Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Cardiff ke Banstead dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Cardiff Central ke London Paddingtontrain Swansea - London Paddington / ...
- Naiki train dari London Victoria ke Bansteadtrain London Victoria - Epsom Downs
3 j 26 min£72–125Bas, barisan 420 bas
Paling murah- Naiki bus dari Cardiff North Road ke Gatwick Airport South Terminalbus Uk940
- Naiki bus dari Gatwick South Terminal ke Marks and Spencerbus 420
7 j£25–36Bas
- Naiki bus dari Park Place ke London Victoria Coach Station Arrivalsbus 507 / ...
5 j 32 min£27–112Pandu 148.7 bt
- Pandu dari Cardiff ke Bansteadcar 148.7 bt
2 j 53 min£37–53Kereta api, terbang
- Naiki train dari Cardiff Central ke Bristol Temple Meadstrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Bristol (BRS) ke Lapangan Terbang Gatwick London (LGW)plane BRS - LGW
6 j 52 min£93–197Kereta api melalui Reading
- Naiki train dari Cardiff Central ke Readingtrain Swansea - London Paddington / ...
- Naiki train dari Reading ke Reigatetrain Reading - Gatwick Airport / ...
3 j 58 min£64–116
Cardiff ke Banstead dengan kereta api dan bas
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Cardiff ke Banstead adalah bas dan barisan 420 bas yang berharga £25 - £40 dan mengambil masa 7j.
Cara terpantas untuk bergerak dari Cardiff ke Banstead adalah pandu yang berharga £35 - £55 dan mengambil masa 2j 53m.
Tidak, tiada bas terus dari Cardiff ke Banstead. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Park Place dan tiba di Marks and Spencer melalui Victoria Coach Station dan Sutton Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 32m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Cardiff ke Banstead. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Cardiff Central dan tiba di Banstead melalui Paddington station dan London Victoria. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 26m.
Jarak antara Cardiff dan Banstead adalah 167 batu. Jarak jalan raya ialah 149.5 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Cardiff ke Banstead tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 26m dan berharga £70 - £130.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 26m untuk bertolak dari Cardiff ke Banstead, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Cardiff Banstead ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen Park Place.
Perkhidmatan Cardiff Banstead ke kereta api, dikendalikan oleh Great Western Railway (GWR), berlepas dari stesen Cardiff Central.
Cara terbaik untuk bertolak dari Cardiff ke Banstead adalah dengan kereta api yang mengambil masa 3j 26m dan berharga £70 - £130. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £26 - £120 dan mengambil masa 5j 32m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Cardiff, Wales dan Banstead, Surrey, England?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Bristol ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 31 min
- Masa
- Jumaat, Khamis, Isnin dan Ahad
- Anggaran harga
- £30–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Bristol ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 46 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £30–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Bristol ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j 56 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £30–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Bristol ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Isle Of Man
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £30–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Bristol ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 5 j 35 min
- Masa
- Selasa ke Ahad
- Anggaran harga
- £30–170
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Bristol ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 46 min
- Masa
- Ahad, Khamis, Rabu dan Jumaat
- Anggaran harga
- £29–150
- Tapak web
- aurigny.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Bristol ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Guernsey
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £80–240
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Cardiff Central ke London Paddington
- Tempoh Purata
- 1 j 52 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £60–110
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Cardiff Central ke Bristol Temple Meads
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £15–29
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Cardiff Central ke Reading
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £45–85
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Reading ke Reigate
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £18–35
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- +44 (0)3457 282930
- Tapak web
- Southern
Kereta api dari London Victoria ke Banstead
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £8–14
- Jadual di
- Southern
- Telefon
- 03333 211 202
- Tapak web
- tfw.wales
Kereta api dari Cardiff Central ke Bristol Temple Meads
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £12–21
- Jadual di
- tfw.wales
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Cardiff Central ke Bristol Temple Meads
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- £16–25
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Park Place ke London Victoria Coach Station Arrivals
- Tempoh Purata
- 3 j 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £23–40
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Cardiff North Road ke Gatwick Airport South Terminal
- Tempoh Purata
- 5 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £22–35
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +44 1293 449191
- E-mel
- info@metrobus.co.uk
- Tapak web
- Metrobus
Bas dari Gatwick South Terminal ke Marks and Spencer
- Tempoh Purata
- 1 j 19 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £3
- Tapak web
- Metrobus
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Cardiff Banstead ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen London Victoria Coach Station Arrivals.
Perkhidmatan Cardiff Banstead ke kereta api, dikendalikan oleh Great Western Railway (GWR), tiba di stesen London Paddington.
Ya, jarak pemanduan antara Cardiff ke Banstead adalah 150 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 2j 53m untuk memandu dari Cardiff ke Banstead.
Tempah tiket Cardiff Banstead ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.



































