Terdapat 4 cara untuk bertolak dari Bochum ke Bad Rothenfelde dengan kereta api, kereta, atau bas
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Bochum Hbf ke Bielefeld Hbftrain 10 / ...
- Naiki train dari Bielefeld Hbf ke Dissen-Bad Rothenfeldetrain Rb75
2 j 23 min€38–71Pandu 121.1 km
Paling murah- Pandu dari Bochum ke Bad Rothenfeldecar 121.1 km
1 j 27 min€18–26Kereta api, bas
- Naiki train dari Bochum Hbf ke Osnabrück Hbftrain 14 / ...
- Naiki bus dari Osnabrück Hauptbahnhof/ZOB ke Bad Rothenfelde ZOBbus 467 / ...
2 j 41 minKereta api, bas melalui Haltern Am See
- Naiki train dari Bochum Hbf ke Haltern Am Seetrain Re
- Naiki train dari Haltern am See Bf ke Osnabrück Hbftrain Re2
- Naiki bus dari Osnabrück Hauptbahnhof/ZOB ke Bad Rothenfelde ZOBbus 467
3 j 36 min
Bochum ke Bad Rothenfelde dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Bochum ke Bad Rothenfelde adalah pandu yang berharga €17 - €26 dan mengambil masa 1j 27m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Bochum ke Bad Rothenfelde adalah pandu yang berharga €17 - €26 dan mengambil masa 1j 27m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Bochum ke Bad Rothenfelde. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Bochum Hbf dan tiba di Dissen-Bad Rothenfelde melalui Bielefeld Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 2j 23m.
Jarak antara Bochum dan Bad Rothenfelde adalah 146 km. Jarak jalan raya ialah 121.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Bochum ke Bad Rothenfelde tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 2j 23m dan berharga €35 - €75.
Ia mengambil masa lebih kurang 2j 23m untuk bertolak dari Bochum ke Bad Rothenfelde, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Bochum Bad Rothenfelde ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Bochum Hbf.
Perkhidmatan Bochum Bad Rothenfelde ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Bielefeld Hbf.
Ya, jarak pemanduan antara Bochum ke Bad Rothenfelde adalah 121 km. Ia mengambil masa lebih kurang 1j 27m untuk memandu dari Bochum ke Bad Rothenfelde.
Tempah tiket Bochum Bad Rothenfelde ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Bochum, Jerman dan Bad Rothenfelde, Jerman?
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Bochum Hbf ke Bielefeld Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Bochum Hbf ke Osnabrück Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Bochum Hbf ke Bielefeld Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixtrain.de
- Tapak web
- flixtrain.de
Kereta api dari Bochum Hbf ke Bielefeld Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- flixtrain.de
- Tempah di
- flixtrain.de
- Telefon
- 01806 / 600161
- E-mel
- dialog@nordwestbahn.de
- Tapak web
- NordWestBahn
Kereta api dari Bielefeld Hbf ke Dissen-Bad Rothenfelde
- Tempoh Purata
- 44 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €29
- Jadual di
- NordWestBahn
- Telefon
- +49 6078 966930
- E-mel
- service@vias-online.eu
- Tapak web
- VIAS Rail GmbH
Kereta api dari Bochum Hbf ke Haltern Am See
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11
- Jadual di
- VIAS Rail GmbH
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Bochum Hbf ke Haltern Am See
Kereta api dari Haltern am See Bf ke Osnabrück Hbf
- Tapak web
- Willy Hummert Omnibusverkehr GmbH
Bas dari Osnabrück Hauptbahnhof/ZOB ke Bad Rothenfelde ZOB
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Jadual di
- Willy Hummert Omnibusverkehr GmbH
Bas dari Osnabrück Hauptbahnhof/ZOB ke Bad Rothenfelde ZOB
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Jadual di
- Willy Hummert Omnibusverkehr GmbH
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- dbregiobus-nord.de
Bas dari Osnabrück Hauptbahnhof/ZOB ke Bad Rothenfelde ZOB
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Jadual di
- dbregiobus-nord.de
Bas dari Osnabrück Hauptbahnhof/ZOB ke Bad Rothenfelde ZOB
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Jadual di
- dbregiobus-nord.de




















