Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Basel ke Lazise dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Basel SBB ke Luganotrain Ec
- Naiki train dari Lugano ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Peschiera Del Gardatrain Fr
7 j 43 min€66–199Bas
Paling murah- Naiki bus dari Basel, Bahnhof ke Verona Porta Nuovabus
8 j 14 min€21–30Pandu 449 km
- Pandu dari Basel ke Lazisecar 449 km
5 j 10 min€81–117Terbang Basel ke Verona
- Terbang dari Basel (BSL) ke Verona (VRN)plane BSL - VRN
7 j 53 min€97–245Kereta api melalui Milan
- Naiki train dari Basel SBB ke Luganotrain Ec
- Naiki train dari Lugano ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Peschiera Del Gardatrain Re6
8 j 25 min€34–147Bas melalui Verona
- Naiki bus dari Basel SBB ke Veronabus FlixBus N401 / ...
9 j 29 min€49–72Kereta api ke Zurich, terbang ke Milan Malpensa, kereta api
- Naiki train dari Basel SBB ke Zürich HBtrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Milan Malpensa (MXP)plane ZRH - MXP
- Naiki train dari Malpensa Aeroporto T1 ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Peschiera Del Gardatrain
7 j 27 min€127–291Terbang Basel ke Venice, kereta api
- Terbang dari Basel (BSL) ke Venice (VCE)plane BSL - VCE
- Naiki train dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Gardatrain
6 j 54 min€81–338Kereta api ke Zurich, terbang ke Venice, kereta api
- Naiki train dari Basel SBB ke Zürich HBtrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Venice (VCE)plane ZRH - VCE
- Naiki train dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Gardatrain
8 j 2 min€138–388
Basel ke Lazise dengan kereta api, jalan kaki dan bas
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Basel ke Lazise adalah bas yang berharga €21 - €30 dan mengambil masa 8j 14m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Basel ke Lazise adalah pandu yang berharga €80 - €120 dan mengambil masa 5j 10m.
Tidak, tiada bas terus dari Basel ke Lazise. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Basel, Bahnhof dan tiba di Lazise melalui Verona Porta Nuova Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 14m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Basel ke Lazise. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Basel SBB dan tiba di Peschiera Del Garda melalui Lugano dan Milano Centrale. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 43m.
Jarak antara Basel dan Lazise adalah 461 km. Jarak jalan raya ialah 449 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basel ke Lazise tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 43m dan berharga €65 - €200.
Ia mengambil masa lebih kurang 7j 43m untuk bertolak dari Basel ke Lazise, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Basel Lazise ke bas, dikendalikan oleh Zlatan Prevoz doo, berlepas dari stesen Basel, Bahnhof.
Perkhidmatan Basel Lazise ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), berlepas dari stesen Basel SBB.
Cara terbaik untuk bertolak dari Basel ke Lazise adalah dengan kereta api yang mengambil masa 7j 43m dan berharga €65 - €200. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €21 - €30 dan mengambil masa 8j 14m, anda juga boleh terbang, yang berharga €95 - €250 dan mengambil masa 7j 53m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Basel, Switzerland dan Lazise, Itali?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Basel ke Verona melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Hari Sabtu, Selasa dan Khamis
- Anggaran harga
- €190–600
Penerbangan dari Basel ke Verona melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Rabu dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €190–650
Penerbangan dari Basel ke Venice melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–260
Penerbangan dari Zurich ke Venice melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 56 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–400
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Zurich ke Milan Malpensa
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–350
Penerbangan dari Zurich ke Venice
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–370
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Basel ke Verona melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Rabu dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €190–650
Penerbangan dari Zurich ke Venice melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 55 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €130–400
- Tapak web
- ethiopianairlines.com
Penerbangan dari Zurich ke Milan Malpensa
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €95–160
- Tapak web
- volotea.com
Penerbangan dari Basel ke Verona melalui Olbia
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €95–260
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Basel ke Venice
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin, Rabu dan Jumaat
- Anggaran harga
- €55–210
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Basel SBB ke Lugano
Kereta api dari Lugano ke Milano Centrale
Kereta api dari Basel SBB ke Lugano
Kereta api dari Basel SBB ke Zürich HB
Kereta api dari Basel SBB ke Zürich HB
- Telefon
- +49 (0) 7531 915109
- E-mel
- info@sbb-deutschland.de
- Tapak web
- SBB GmbH
Kereta api dari Basel SBB ke Lugano
- Tempoh Purata
- 3 j 21 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €20–25
- Jadual di
- SBB GmbH
Kereta api dari Basel SBB ke Lugano
- Tempoh Purata
- 3 j 21 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €20–25
- Jadual di
- SBB GmbH
- Telefon
- +39 06 5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Lugano ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–8
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Milano Centrale ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–9
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Malpensa Aeroporto T1 ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €4–6
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- +39 06 8937 1892
- Tapak web
- ItaloTreno
Kereta api dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €16–26
- Jadual di
- ItaloTreno
Kereta api dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €16–26
- Jadual di
- ItaloTreno
- Telefon
- +39 06 68475475
- E-mel
- ufficiogruppi@trenitalia.it
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–80
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €55–80
- 2nd Class
- €35–50
Kereta api dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–80
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €55–80
- 2nd Class
- €35–50
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–22
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Peschiera Del Garda
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–22
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- + 381 31 510 060
- E-mel
- zlatanprevoz@gmail.com
- Tapak web
- facebook.com
Bas dari Basel, Bahnhof ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 6 j 19 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €18–26
- Jadual di
- facebook.com
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Basel SBB ke Verona
- Tempoh Purata
- 7 j 30 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €45–70
- Jadual di
- FlixBus
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Basel Lazise ke bas, dikendalikan oleh Zlatan Prevoz doo, tiba di stesen Verona Porta Nuova.
Perkhidmatan Basel Lazise ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), tiba di stesen Lugano.
Ya, jarak pemanduan antara Basel ke Lazise adalah 449 km. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 10m untuk memandu dari Basel ke Lazise.
Tempah tiket Basel Lazise ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Basel Lazise ke bas anda dalam talian dengan Omio.



































