Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Belluno ke Vienna dengan kereta api, bas, kereta api malam, kereta, kapal terbang, atau perkhidmatan ulang-alik
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Belluno ke Coneglianotrain Re
- Naiki train dari Conegliano ke Udinetrain Re
- Naiki train dari Udine ke Wien Hbftrain Rjx
8 j 54 min€90–219Kereta api, kereta api malam
Paling murah- Naiki train dari Belluno ke Coneglianotrain Re
- Naiki nighttrain dari Conegliano ke Wien Hbfnighttrain Nj
11 j 27 min€41–129Kereta api, bas
- Naiki train dari Belluno ke Coneglianotrain Re
- Naiki train dari Conegliano ke Udinetrain Re
- Naiki bus dari Udine ke Vienna, Central Station Südtiroler Platzbus
10 j€50–164Pandu 533.5 km
- Pandu dari Belluno ke Viennacar 533.5 km
6 j 12 min€88–127Bas
- Naiki bus dari Longarone FS. ke Venice Airportbus
- Naiki bus dari Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia ke Maribor, Avtobusna Postajabus
- Naiki bus dari Maribor, Avtobusna Postaja ke Wien Hbfbus
11 j 36 min€134–1,868Kereta api ke Venice, terbang
- Naiki train dari Belluno ke Venezia Mestretrain
- Terbang dari Venice (VCE) ke Lapangan Terbang Schwechat (VIE)plane VCE - VIE
6 j 1 min€52–186Kereta api, perkhidmatan ulang-alik ke Klagenfurt, terbang
- Naiki train dari Belluno ke Coneglianotrain
- Naiki train dari Conegliano ke Udinetrain
- Naik bas ulang-alik dari Udine ke Klagenfurt Flughafen
- Terbang dari Klagenfurt (KLU) ke Lapangan Terbang Schwechat (VIE)plane KLU - VIE
7 j 42 min€289–915Bas, perkhidmatan ulang-alik ke Lapangan Terbang Innsbruck, terbang
- Naiki bus dari Longarone ke San Candidobus
- Naik bas ulang-alik dari San Candido ke Innsbruck Airport
- Terbang dari Lapangan Terbang Innsbruck (INN) ke Lapangan Terbang Schwechat (VIE)plane INN - VIE
8 j 40 min€208–461Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Borgo Panigale, terbang
- Naiki train dari Belluno ke Venezia Mestretrain
- Naiki train dari Venezia Mestre ke Bologna Centraletrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Borgo Panigale (BLQ) ke Lapangan Terbang Schwechat (VIE)plane BLQ - VIE
7 j 25 min€77–289
Belluno ke Vienna dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Belluno ke Vienna adalah kereta api dan bas yang berharga €50 - €170 dan mengambil masa 10j.
Cara terpantas untuk bergerak dari Belluno ke Vienna adalah kereta api dan terbang yang berharga €50 - €190 dan mengambil masa 6j 1m.
Tidak, tiada bas terus dari Belluno ke Vienna. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Belluno dan tiba di Wien Hbf melalui Longarone FS., Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia dan Maribor, Avtobusna Postaja. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 36m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Belluno ke Vienna. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Belluno dan tiba di Wien Hbf melalui Conegliano dan Udine. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 54m.
Jarak antara Belluno dan Vienna adalah 679 km. Jarak jalan raya ialah 533.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Belluno ke Vienna tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 54m dan berharga €90 - €220.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 54m untuk bertolak dari Belluno ke Vienna, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Belluno Vienna ke bas, dikendalikan oleh Cortina Express, berlepas dari stesen Longarone FS..
Perkhidmatan Belluno Vienna ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, berlepas dari stesen Belluno.
Cara terbaik untuk bertolak dari Belluno ke Vienna adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 54m dan berharga €90 - €220. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €130 - €1900 dan mengambil masa 11j 36m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Belluno, Itali dan Vienna, Austria?
- Tapak web
- austrian.com
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Schwechat
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–170
Penerbangan dari Klagenfurt ke Lapangan Terbang Schwechat
- Tempoh Purata
- 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–240
Penerbangan dari Lapangan Terbang Innsbruck ke Lapangan Terbang Schwechat
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–290
Penerbangan dari Lapangan Terbang Borgo Panigale ke Lapangan Terbang Schwechat
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–260
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Belluno ke Conegliano
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Conegliano ke Udine
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–15
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Belluno ke Conegliano
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Conegliano ke Udine
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–15
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Belluno ke Conegliano
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Belluno ke Venezia Mestre
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €11–18
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Belluno ke Conegliano
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Conegliano ke Udine
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–15
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Belluno ke Venezia Mestre
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €11–18
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 52 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–29
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Udine ke Vienna, Central Station Südtiroler Platz
- Tempoh Purata
- 6 j 29 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Longarone ke San Candido
- Tempoh Purata
- 1 j 48 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €7–12
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Belluno Vienna ke bas, dikendalikan oleh Cortina Express, tiba di stesen Venice Airport.
Perkhidmatan Belluno Vienna ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, tiba di stesen Conegliano.
Ya, jarak pemanduan antara Belluno ke Vienna adalah 533 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j 12m untuk memandu dari Belluno ke Vienna.
Tempah tiket Belluno Vienna ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.





