €350.
Ia mengambil masa lebih kurang 5j 49m untuk bertolak dari Cologne ke Caen, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Cologne Caen ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Cologne Airport CGN.
Perkhidmatan Cologne Caen ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, berlepas dari stesen Koeln Hbf.
Cara terbaik untuk bertolak dari Cologne ke Caen adalah dengan kereta api yang mengambil masa 5j 49m dan berharga €190 - €350. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €60 - €130 dan mengambil masa 11j 13m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Cologne, Jerman dan Caen, Perancis?
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Dusseldorf ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Dusseldorf ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–290
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–300
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Dusseldorf ke Paris Charles de Gaulle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–280
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–180
- Tapak web
- brusselsairlines.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Brussels National ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €160–550
- Tapak web
- airbus.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis dan Jumaat
- Anggaran harga
- €65–230
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
- Tapak web
- rwandair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Brussels National ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Selasa, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €170–480
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari Koeln Hbf ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 3 j 26 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €150–270
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari Koeln Hbf ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €65–110
- Jadual di
- eurostar.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Paris St Lazare ke Caen
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–80
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris St Lazare ke Caen
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–80
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris St Lazare ke Caen
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–80
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris St Lazare ke Caen
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–80
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Köln Hbf ke Brussels-Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €35–180
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Köln Hbf ke D-Flughafen Bf
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €8–40
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Köln Messe/Deutz Bf ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–140
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Köln Hbf ke Brussels-Nord
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €35–75
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Köln Hbf ke D-Flughafen Bf
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Jadual di
- National Express
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Brussels-North train station ke Caen
- Tempoh Purata
- 7 j 25 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Cologne Airport CGN ke Paris
- Tempoh Purata
- 6 j 5 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €40–70
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Paris - Pershing-Porte Maillot Bus Station ke Caen - Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Cologne Airport CGN ke Paris
- Tempoh Purata
- 8 j 5 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €40–80
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Paris - Pershing-Porte Maillot Bus Station ke Caen - Bus Station
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €21–40
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Cologne Caen ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Paris.
Perkhidmatan Cologne Caen ke kereta api, dikendalikan oleh Eurostar, tiba di stesen Paris Nord.
Ya, jarak pemanduan antara Cologne ke Caen adalah 641 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j 6m untuk memandu dari Cologne ke Caen.
Tempah tiket Cologne Caen ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Cologne Caen ke bas anda dalam talian dengan Omio.


































