Terdapat 12 cara untuk bertolak dari Basingstoke ke Bonn dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, feri kereta, atau trem
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Basingstoke ke London Waterlootrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Miditrain Eil
- Naiki train dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Koeln Hbftrain Ice
7 j 7 min€198–435Bas
Paling murah- Naiki bus dari The Malls ke London Victoria Coach Station Arrivalsbus 035
- Naiki bus dari London Victoria ke Bonn UN Campusbus N280
17 j 5 min€64–105Bas, kereta api
- Naiki bus dari The Malls ke London Victoria Coach Station Arrivalsbus 035
- Naiki bus dari London Victoria Green Line Station ke Brussels Midi / Brussels South Westbus
- Naiki train dari Bruxelles-Midi ke Bonn Hbftrain Nj / ...
14 j 23 min€76–125Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Basingstoke ke Folkestonecar
- Naiki cartrain dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke Bonncar
6 j 43 min€237–287Kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Naiki train dari Basingstoke ke Clapham Junctiontrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn (CGN)plane LGW - CGN
5 j 15 min€97–241Pandu, feri kereta
- Pandu dari Basingstoke ke Port of Dovercar
- Naiki carferry dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke Bonncar
7 j 52 min€131–242Terbang Lapangan Terbang Heathrow London ke Dusseldorf, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Dusseldorf (DUS)plane LHR - DUS
- Naiki train dari Düsseldorf Hbf ke Bonn Hbftrain
6 j 6 min€91–288Kereta api ke London Stansted, terbang ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Naiki train dari Basingstoke ke London Waterlootrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn (CGN)plane STN - CGN
6 j 6 min€82–289Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt, kereta api, barisan 66 trem
- Naiki train dari Basingstoke ke Wokingtrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane LHR - FRA
- Naiki train dari Frankfurt ke Siegburg Bftrain
- Naiki tram dari Siegburg Bf ke Bonn Stadthaustram
6 j 23 minKereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Dusseldorf, kereta api
- Naiki train dari Basingstoke ke Clapham Junctiontrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Dusseldorf (DUS)plane LGW - DUS
- Naiki train dari Düsseldorf Hbf ke Bonn Hbftrain
6 j 7 min€95–284Terbang Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Brussels National, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Lapangan Terbang Brussels National (BRU)plane LHR - BRU
- Naiki train dari Brussels-Nord ke Koeln Hbftrain
7 j 48 min€125–339Terbang Lapangan Terbang Heathrow London ke Luxembourg, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Luxembourg (LUX)plane LHR - LUX
- Naiki train dari Trier, Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Koblenz Hbf ke Bonn Hbftrain
8 j 50 min€105–392
Basingstoke ke Bonn dengan bas dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Basingstoke ke Bonn adalah bas yang berharga €60 - €110 dan mengambil masa 17j 5m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Basingstoke ke Bonn adalah kereta api dan terbang yang berharga €95 - €250 dan mengambil masa 5j 15m.
Tidak, tiada bas terus dari Basingstoke ke Bonn. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari The Malls dan tiba di Bonn UN Campus melalui London Victoria. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 17j 5m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Basingstoke ke Bonn. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Basingstoke dan tiba di Bonn Hbf melalui Waterloo station, London St Pancras Intl, Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi dan Koeln Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 7m.
Jarak antara Basingstoke dan Bonn adalah 703 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basingstoke ke Bonn tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 7m dan berharga €190 - €440.
Ia mengambil masa lebih kurang 7j 7m untuk bertolak dari Basingstoke ke Bonn, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Basingstoke Bonn ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen The Malls.
Perkhidmatan Basingstoke Bonn ke kereta api, dikendalikan oleh South Western Railway, berlepas dari stesen Basingstoke.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basingstoke ke Bonn adalah dengan kereta api yang mengambil masa 7j 7m dan berharga €190 - €440. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €60 - €110 dan mengambil masa 17j 5m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Basingstoke, England dan Bonn, Jerman?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–250
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–220
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Brussels National
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–230
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–220
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Dusseldorf melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–550
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Luxembourg melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 17 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–260
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari London Stansted ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–200
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–220
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Dusseldorf melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Khamis ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €55–330
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
- Tapak web
- brusselsairlines.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Lapangan Terbang Brussels National
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €65–240
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Brussels National
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–210
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Dusseldorf melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–280
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Luxembourg melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–360
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–290
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Luxembourg melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–350
- Tapak web
- jet2.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- €75–170
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari London Stansted ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €40–210
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €50–180
- Telefon
- 0345 6000 650
- Tapak web
- South Western Railway
Kereta api dari Basingstoke ke London Waterloo
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- South Western Railway
Kereta api dari Basingstoke ke Clapham Junction
- Tempoh Purata
- 36 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- South Western Railway
Kereta api dari Basingstoke ke London Waterloo
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- South Western Railway
Kereta api dari Basingstoke ke Woking
- Tempoh Purata
- 26 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €10–21
- Jadual di
- South Western Railway
Kereta api dari Basingstoke ke Clapham Junction
- Tempoh Purata
- 36 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- South Western Railway
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €130–230
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Koeln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €80–140
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Koeln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €40–85
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–27
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Siegburg Bf
- Tempoh Purata
- 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €25–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–27
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Brussels-Nord ke Koeln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €35–80
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Koblenz Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–22
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Bruxelles-Midi ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 3 j 58 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €45–70
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Frankfurt ke Siegburg Bf
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Koblenz Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €10–16
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- E-mel
- customer.support@eurotunnel.com
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €139
- Jadual di
- leshuttle.com
- Standard fare
- €139
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
Kereta api dari Koblenz Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €7–16
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Frankfurt ke Siegburg Bf
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €7–16
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Koblenz Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €6–13
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- 0228/711 -1
- Tapak web
- SWB Bus und Bahn
Trem dari Siegburg Bf ke Bonn Stadthaus
- Tempoh Purata
- 22 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Jadual di
- SWB Bus und Bahn
- Telefon
- +49 621 830 1200
- Tapak web
- Süwex
Kereta api dari Trier, Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €19–27
- Jadual di
- Süwex
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Trier, Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhof
- Telefon
- +49-261-98887070
- E-mel
- service@trans-regio.de
- Tapak web
- Trans Regio Deutsche Regionalbahn GmbH (MittelrheinBahn)
Kereta api dari Koblenz Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–17
- Jadual di
- Trans Regio Deutsche Regionalbahn GmbH (MittelrheinBahn)
- Telefon
- +43 5 1717
- Tapak web
- Österreichische Bundesbahnen
Kereta api dari Koblenz Hbf ke Bonn Hbf
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €18–28
- Jadual di
- Österreichische Bundesbahnen
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari The Malls ke London Victoria Coach Station Arrivals
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €8–15
- Jadual di
- National Express
Bas dari The Malls ke London Victoria Coach Station Arrivals
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €8–15
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +420 222 222 221
- E-mel
- info@regiojet.com
- Tapak web
- regiojet.com
Bas dari London Victoria Green Line Station ke Brussels Midi / Brussels South West
- Tempoh Purata
- 6 j 30 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- regiojet.com
- Tempah di
- regiojet.com
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari London Victoria ke Bonn UN Campus
- Tempoh Purata
- 14 j 10 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €55–90
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–90
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Basingstoke Bonn ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen London Victoria Coach Station Arrivals.
Bonn adalah 1j lebih awal daripada Basingstoke. Ia kini 12:02 AM di Basingstoke dan 1:02 AM di Bonn.
Perkhidmatan Basingstoke Bonn ke kereta api, dikendalikan oleh South Western Railway, tiba di stesen London Waterloo.
Tempah tiket Basingstoke Bonn ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Basingstoke Bonn ke bas anda dalam talian dengan Omio.
















































