Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Basel ke Royan dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari St Louis ke Strasbourgtrain Ter
- Naiki train dari Strasbourg ke Angoulemetrain Tgv
- Naiki train dari Angouleme ke Royantrain Ter
10 j 4 min€222–344Bas
Paling murah- Naiki bus dari Basel SBB ke Parisbus FlixBus N199
- Naiki bus dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Royanbus BlaBlaCar Bus
17 j 40 min€84–138Pandu 792.4 km
- Pandu dari Basel ke Royancar 792.4 km
9 j 32 min€143–206Terbang Basel ke Lapangan Terbang Merignac, kereta api
- Terbang dari Basel (BSL) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane BSL - BOD
- Naiki train dari Bordeaux St Jean ke Saintestrain
8 j 26 min€87–262Kereta api, bas
- Naiki train dari Basel SBB ke Berntrain Ic6 / ...
- Naiki bus dari Bern ke Bordeauxbus
- Naiki train dari Bordeaux St Jean ke Royantrain Ter
17 j 46 min€133–213Kereta api ke Strasbourg, terbang ke Lapangan Terbang Merignac, kereta api
- Naiki train dari St Louis ke Strasbourgtrain
- Terbang dari Strasbourg (SXB) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane SXB - BOD
- Naiki train dari Bordeaux St Jean ke Saintestrain
8 j 44 min€103–360Terbang Basel ke Nantes, kereta api
- Terbang dari Basel (BSL) ke Nantes (NTE)plane BSL - NTE
- Naiki train dari Nantes ke Saintestrain
9 j 22 min€120–322Kereta api ke Zurich, terbang ke Lapangan Terbang Merignac, kereta api
- Naiki train dari Basel SBB ke Zürich HBtrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane ZRH - BOD
- Naiki train dari Bordeaux St Jean ke Saintestrain
9 j 45 min€142–359Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Geneva, terbang ke Lapangan Terbang Merignac
- Naiki train dari Basel SBB ke Renens VDtrain
- Naiki train dari Renens VD ke Genève-Aéroporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Geneva (GVA) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane GVA - BOD
- Naiki train dari Bordeaux St Jean ke Saintestrain
11 j 23 min€149–340
Basel ke Royan dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Basel ke Royan adalah bas yang berharga €80 - €140 dan mengambil masa 17j 40m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Basel ke Royan adalah terbang dan kereta api yang berharga €85 - €270 dan mengambil masa 8j 26m.
Tidak, tiada bas terus dari Basel ke Royan. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Basel SBB dan tiba di Royan melalui Paris - Bercy-Seine Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 17j 40m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Basel ke Royan. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari St Louis dan tiba di Royan melalui Strasbourg dan Angouleme. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 4m.
Jarak antara Basel dan Royan adalah 1165 km. Jarak jalan raya ialah 792.4 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basel ke Royan tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 10j 4m dan berharga €220 - €350.
Ia mengambil masa lebih kurang 10j 4m untuk bertolak dari Basel ke Royan, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Basel Royan ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Basel SBB.
Perkhidmatan Basel Royan ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen St Louis.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basel ke Royan adalah dengan kereta api yang mengambil masa 10j 4m dan berharga €220 - €350. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €80 - €140 dan mengambil masa 17j 40m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Basel, Switzerland dan Royan, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Jumaat, Rabu, Isnin, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €45–210
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Merignac melalui Nice
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €45–210
Penerbangan dari Basel ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €75–230
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Lapangan Terbang Merignac melalui Nice
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €40–170
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Merignac melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 38 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–350
Penerbangan dari Basel ke Nantes melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–360
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Merignac melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 58 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €55–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Lapangan Terbang Merignac melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €60–350
- Tapak web
- volotea.com
Penerbangan dari Strasbourg ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Ahad, Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Jumaat
- Anggaran harga
- €40–260
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Zurich ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Selasa ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €160–310
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Lapangan Terbang Merignac melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Selasa, Rabu dan Ahad
- Anggaran harga
- €90–360
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Basel ke Nantes melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Selasa, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €140–470
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari St Louis ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Angouleme ke Royan
- Tempoh Purata
- 1 j 34 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux St Jean ke Saintes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux St Jean ke Royan
- Tempoh Purata
- 2 j 12 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €27–50
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari St Louis ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux St Jean ke Saintes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke Saintes
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €40–75
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux St Jean ke Saintes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux St Jean ke Saintes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Angouleme
- Tempoh Purata
- 5 j 21 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €180–270
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Bern
Kereta api dari Basel SBB ke Zürich HB
Kereta api dari Basel SBB ke Renens VD
Kereta api dari Renens VD ke Genève-Aéroport
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Basel SBB ke Paris
- Tempoh Purata
- 8 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €45–75
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Bern ke Bordeaux
- Tempoh Purata
- 12 j 20 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €70–110
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Royan
- Tempoh Purata
- 8 j 30 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Basel Royan ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Paris.
Perkhidmatan Basel Royan ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Strasbourg.
Ya, jarak pemanduan antara Basel ke Royan adalah 792 km. Ia mengambil masa lebih kurang 9j 32m untuk memandu dari Basel ke Royan.
Tempah tiket Basel Royan ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Basel Royan ke bas anda dalam talian dengan Omio.























