Terdapat 7 cara untuk bertolak dari Brighton ke Devon dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Brighton ke Farringdontrain Brighton - Bedford / ...
- Naiki train dari London Paddington ke Exeter St Davidstrain London Paddington - Plymouth / ...
5 j 16 min£104–179Bas melalui Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)
Paling murah- Naiki bus dari Preston Circus ke Heathrow Central Bus Stationbus 025
- Naiki bus dari London Heathrow Airport ke Exeterbus Ukn49
8 j 49 min£34–57Bas
- Naiki bus dari Preston Circus ke Heathrow Central Bus Stationbus 025
- Naiki bus dari Heathrow Central Bus Station ke Bampfylde Streetbus 501 / ...
7 j 50 min£38–67Pandu 179.5 bt
- Pandu dari Brighton ke Devoncar 179.5 bt
3 j 46 min£45–64Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Exeter (EXT)plane LGW - EXT
5 j 59 min£102–253Kereta api melalui Salisbury
- Naiki train dari Brighton ke Southampton Centraltrain Brighton - Southampton Central
- Naiki train dari Salisbury ke Exeter St Davidstrain London Waterloo - Exeter St Davids / ...
6 j 45 min£69–139Kereta api ke Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton, terbang
- Naiki train dari Brighton ke Southampton Centraltrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton (SOU) ke Exeter (EXT)plane SOU - EXT
7 j 26 min£195–351
Brighton ke Devon dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Brighton ke Devon adalah bas melalui Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) yang berharga £30 - £60 dan mengambil masa 8j 49m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Brighton ke Devon adalah pandu yang berharga £40 - £65 dan mengambil masa 3j 46m.
Tidak, tiada bas terus dari Brighton ke Devon. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Preston Circus dan tiba di Coach House melalui Heathrow Central Bus Station dan Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 50m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Brighton ke Devon. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Brighton dan tiba di Yeoford melalui Farringdon Without, London Paddington dan Exeter St Davids. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 16m.
Jarak antara Brighton dan Devon adalah 240 batu. Jarak jalan raya ialah 180.6 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Brighton ke Devon tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 5j 16m dan berharga £100 - £180.
Ia mengambil masa lebih kurang 5j 16m untuk bertolak dari Brighton ke Devon, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Brighton Devon ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen Preston Circus.
Perkhidmatan Brighton Devon ke kereta api, dikendalikan oleh Thameslink, berlepas dari stesen Brighton.
Cara terbaik untuk bertolak dari Brighton ke Devon adalah dengan kereta api yang mengambil masa 5j 16m dan berharga £100 - £180. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £35 - £70 dan mengambil masa 7j 50m, anda juga boleh terbang, yang berharga £100 - £260 dan mengambil masa 5j 59m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Brighton, England dan Devon, England?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Exeter melalui Jersey
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Selasa, Khamis, Jumaat, Ahad, Isnin dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £70–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Exeter melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £110–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Exeter melalui Edinburgh
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Masa
- Selasa, Khamis, Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £240–700
- Tapak web
- aurigny.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Exeter melalui Guernsey
- Tempoh Purata
- 2 j 35 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- £120–380
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton ke Exeter melalui Guernsey
- Tempoh Purata
- 3 j 12 min
- Masa
- Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- £160–500
- Tapak web
- loganair.co.uk
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Exeter melalui Jersey
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- £110–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Exeter melalui Edinburgh
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Masa
- Selasa, Khamis, Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £240–700
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton ke Exeter melalui Jersey
- Tempoh Purata
- 2 j 30 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- £220–700
- Tapak web
- aerlingus.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Exeter melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £110–200
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Exeter melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Selasa dan Khamis
- Anggaran harga
- £55–330
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- Thameslink
Kereta api dari Brighton ke Farringdon
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £27–35
- Jadual di
- Thameslink
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari London Paddington ke Exeter St Davids
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £70–130
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- +44 (0)3457 282930
- Tapak web
- Southern
Kereta api dari Brighton ke Southampton Central
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £28–50
- Jadual di
- Southern
Kereta api dari Brighton ke Southampton Central
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £28–50
- Jadual di
- Southern
- Telefon
- 0345 6000 650
- Tapak web
- South Western Railway
Kereta api dari Salisbury ke Exeter St Davids
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- £30–70
- Jadual di
- South Western Railway
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Preston Circus ke Heathrow Central Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £10–18
- Jadual di
- National Express
Bas dari Heathrow Central Bus Station ke Bampfylde Street
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £25–45
- Jadual di
- National Express
Bas dari Preston Circus ke Heathrow Central Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £10–18
- Jadual di
- National Express
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari London Heathrow Airport ke Exeter
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £21–35
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Brighton Devon ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen Heathrow Central Bus Station.
Perkhidmatan Brighton Devon ke kereta api, dikendalikan oleh Thameslink, tiba di stesen Farringdon.
Ya, jarak pemanduan antara Brighton ke Devon adalah 181 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 46m untuk memandu dari Brighton ke Devon.
Tempah tiket Brighton Devon ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.



























