Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Bitche ke Amsterdam dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourgtrain Ter
- Naiki train dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissytrain Tgv
- Naiki train dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Amsterdam Centraaltrain
8 j 58 min€135–427Bas, kereta api melalui Cologne
Paling murah- Naiki bus dari Bitche ke Sarregueminesbus
- Naiki train dari Saarbrücken Hbf ke Ingelheim, Bahnhoftrain Re3
- Naiki train dari Ingelheim, Bahnhof ke Köln Hbftrain
- Naiki train dari Köln Hbf ke Amsterdam Centraaltrain Ice
11 j 57 min€88–158Bas
- Naiki bus dari Bitche ke Sarregueminesbus
- Naiki bus dari Saarbrücken Hbf ke Luxembourgbus L40
- Naiki bus dari Luxembourg, P+R Bouillon ke Amsterdam Sloterdijkbus 831 / ...
11 j 32 minPandu 512.4 km
- Pandu dari Bitche ke Amsterdamcar 512.4 km
5 j 27 min€91–131Kereta api, kereta api ke Basel, terbang
- Naiki train dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourgtrain
- Naiki train dari Strasbourg ke St Louistrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane BSL - AMS
7 j 15 min€138–360Bas, kereta api
- Naiki bus dari Bitche ke Sarregueminesbus
- Naiki train dari Saarbrücken Hbf ke Koblenz Hauptbahnhoftrain Re1
- Naiki train dari Koblenz Hauptbahnhof ke Amsterdam Centraaltrain 43N
11 j 40 min€102–356Bas, kereta api, kereta api ke Luxembourg, terbang
- Naiki bus dari Bitche ke Sarregueminesbus
- Naiki train dari Sarreguemines ke Metz Villetrain
- Naiki train dari Metz Ville ke Luxembourgtrain
- Terbang dari Luxembourg (LUX) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane LUX - AMS
7 j 52 min€119–370Kereta api, kereta api ke Stuttgart, terbang
- Naiki train dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourgtrain
- Naiki train dari Strasbourg ke Stuttgart Hbftrain
- Terbang dari Stuttgart (STR) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane STR - AMS
8 j 25 min€168–443Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang
- Naiki train dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourgtrain
- Naiki train dari Strasbourg ke Mannheim Hbftrain
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane FRA - AMS
8 j 6 min€169–495Kereta api, kereta api ke Zurich, terbang
- Naiki train dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourgtrain
- Naiki train dari Strasbourg ke Basel Sbbtrain
- Naiki train dari Basel SBB ke Zürich HBtrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane ZRH - AMS
8 j 55 min€192–471
Bitche ke Amsterdam dengan bas dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Bitche ke Amsterdam adalah bas dan kereta api melalui Cologne yang berharga €85 - €160 dan mengambil masa 11j 57m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Bitche ke Amsterdam adalah pandu yang berharga €90 - €140 dan mengambil masa 5j 27m.
Tidak, tiada bas terus dari Bitche ke Amsterdam. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Bitche dan tiba di Amsterdam Sloterdijk melalui Gare, Sarreguemines, Saarbrücken Hbf, Luxembourg, Gare Centrale routière dan Luxembourg, P+R Bouillon. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 32m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Bitche ke Amsterdam. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Niederbronn-les-Bains dan tiba di Amsterdam Centraal melalui Strasbourg dan Aeroport Cdg2 Tgv Roissy. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 58m.
Jarak antara Bitche dan Amsterdam adalah 991 km. Jarak jalan raya ialah 512.4 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Bitche ke Amsterdam tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 58m dan berharga €130 - €430.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 58m untuk bertolak dari Bitche ke Amsterdam, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Bitche Amsterdam ke bas, dikendalikan oleh SNCF Bus, berlepas dari stesen Bitche.
Perkhidmatan Bitche Amsterdam ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Niederbronn-les-Bains.
Cara terbaik untuk bertolak dari Bitche ke Amsterdam adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 58m dan berharga €130 - €430. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 11j 32m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Bitche, Perancis dan Amsterdam, Belanda?
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Basel ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–290
Penerbangan dari Luxembourg ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
Penerbangan dari Stuttgart ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
Penerbangan dari Zurich ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–280
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Basel ke Amsterdam Schiphol melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 21 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–550
Penerbangan dari Luxembourg ke Amsterdam Schiphol melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €140–340
Penerbangan dari Stuttgart ke Amsterdam Schiphol melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–340
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–490
Penerbangan dari Zurich ke Amsterdam Schiphol melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €95–550
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Amsterdam Schiphol melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–360
Penerbangan dari Zurich ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 39 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–300
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Basel ke Amsterdam Schiphol melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Isnin dan Ahad
- Anggaran harga
- €160–550
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €150–490
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 59 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €70–140
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke St Louis
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €22–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Sarreguemines ke Metz Ville
- Tempoh Purata
- 59 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €14–28
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Metz Ville ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 59 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €10–21
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Niederbronn-les-Bains ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Basel Sbb
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €23–50
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 59 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €85–140
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Metz Ville ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €12–20
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €28–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 57 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €65–150
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Amsterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 3 j 26 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €140–250
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Amsterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 3 j 21 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €55–120
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Köln Hbf ke Amsterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 3 j 8 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €28–60
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €8–17
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +49 621 830 1200
- Tapak web
- Süwex
Kereta api dari Saarbrücken Hbf ke Koblenz Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 37 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–45
- Jadual di
- Süwex
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Koblenz Hauptbahnhof ke Amsterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 5 j 46 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €65–290
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €28–130
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €25–120
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–60
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 6731 999 27-27
- E-mel
- info@vlexx.de
- Tapak web
- vlexx
Kereta api dari Saarbrücken Hbf ke Ingelheim, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- vlexx
- Telefon
- +49-261-98887070
- E-mel
- service@trans-regio.de
- Tapak web
- Trans Regio Deutsche Regionalbahn GmbH (MittelrheinBahn)
Kereta api dari Ingelheim, Bahnhof ke Köln Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 42 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–45
- Jadual di
- Trans Regio Deutsche Regionalbahn GmbH (MittelrheinBahn)
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Zürich HB
Bas dari Bitche ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- SNCF Bus
Bas dari Bitche ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- SNCF Bus
Bas dari Bitche ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- SNCF Bus
Bas dari Bitche ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- SNCF Bus
- Telefon
- 09 70 80 90 10
- E-mel
- webmestre@moselle.fr
- Tapak web
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
Bas dari Bitche ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €4–5
- Jadual di
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
Bas dari Bitche ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €4–5
- Jadual di
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
Bas dari Bitche ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €4–5
- Jadual di
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
Bas dari Bitche ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €4–5
- Jadual di
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
- Telefon
- +352 24 89 24 89
- Tapak web
- cfl.lu
Bas dari Saarbrücken Hbf ke Luxembourg
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Luxembourg, P+R Bouillon ke Amsterdam Sloterdijk
- Tempoh Purata
- 6 j
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Luxembourg, P+R Bouillon ke Amsterdam Sloterdijk
- Tempoh Purata
- 6 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Bitche Amsterdam ke bas, dikendalikan oleh SNCF Bus, tiba di stesen Sarreguemines.
Perkhidmatan Bitche Amsterdam ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Strasbourg.
Ya, jarak pemanduan antara Bitche ke Amsterdam adalah 512 km. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 27m untuk memandu dari Bitche ke Amsterdam.
Tempah tiket Bitche Amsterdam ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.





























































