Terdapat 13 cara untuk bertolak dari Beatenberg ke London dengan kereta api, bas, kereta api malam, kereta, Kereta api pengangkutan, feri kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Interlaken West ke Basel SBBtrain Ice
- Naiki train dari St Louis ke Strasbourgtrain Ter
- Naiki train dari Strasbourg Bahnhof ke Paris l'Esttrain 83 / ...
- Naiki train dari Paris Nord ke London St Pancras Intltrain Eil
11 j 15 min£205–521Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Thun ke Basel SBBtrain Ic6 / ...
- Naiki bus dari Basel SBB ke Brussels-North train stationbus
- Naiki bus dari Brussels-North train station ke London Victoriabus
21 j 53 min£80–241Bas
- Naiki bus dari Interlaken Bahnhof West ke Zürich HB Schweizerhofbus
- Naiki bus dari Zürich ke Luxembourgbus
- Naiki bus dari Luxembourg P+R Bouillon ke London Victoria Green Line Stationbus
20 j 44 min£87–142Kereta api, kereta api malam
- Naiki train dari Interlaken West ke Zürich HBtrain
- Naiki nighttrain dari Zürich HB ke Amsterdam Centraalnighttrain Nj
- Naiki train dari Amsterdam Centraal ke London St Pancras Intltrain Eil
20 j 52 min£432–1,153Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Beatenberg ke Calais-Fréthuncar
- Naiki cartrain dari Calais-Fréthun ke Folkestonecartrain
- Pandu dari Folkestone ke Londoncar
11 j 27 min£246–304Pandu, feri kereta
- Pandu dari Beatenberg ke Calaiscar
- Naiki carferry dari Calais ke Port of Dovercarferry
- Pandu dari Port of Dover ke Londoncar
12 j 25 min£138–236Kereta api ke Zurich, terbang ke Lapangan Terbang London City
- Naiki train dari Interlaken West ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Lapangan Terbang London City (LCY)plane ZRH - LCY
7 j 23 min£145–478Kereta api ke Basel, terbang ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Naiki train dari Interlaken West ke Basel SBBtrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)plane BSL - LHR
7 j 17 min£87–413Kereta api ke Zurich, terbang ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Naiki train dari Interlaken West ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)plane ZRH - LHR
7 j 31 min£133–399Kereta api ke Zurich, terbang ke Lapangan Terbang Gatwick London, kereta api
- Naiki train dari Interlaken West ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Lapangan Terbang Gatwick London (LGW)plane ZRH - LGW
- Naiki train dari Gatwick Airport ke London Victoriatrain
7 j 38 min£121–364Kereta api ke Basel, terbang ke Lapangan Terbang Gatwick London, kereta api
- Naiki train dari Interlaken West ke Basel SBBtrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Lapangan Terbang Gatwick London (LGW)plane BSL - LGW
- Naiki train dari Gatwick Airport ke London Victoriatrain
7 j 24 min£90–338Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Geneva, terbang ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Naiki train dari Interlaken West ke Berntrain
- Naiki train dari Bern ke Genève-Aéroporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Geneva (GVA) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)plane GVA - LHR
8 j 19 min£135–444Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Geneva, terbang ke London Luton
- Naiki train dari Interlaken West ke Berntrain
- Naiki train dari Bern ke Genève-Aéroporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Geneva (GVA) ke London Luton (LTN)plane GVA - LTN
- Naiki train dari Luton Airport Parkway ke London St Pancras Intltrain
8 j 43 min£134–403
Beatenberg ke London dengan bas, kereta api dan jalan kaki
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Beatenberg ke London adalah bas yang berharga £85 - £150 dan mengambil masa 20j 44m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Beatenberg ke London adalah kereta api dan terbang yang berharga £85 - £420 dan mengambil masa 7j 17m.
Tidak, tiada bas terus dari Beatenberg ke London. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Beatenberg, Parkplatz Lood dan tiba di London Victoria Green Line Station melalui Interlaken Bahnhof West, Zürich dan Luxembourg P+R Bouillon. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 20j 44m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Beatenberg ke London. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Interlaken West dan tiba di London St Pancras Intl melalui Basel SBB, St Louis, Strasbourg Bahnhof dan Paris Nord. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 15m.
Jarak antara Beatenberg dan London adalah 746 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Beatenberg ke London tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 11j 15m dan berharga £200 - £550.
Ia mengambil masa lebih kurang 11j 15m untuk bertolak dari Beatenberg ke London, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Beatenberg London ke bas, dikendalikan oleh Shuttler, berlepas dari stesen Interlaken Bahnhof West.
Perkhidmatan Beatenberg London ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), berlepas dari stesen Interlaken West.
Cara terbaik untuk bertolak dari Beatenberg ke London adalah dengan kereta api yang mengambil masa 11j 15m dan berharga £200 - £550. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £85 - £150 dan mengambil masa 20j 44m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Beatenberg, Switzerland dan London, England?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang London City
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Masa
- Selasa, Rabu, Khamis, Isnin, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £80–250
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £55–200
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £60–160
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £65–200
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang London City
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £90–300
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £60–190
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Gatwick London
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £65–230
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Lapangan Terbang Geneva
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £65–230
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 43 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £60–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Lapangan Terbang Heathrow London melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £60–200
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Gatwick London
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £45–160
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Gatwick London
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £55–140
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke London Luton
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £45–160
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke London Luton melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £45–160
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke London Luton melalui Bordeaux
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- £45–160
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang London City melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £65–360
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Heathrow London melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £45–270
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Heathrow London melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £45–270
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Heathrow London melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £100–230
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Cologne Bonn
- Tempoh Purata
- 4 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £50–190
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Lapangan Terbang Heathrow London melalui Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- £130–230
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Heathrow London melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £40–260
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Heathrow London melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £40–260
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Gatwick London melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £80–160
- Tapak web
- jet2.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke London Luton
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £65–190
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Interlaken West ke Basel SBB
Kereta api dari Interlaken West ke Zürich HB
Kereta api malam dari Zürich HB ke Amsterdam Centraal
Kereta api dari Thun ke Basel SBB
Kereta api dari Interlaken West ke Zürich Flughafen
Kereta api dari Interlaken West ke Basel SBB
Kereta api dari Interlaken West ke Zürich Flughafen
Kereta api dari Interlaken West ke Zürich Flughafen
Kereta api dari Interlaken West ke Basel SBB
Kereta api dari Interlaken West ke Bern
Kereta api dari Bern ke Genève-Aéroport
Kereta api dari Interlaken West ke Bern
Kereta api dari Bern ke Genève-Aéroport
- Telefon
- +49 (0) 7531 915109
- E-mel
- info@sbb-deutschland.de
- Tapak web
- SBB GmbH
Kereta api dari Interlaken West ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- £11–15
- Jadual di
- SBB GmbH
Kereta api dari Thun ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £10–13
- Jadual di
- SBB GmbH
Kereta api dari Interlaken West ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- £11–15
- Jadual di
- SBB GmbH
Kereta api dari Interlaken West ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- £11–15
- Jadual di
- SBB GmbH
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari St Louis ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £19–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg Bahnhof ke Paris l'Est
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £60–130
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari Paris Nord ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 2 j 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £110–190
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari Amsterdam Centraal ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 4 j 17 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £140–240
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Calais-Fréthun ke Folkestone
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £117
- Jadual di
- leshuttle.com
- Tempah di
- leshuttle.com
- Standard fare
- £117
- Telefon
- +39 06 68475475
- E-mel
- ufficiogruppi@trenitalia.it
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Thun ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £29–70
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- £45–70
- 2nd Class
- £29–40
- Telefon
- +44 (0)3457 282930
- Tapak web
- Southern
Kereta api dari Gatwick Airport ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- £13–27
- Jadual di
- Southern
Kereta api dari Gatwick Airport ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- £13–27
- Jadual di
- Southern
- Telefon
- +44 345 850 1530
- Tapak web
- gatwickexpress.com
Kereta api dari Gatwick Airport ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £18–30
- Jadual di
- gatwickexpress.com
Kereta api dari Gatwick Airport ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £18–30
- Jadual di
- gatwickexpress.com
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- Thameslink
Kereta api dari Luton Airport Parkway ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- £14–29
- Jadual di
- Thameslink
- Telefon
- 03457 125 678
- Tapak web
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Luton Airport Parkway ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £15–22
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +41 44 552 0807
- E-mel
- contact@shuttler.ch
- Tapak web
- shuttler.ch
Bas dari Interlaken Bahnhof West ke Zürich HB Schweizerhof
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- £20–24
- Jadual di
- shuttler.ticpoi.com
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Zürich ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 5 j 51 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £30–60
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +420 222 222 221
- E-mel
- info@regiojet.com
- Tapak web
- regiojet.com
Bas dari Luxembourg P+R Bouillon ke London Victoria Green Line Station
- Tempoh Purata
- 9 j 20 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- £35–55
- Jadual di
- regiojet.com
- Tempah di
- regiojet.com
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Basel SBB ke Brussels-North train station
- Tempoh Purata
- 8 j
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £35–65
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Brussels-North train station ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 9 j 25 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- £27–45
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Calais ke Port of Dover
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £7–45
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Beatenberg London ke bas, dikendalikan oleh Shuttler, tiba di stesen Zürich HB Schweizerhof.
London 1j belakang Beatenberg. Ia kini 5:12 PM di Beatenberg dan 4:12 PM di London.
Perkhidmatan Beatenberg London ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), tiba di stesen Basel SBB.

























































