Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Basildon ke Truro dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari London Paddington ke Trurotrain London Paddington - Penzance
9 j 27 min£131–252Bas
Paling murah- Naiki bus dari Bus Station ke Coach Stationbus X10
- Naiki bus dari Coach Station ke Heathrow Central Bus Stationbus 727 / ...
- Naiki bus dari Heathrow Central Bus Station ke Bus Stationbus 504 / ...
11 j 51 min£58–149Pandu 284.7 bt
- Pandu dari Basildon ke Trurocar 284.7 bt
5 j 40 min£71–103Terbang dari Lapangan Terbang London City
- Terbang dari Lapangan Terbang London City (LCY) ke Newquay (NQY)plane LCY - NQY
7 j 53 min£242–620Kereta api, bas
- Naiki train dari Harold Wood ke Heathrow Terminals 2 & 3train
- Naiki bus dari London Heathrow Airport ke Newquay Bus Stationbus
- Naiki bus dari Bus Station ke Museumbus 85 / ...
12 j 10 min£60–111Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang
- Naiki train dari Basildon ke West Hamtrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Newquay (NQY)plane LHR - NQY
7 j 33 min£158–423Kereta api ke London Stansted, terbang
- Naiki train dari Basildon ke London Fenchurch Streettrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Newquay (NQY)plane STN - NQY
5 j 52 min£74–259Kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang
- Naiki train dari London Bridge ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Newquay (NQY)plane LGW - NQY
7 j 55 min£85–285Kereta api ke London Luton, terbang
- Naiki train dari London Bridge ke Luton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Newquay (NQY)plane LTN - NQY
8 j 48 min£118–295
Basildon ke Truro dengan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Basildon ke Truro adalah bas yang berharga £55 - £150 dan mengambil masa 11j 51m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Basildon ke Truro adalah pandu yang berharga £70 - £110 dan mengambil masa 5j 40m.
Tidak, tiada bas terus dari Basildon ke Truro. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Bus Station dan tiba di Bus Station melalui Coach Station dan Heathrow Central Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 51m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Basildon ke Truro. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Basildon dan tiba di Truro melalui West Ham station dan London Paddington. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 27m.
Jarak antara Basildon dan Truro adalah 307 batu. Jarak jalan raya ialah 286.4 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basildon ke Truro tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 27m dan berharga £130 - £260.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 27m untuk bertolak dari Basildon ke Truro, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Basildon Truro ke bas, dikendalikan oleh First Essex, berlepas dari stesen Bus Station.
Perkhidmatan Basildon Truro ke kereta api, dikendalikan oleh Great Western Railway (GWR), berlepas dari stesen London Paddington.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basildon ke Truro adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 27m dan berharga £130 - £260. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £55 - £150 dan mengambil masa 11j 51m, anda juga boleh terbang, yang berharga £240 - £650 dan mengambil masa 7j 53m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Basildon, England dan Truro, England?
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 5 j 32 min
- Masa
- Isnin, Rabu dan Jumaat
- Anggaran harga
- £120–550
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £120–340
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £60–190
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- £80–240
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Alicante–Elche
- Tempoh Purata
- 6 j 5 min
- Masa
- Selasa, Rabu, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £85–240
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari London Paddington ke Truro
- Tempoh Purata
- 7 j 21 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- £120–230
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- +44 345 646 0707
- E-mel
- stcessex@firstbus.co.uk
- Tapak web
- First Essex
Bas dari Bus Station ke Coach Station
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £2–4
- Jadual di
- First Essex
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Basildon Truro ke bas, dikendalikan oleh First Essex, tiba di stesen Coach Station.
Perkhidmatan Basildon Truro ke kereta api, dikendalikan oleh Great Western Railway (GWR), tiba di stesen Truro.
Ya, jarak pemanduan antara Basildon ke Truro adalah 286 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 40m untuk memandu dari Basildon ke Truro.
Tempah tiket Basildon Truro ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.






