Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Basildon ke Redruth dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari London Paddington ke Redruthtrain London Paddington - Penzance
9 j 38 min£132–237Bas
Paling murah- Naiki bus dari London Victoria ke Falmouth University and University of Exeterbus Uk049
11 j 43 min£50–74Pandu 290.7 bt
- Pandu dari Basildon ke Redruthcar 290.7 bt
5 j 44 min£72–104Terbang dari Lapangan Terbang London City
- Terbang dari Lapangan Terbang London City (LCY) ke Newquay (NQY)plane LCY - NQY
8 j 16 min£247–627Bas melalui Lapangan Terbang London Stansted (STN)
- Naiki bus dari Bus Station ke Coach Stationbus X10
- Naiki bus dari Coach Station ke Heathrow Central Bus Stationbus 727 / ...
- Naiki bus dari Heathrow Central Bus Station ke Railway Stationbus 406 / ...
11 j 56 min£51–93Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang
- Naiki train dari Basildon ke London Fenchurch Streettrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Newquay (NQY)plane LHR - NQY
8 j 41 min£151–436Kereta api ke London Stansted, terbang
- Naiki train dari Basildon ke London Fenchurch Streettrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Newquay (NQY)plane STN - NQY
6 j 39 min£79–274Kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang
- Naiki train dari London Bridge ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Newquay (NQY)plane LGW - NQY
8 j 33 min£94–297Kereta api ke London Luton, terbang
- Naiki train dari London Bridge ke Luton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Newquay (NQY)plane LTN - NQY
9 j 41 min£114–324
penerbangan Lapangan Terbang London City (LCY) ke Newquay (NQY)
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Basildon ke Redruth adalah bas yang berharga £50 - £75 dan mengambil masa 11j 43m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Basildon ke Redruth adalah pandu yang berharga £70 - £110 dan mengambil masa 5j 44m.
Tidak, tiada bas terus dari Basildon ke Redruth. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari London Victoria dan tiba di Railway Station melalui Falmouth Uni Penryn Campus. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 11j 43m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Basildon ke Redruth. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Basildon dan tiba di Redruth melalui Aldgate station dan London Paddington. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 38m.
Jarak antara Basildon dan Redruth adalah 317 batu. Jarak jalan raya ialah 292.4 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basildon ke Redruth tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 38m dan berharga £130 - £240.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 38m untuk bertolak dari Basildon ke Redruth, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Basildon Redruth ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen London Victoria.
Perkhidmatan Basildon Redruth ke kereta api, dikendalikan oleh Great Western Railway (GWR), berlepas dari stesen London Paddington.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basildon ke Redruth adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 38m dan berharga £130 - £240. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £50 - £75 dan mengambil masa 11j 43m, anda juga boleh terbang, yang berharga £240 - £650 dan mengambil masa 8j 16m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Basildon, England dan Redruth, England?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 5 j 35 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £230–550
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newquay melalui Manchester
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Selasa, Khamis dan Isnin
- Anggaran harga
- £220–700
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £110–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newquay melalui Glasgow
- Tempoh Purata
- 6 j 50 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £300–850
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Newquay melalui Glasgow
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £260–750
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £55–220
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 6 j
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £65–230
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 5 j 7 min
- Masa
- Rabu, Jumaat, Hari Sabtu dan Isnin
- Anggaran harga
- £230–550
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- £110–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 38 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- £55–220
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 4 j 5 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £65–230
- Tapak web
- aerlingus.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 5 j 35 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £230–550
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Newquay melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 8 j 25 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £230–550
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £110–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £55–220
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Newquay melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 5 j 10 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £75–260
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 6 j
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £65–230
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang London City ke Newquay melalui Edinburgh
- Tempoh Purata
- 6 j 55 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- £80–370
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newquay melalui Edinburgh
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- £65–290
Penerbangan dari London Stansted ke Newquay
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £26–190
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Newquay melalui Edinburgh
- Tempoh Purata
- 6 j 20 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- £55–250
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Edinburgh
- Tempoh Purata
- 4 j 5 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- £50–240
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newquay melalui Manchester
- Tempoh Purata
- 5 j 5 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £55–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Newquay melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 6 j 40 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £75–260
Penerbangan dari London Luton ke Newquay melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 7 j 30 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £100–280
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari London Paddington ke Redruth
- Tempoh Purata
- 7 j 34 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £120–220
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- +44 345 744 4422
- E-mel
- contact@c2crail.co.uk
- Tapak web
- c2c-online.co.uk
Kereta api dari Basildon ke London Fenchurch Street
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £8–14
- Jadual di
- c2c-online.co.uk
- Tempah di
- c2c-online.co.uk
Kereta api dari Basildon ke London Fenchurch Street
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £8–14
- Jadual di
- c2c-online.co.uk
- Tempah di
- c2c-online.co.uk
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- Thameslink
Kereta api dari London Bridge ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 28 min
- Kekerapan
- setiap 10 minit
- Anggaran harga
- £14–18
- Jadual di
- Thameslink
Kereta api dari London Bridge ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £17–22
- Jadual di
- Thameslink
- Telefon
- +44 (0)3457 282930
- Tapak web
- Southern
Kereta api dari London Bridge ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £12–20
- Jadual di
- Southern
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari London Victoria ke Falmouth University and University of Exeter
- Tempoh Purata
- 8 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £35–55
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +44 345 646 0707
- E-mel
- stcessex@firstbus.co.uk
- Tapak web
- First Essex
Bas dari Bus Station ke Coach Station
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- £2–4
- Jadual di
- First Essex
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Coach Station ke Heathrow Central Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £8–15
- Jadual di
- National Express
Bas dari Heathrow Central Bus Station ke Railway Station
- Tempoh Purata
- 7 j 5 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £40–75
- Jadual di
- National Express
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Basildon Redruth ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Falmouth University and University of Exeter.
Perkhidmatan Basildon Redruth ke kereta api, dikendalikan oleh Great Western Railway (GWR), tiba di stesen Redruth.
Ya, jarak pemanduan antara Basildon ke Redruth adalah 292 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 44m untuk memandu dari Basildon ke Redruth.
Tempah tiket Basildon Redruth ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Basildon Redruth ke bas anda dalam talian dengan Omio.



























