Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Colmar ke Neuss dengan kereta api, bas, kereta api malam, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Colmar ke Strasbourgtrain Ter
- Naiki train dari Strasbourg ke Mannheim Hbftrain Ice / ...
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Köln Hbftrain 42 / ...
5 j 13 min€76–342Bas
Paling murah- Naiki bus dari Colmar ke Strasbourg - L'Étoile Park Bus Stationbus BlaBlaCar Bus
- Naiki bus dari Strasbourg ke Düsseldorf central bus stationbus FlixBus N11 / ...
8 j 42 min€38–80Kereta api malam
- Naiki nighttrain dari Freiburg(Breisgau) Hbf ke Koeln Hbfnighttrain Nj
8 j 42 min€38–112Pandu 436.8 km
- Pandu dari Colmar ke Neusscar 436.8 km
4 j 31 min€68–97Kereta api ke Basel, terbang ke Dusseldorf
- Naiki train dari Colmar ke St Louistrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Dusseldorf (DUS)plane BSL - DUS
6 j 36 min€106–282Kereta api, kereta api ke Zurich, terbang ke Dusseldorf
- Naiki train dari Colmar ke Basel Sbbtrain
- Naiki train dari Basel SBB ke Zürich HBtrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Dusseldorf (DUS)plane ZRH - DUS
6 j 22 min€125–330Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang ke Dusseldorf
- Naiki train dari Colmar ke Strasbourgtrain
- Naiki train dari Strasbourg ke Mannheim Hbftrain
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Dusseldorf (DUS)plane FRA - DUS
5 j 57 min€138–341Kereta api, kereta api ke Zurich, terbang ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Naiki train dari Colmar ke Basel Sbbtrain
- Naiki train dari Basel SBB ke Zürich HBtrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn (CGN)plane ZRH - CGN
- Naiki train dari Koeln/Bonn Flughafen ke Neuss Hbftrain
6 j 27 minKereta api ke Basel, terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt, kereta api
- Naiki train dari Colmar ke St Louistrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane BSL - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Köln Messe/Deutz Bftrain
5 j 49 min€151–459
Colmar ke Neuss dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Colmar ke Neuss adalah bas yang berharga €35 - €85 dan mengambil masa 8j 42m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Colmar ke Neuss adalah pandu yang berharga €65 - €100 dan mengambil masa 4j 31m.
Tidak, tiada bas terus dari Colmar ke Neuss. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Colmar dan tiba di Düsseldorf central bus station melalui Strasbourg. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 42m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Colmar ke Neuss. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Colmar dan tiba di Neuss Hbf melalui Strasbourg, Mannheim, Hauptbahnhof dan Koeln Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 13m.
Jarak antara Colmar dan Neuss adalah 480 km. Jarak jalan raya ialah 436.8 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Colmar ke Neuss tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 5j 13m dan berharga €75 - €350.
Ia mengambil masa lebih kurang 5j 13m untuk bertolak dari Colmar ke Neuss, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Colmar Neuss ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, berlepas dari stesen Colmar.
Perkhidmatan Colmar Neuss ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Colmar.
Cara terbaik untuk bertolak dari Colmar ke Neuss adalah dengan kereta api yang mengambil masa 5j 13m dan berharga €75 - €350. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €35 - €85 dan mengambil masa 8j 42m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Colmar, Perancis dan Neuss, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Basel ke Dusseldorf melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 41 min
- Masa
- Selasa ke Isnin
- Anggaran harga
- €50–330
Penerbangan dari Basel ke Dusseldorf melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 23 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–310
Penerbangan dari Zurich ke Dusseldorf melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 56 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–300
Penerbangan dari Zurich ke Dusseldorf melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–310
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €28–220
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j
- Masa
- Isnin, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €90–330
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–410
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 55 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €40–250
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Zurich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–190
Penerbangan dari Zurich ke Dusseldorf melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €70–190
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–170
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–150
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Zurich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–190
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–170
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Basel ke Dusseldorf melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 4 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–290
Penerbangan dari Zurich ke Dusseldorf melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–280
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Basel ke Dusseldorf melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- €50–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €28–220
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Basel ke Dusseldorf melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 4 j 57 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat, Hari Sabtu, Ahad dan Khamis
- Anggaran harga
- €50–290
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Isnin dan Ahad
- Anggaran harga
- €130–410
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Colmar ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–22
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Colmar ke St Louis
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €11–23
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Colmar ke Basel Sbb
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €12–26
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Colmar ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–22
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Colmar ke Basel Sbb
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €12–26
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Colmar ke St Louis
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €11–23
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Colmar ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–22
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €28–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Colmar ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–22
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €28–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €25–120
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Köln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–200
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €25–120
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–60
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Köln Messe/Deutz Bf
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–140
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +43 (0) 51717
- Tapak web
- nightjet.com
Kereta api malam dari Freiburg(Breisgau) Hbf ke Koeln Hbf
- Tempoh Purata
- 5 j 37 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–99
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- €96–99
- Couchette Carriage
- €60–75
- Seating Carriage
- €30–40
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Zürich HB
Kereta api dari Basel SBB ke Zürich HB
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €8–17
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Koeln/Bonn Flughafen ke Neuss Hbf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Colmar ke Strasbourg - L'Étoile Park Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €6–12
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Colmar ke Strasbourg - L'Étoile Park Bus Station
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €6–10
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Strasbourg ke Düsseldorf central bus station
- Tempoh Purata
- 6 j 25 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Colmar Neuss ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, tiba di stesen Strasbourg - L'Étoile Park Bus Station.
Perkhidmatan Colmar Neuss ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Strasbourg.
Ya, jarak pemanduan antara Colmar ke Neuss adalah 437 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 31m untuk memandu dari Colmar ke Neuss.
Tempah tiket Colmar Neuss ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.









































