Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Beaune ke Ravensburg dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Dijon ke Zürich HBtrain Tgv
- Naiki kereta api dari Zürich HB ke Schaffhausentrain Ic / ...
- Naiki kereta api dari Schaffhausen ke Friedrichsh. Stadtbahnhoftrain Re3
7 j 18 min€163–468Bas
Paling murah- Naiki bas dari Dijon ke Zurich Bus Stationbus FlixBus N191 / ...
- Naiki bas dari Zurich Bus Station ke Ravensburg ZOBbus FlixBus N99
10 j 19 min€45–79Pandu 444.1 km
- Pandu dari Beaune ke Ravensburgcar 444.1 km
4 j 39 min€69–100Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Dijon ke Zürich HBtrain Tgv
- Naiki kereta api dari Zürich HB ke Konstanztrain
- Naiki bas dari Konstanz Bahnhof ke Ravensburg Karlstraßebus 700
7 j 55 min€166–481Kereta api, bas melalui Zürich
- Naiki kereta api dari Dijon Ville ke Zuerich Hbtrain Tgv
- Naiki kereta api dari Zürich HB ke Konstanz Bahnhoftrain 75
- Naiki bas dari Konstanz Bahnhof ke Ravensburg Karlstraßebus 700
7 j 55 min€94–147
Beaune ke Ravensburg dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Beaune ke Ravensburg adalah bas yang berharga €45 - €80 dan mengambil masa 10j 19m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Beaune ke Ravensburg adalah pandu yang berharga €65 - €100 dan mengambil masa 4j 39m.
Tidak, tiada bas terus dari Beaune ke Ravensburg. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Dijon dan tiba di Ravensburg ZOB melalui Zurich Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 19m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Beaune ke Ravensburg. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Beaune dan tiba di Ravensburg, Bahnhof melalui Dijon, Zürich HB, Schaffhausen dan Friedrichsh. Stadtbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 18m.
Jarak antara Beaune dan Ravensburg adalah 516 km. Jarak jalan raya ialah 444.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Beaune ke Ravensburg tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 18m dan berharga €160 - €470.
Ia mengambil masa lebih kurang 7j 18m untuk bertolak dari Beaune ke Ravensburg, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Beaune Ravensburg ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Dijon.
Perkhidmatan Beaune Ravensburg ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), berlepas dari stesen Dijon.
Cara terbaik untuk bertolak dari Beaune ke Ravensburg adalah dengan kereta api yang mengambil masa 7j 18m dan berharga €160 - €470. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €45 - €80 dan mengambil masa 10j 19m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Beaune, Bourgogne-Franche-Comté, Perancis dan Ravensburg, Jerman?
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Dijon ke Zürich HB
Kereta api dari Zürich HB ke Schaffhausen
Kereta api dari Dijon ke Zürich HB
Kereta api dari Zürich HB ke Konstanz
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Schaffhausen ke Friedrichsh. Stadtbahnhof
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Zuerich Hb
- Tempoh Purata
- 2 j 25 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €70–110
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +49 (0) 7531 915109
- E-mel
- info@sbb-deutschland.de
- Tapak web
- sbb-deutschland.de
Kereta api dari Zürich HB ke Konstanz Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €8–11
- Jadual di
- sbb-deutschland.de
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Dijon ke Zurich Bus Station
- Tempoh Purata
- 5 j 20 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €27–45
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Zurich Bus Station ke Ravensburg ZOB
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €12–21
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +49 731 1550-0
- E-mel
- servicecenter@dbregiobus-rab.de
- Tapak web
- meine-rab.de
Bas dari Konstanz Bahnhof ke Ravensburg Karlstraße
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–13
- Jadual di
- meine-rab.de
Bas dari Konstanz Bahnhof ke Ravensburg Karlstraße
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–13
- Jadual di
- meine-rab.de
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Beaune Ravensburg ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Zurich Bus Station.
Perkhidmatan Beaune Ravensburg ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), tiba di stesen Zürich HB.
Ya, jarak pemanduan antara Beaune ke Ravensburg adalah 444 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 39m untuk memandu dari Beaune ke Ravensburg.
Tempah tiket Beaune Ravensburg ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Beaune Ravensburg ke bas anda dalam talian dengan Omio.





















